Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

26 mar 2008, 13:45

ja wypiłam 1 litr Tigera do tego 2 kawy bardzo mocne i dalej zasypiam a za oknem pada śnieg i jest brzydko :ico_olaboga:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

26 mar 2008, 13:51

kwiatunio pisze:ja wypiłam 1 litr Tigera do tego 2 kawy bardzo mocne

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Wykończysz się kobieto.........

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

26 mar 2008, 13:57

aniulek, ja pije Tigera bo lubie,jakos nie bardzo te wszytskie napoje na mnie działają...pewnie wieczorem ze 2 kawki łykne i po 21 będę już w łóżku i powoli zasypiać :ico_wstydzioch:

własnie dzwonił do mnie gościu,który ma przyjechać do mnie i podpiszemy umowę na ubezpieczenie bo miałam w pracy ale tej,z której miałam wychowawczy i teraz chce to pociągnąć dalej i jeszcze mojego A pod to podciagnąc bo jeździ tym motorem swoim a nie ma żadnego ubezpieczenia :ico_olaboga:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

26 mar 2008, 14:11

kwiatunio pisze:ja pije Tigera bo lubie,jakos nie bardzo te wszytskie napoje na mnie działają

a ja po tym czuje sie jakbym miała coś w brzuchu i miało to za chwilę wyskoczyć i czuje taki dziwny niepokój... :ico_noniewiem:
kwiatunio, to ubezpieczenie jakies dodatkowe?na życie czy coś w tym stylu?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 mar 2008, 14:22

kwiatunio pisze:,jakos nie bardzo te wszytskie napoje na mnie działają..

wiesz Twój organizm już przywyczajony do takich rzeczy dlatego bez problemu usypiasz i nie dobudzają Cię. Ale mimo to na żołądek nie powinnaś się takimi rzeczami faszerować. Nie zawsze efekty uboczne od razu widać.

lilo

26 mar 2008, 14:28

gosia888 pisze:Ale mimo to na żołądek nie powinnaś się takimi rzeczami faszerować. Nie zawsze efekty uboczne od razu widać.

Też tak uważam - stanowczo za dużo kawy i tych dopalaczy pijesz!!!! Będziemy krzyczeć!!!!!!!!!!!!!

aniulek, anijka jest z nami od dawna ale odkąd wróciła do pracy bardzo rzadko do nas zagląda :ico_placzek:

kwiatunio pisze:jeździ tym motorem swoim a nie ma żadnego ubezpieczenia

Koniecznie go ubezpiecz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

26 mar 2008, 14:28

aniulek pisze:to ubezpieczenie jakies dodatkowe?na życie czy coś w tym stylu


jest to dodatkowe ubezpieczenie,na życie,na wypadek śmierci,jak się urodzi dziecko,w razie wypadku,uszczerbku na zdrowiu i tym podobne....

gosia888 pisze:Ale mimo to na żołądek nie powinnaś się takimi rzeczami faszerować. Nie zawsze efekty uboczne od razu widać.


gosiu ja wiem :ico_wstydzioch: staram się nie pijać za często takich rzeczy ale coż zrobić jak się lubi :ico_noniewiem:

lilo

26 mar 2008, 15:17

kwiatunio pisze:ale coż zrobić jak się lubi

Gosi w tej kwestii nie przekonasz - ona codziennie się musi wyrzekać pyszności...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

26 mar 2008, 15:29

lilo pisze:Gosi w tej kwestii nie przekonasz - ona codziennie się musi wyrzekać pyszności...


dokładnie....więc muszę sie poprawić.... :ico_oczko:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

26 mar 2008, 15:32

lilo pisze:aniulek, anijka jest z nami od dawna ale odkąd wróciła do pracy bardzo rzadko do nas zagląda

Proszę o wybaczenie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ,nie wiedziałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość