Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

24 cze 2008, 10:36

Hej:)
Wiecie ja mam naprawde super filmik z badania 2d, wszystko na nim widać i nie wiem czy zdecyduje sie na 4d. Za 200 zł można juz cos fajnego kupic dla Maluszka, a wiecie jak to z kasą teraz jest...Też chodzę prywatnie na wizyty, wiec to tez kosztuje, do tego lekarstwa 150 zł miesięcznie plus badania..więc nie jest tak kolorowo. Myślę, ze wystraczy nam to 2d. No ale każdy ma inne zdanie i możliwości:)
Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 cze 2008, 10:57

Asiu, dlatego ja też się poważnie zastanawiam nad 4d, bo na mojej płycie z 2d i wszystko pięknie widać, a faktycznie za 200zł to mam już łóżeczko dla Jasia, ale zobacze jeszcze bo mam 6 tygodni do następnego badania w przychodni w której robiłam usg genetyczne, więc jeszcze z miesiąc do umawiania wizyty..
Co do ubrań ciążowych, to ja w dzinasach mykam juz jakieś 6 tygodni i jestem z nich bardzo zadowolona.. dokupiłam też bluzke z rękawem 3/4 ale to raczej na chłodniejsze dni, a w upały śmiam w normalnych koszulkach, Bogu dzięki za mode i koszulki rozszerzane pod biustem, bo gdybym miała wszystko kupywać w sklepach dla ciężarówek, to totalne bankructwo.. spodnie to średnio 150zł , zwykła koszulka od 50 do 150zł, koszmar..
Całe szczęśie, dzisiaj mam już 1000 razy lepszy humor, no i po południu ostatnia wizyta u dentysty i będe mogła pochwalić się pięknym uśmiechem i brakiem ubytków!!!

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

24 cze 2008, 11:18

No to Aniu powodzonka na wizycie u dentysty:)
Ja akurat miałam to szczęscie, ze niedawno miałam urdzinki i dostałam 4 bluzki własnie takie rozszerzane u dału, takie jak opisujecie. Więc bluzek mam dostatek. Spodnie dostałam niedawno po siostrze i jedne rybaczki kupiłam sobie na targu za 80 zł...Do tego mam duzo sukienek:)Więc na ubrania nie narzekam:)A faktycznie spodnie z tą gumą na brzuchu są rewelacyjne. tez w tych rybaczkach chodze juz ze 2 miesiące:)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 cze 2008, 12:27

Hej babeczki :-)

Dziś mi się śnił nasz Szkrabek :-) Śniło mi się że utulałam go/ją do snu :ico_brawa_01:

Ja wygrałam kolejne licytacje :ico_brawa_01: Dwie sukienki, dwie pary spodni i spódniczkę, wszystkie ciusazki oczywiśćie dla :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:
Bardzo się cieszę.

Ja też mam sporo bluzeczek które mogę nosić w ciąży a kupowałam je jak nawet o ciąży nie myślałam :ico_oczko: Dwie z nich widać na zdjęciu z brzuszkiem. Teraz na lato to mam trochę spódnic zwiewnych z gumeczką które spokojnie mogę nosić i zanim dostanę zamówione spodenki to tylko w spódnicach mogę śmigać bo te spodnie co dostałam od siostry to wszystkie są długie, a teraz taki upał.

A dziś czekam na przesyłkę z pościelą dla naszego Szkrabka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale coś kupier się spóźnia bo miał być do 12 :ico_puknij:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

24 cze 2008, 12:33

motylek, ale fajny masz ten brzuszek!!! :ico_brawa_01:
widzę, że u was tematy zakupowe...gratuluję wszystkim udanych nabytków!!!! ja muszę w końcu zebrać dupsko w troki i nabyć jakieś spodnie. W normalnych wszystko mnie już dusi i też latam w rozpiętych, tylko jedne mam w miarę wygodne-takie z długim stanem, ale te z kolei lecą mi całkowicie z tyłka, stąd brak ucisku na brzuch... :ico_oczko: a wyglądam w nich jak skejt :-D
dzięki Bogu, że jest ta moda na długie bluzki i wszędzie można je kupić :ico_sorki: ja jeszcze żadnej konkretnie "pod ciąże" nie kupiłam, bo te co mam zupełnie mi wystarczają.
Buziaczki!!!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 cze 2008, 12:41

zirca, z Ciebie to chudzielec raczej więc wcake się nie dziwie..

Chynba włączył mi się syndrom wicia gnazda, bo pomyłam wszystkie okna zmieniłam firmani i teraz myśle o umyciu dywanu, bo już się prosi, fajnie bo w końcu ogarne mieszkanie nie tylko z grubsza.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

24 cze 2008, 12:51

Aniu odważna jestes....ja nie ryzykuje z oknami...czytałam ze podczas ciązy powinno sie zrezygnować z takich prac, wole dmuchac na zimne...tym bardziej, po tym co przeszłam. Za dywan tez bym sie raczej nie wzięła, kucanie tez nie jest wskazane, tak mówiła mi pielęggniarka, która daje mi zastrzyki. No, ale każdy wie co może a czego nie, więc nie chce się tu wymądrzac:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 cze 2008, 12:59

Asiu, ja wiem.. myłam te okna z duszą na ramieniu, ale były już tak potwotnie brudne, że nie mogłam na nie patrzeć, a teraz siedze i czekam żeby czasem nic się nie stało..ale czuje sie dobrze, więc mam nadzieje, że nie bardzo mi to zaszkodziło.. Co do dywanu to ja mam odkurzacz piorący więc raczej się nie zmęcze. Mogłabym poprosić P ale wiesz jak to z facetami.. lepiej zrobić samej..

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

24 cze 2008, 13:04

Motylek22, ale supcio brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rosna babelki zdrowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
#ania#, nie widzialam twoich zdjec.. nie wyswietlaja mi sie pewnie :ico_oczko:
Motylek22 pisze:Ja wygrałam kolejne licytacje :ico_brawa_01:

ja wczoraj jedne rybaczki z wysylka za dyszke :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: takie na dzialke do rodzicow po polku do latania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i dzis mi sie aukcja konczy, a wczoraj jedna licytowalam i spodnie poszly za 35 zl :ico_szoking: a 10 min wczesniej byly za niecale 5 :ico_noniewiem:
zirca pisze:ja muszę w końcu zebrać dupsko w troki i nabyć jakieś spodnie.

to tez wejdz na allegro :ico_oczko: jest duzo, a roznica w cenie niezla :ico_olaboga: a przeciez to na krotko starcza... szczegolnie tobie :ico_oczko:
asiula_o, ja w poprzedniej ciazy robilam wszystko i jeszcze wiecej, sama nie wiem, skad tyle energii i .. dobrej kondycji. a teraz jakby mnie kijami ktos obil i jakbym w ogole nie jadla - chodze obolala i bez sil. mieszkanko - wstyd taki, ze bez komentarza :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 cze 2008, 13:18

osita, nie widziałaś zdjęć bo jeszcze nie zrobiłam, aparat się ładuje cały czas..

Faktycznie zauważyłam, że mam dużo więcej energii i tak jakoś bardziej mi się chce, więc nie mam zamiaru tego hamować..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość