Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 lip 2008, 16:09

caro pisze:Delicja jak ja nie lubię takich ludzi jak twoi teściowie, zastaw sie a postaw się


ja też nie :-D

caro
ja też mam nadzieję, że dzidzia będzie tak łaskawa i pokaże co tam skrywa, bo jestem strasznie ciekawa :-D

a wracając do teściów to są nad wyraz uprzejmi. teść mi dziś wymył okno a teściowa nam rano zrobiła :ico_szoking: co się stało???? :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

23 lip 2008, 08:36

hej
delicja, fura superowa, ja to lubuje się w duzych wozach i :ico_brawa_01: dla Oleńki za chodzenie
caro dawaj zdjęcie dzidzi bo doczekać się nie moge
kari to masz super ze spaniem Krystianka, bo u nas to jak u caro, ranny ptaszek, ale coś mu się dzisiaj pomyliło i jeszcze chrapie. Ja też chce nad morze, może w sierpniu się na jeden dzionek wybierzemy
A ja naprawde troszke odpoczełam, Asia małym się super zajmuje, nawet mu kupola zmieni, a najwazniejsze że Kamil ją uwielbia.
Do wieczorka ide coś ogarnoć puki dzieci śpią

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

23 lip 2008, 15:42

Cześć dziewczyny........................ no i bedzie........................................................................ Filipek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

23 lip 2008, 15:47

czesc
nie było mnie kilka dni bo byliśmy u babci na wsi... odpoczęłam troszkę chociaz a dzieciaki zachwycone wybiegały się porządnie :-D
Caro ja też czekam z niecierpliwością na zdjęcie maluszka i wiadomość co ma między nóżkami hihih
właśnie ciekawe jak tam Mróweczka...
Kolka.. kurcze tak mi się podoba to zdjęcie .. szkoda że nie możesz wysłać :(
delicja auto fajne :)
Moje dziecię jak jest cicho to i do 11 śpi...mamusi krew :-D

[ Dodano: 2008-07-23, 15:48 ]
ooo Caro razem pisałyśmy posta... Ogromne gratulacje ... Oskar bedzie miał braciszka :-D super :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 lip 2008, 16:18

caro :ico_brawa_01: i prześliczne imię!!!!

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

23 lip 2008, 17:43

Cześć :-D
CARO - serdeczne gratulacje :ico_brawa_01: Filipek to ładne imię, mnie też się podoba :-D Co do wakacji to jedziemy najpierw do Łeby, a później pewnie na 2 dni do Gdyni odwiedzić znajomych. Oby tylko ta pogoda się poprawiła :ico_olaboga:
MORDKA - super, że odpoczełaś, nie ma to jak kilka dni na wsi. Buziaki dla dzieciaczków.
DELICJA - jak sprawuje się nowy samochodzik?
Dziewczyny u nas dziś od samego rana leje :ico_zly: Krystiano marudny, na pole nie ma szans wyjść, po prostu masakra :ico_placzek:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

24 lip 2008, 07:41

Caro - gratulacje z okazji kolejnego synka :) , super , że Oskar bedzie miała braciszka , a i z ekonomicznego punktu widzenia to też super wszystko juz masz dla chłopaka , dlatego ja też licze na drugą córeczkę :)

kurde u nas nudy , pogoda do du....nie wpływa to dobrze na nastrój no ale trudno trzeba jakos sobie radzić

LEnie wyszły 3 zębola na raz 2 górne dwójki i dolna czwórka :ico_olaboga:

także mamy już 7 zębów

pozdrowionka na te paskudne dni

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

24 lip 2008, 14:08

hello
caro, superaśnie, ogromne gratulacje za syneczka, mogła być dziewczynka i była by pareczka, ale to nie jest ważne najwazniejsze aby było zdrowe.
A jak ty sie czujesz Karolciu.

delicja, bryka fajna, kolor super.

M0rD3CzKa, zazroszcze ci tej 11,

kamelek1, a u nas słonko swieci i sie robi goraca na tym naszym poddaszu, kupilismy ostatnio rolety, które odbijają słońce, i jest troszeczke chłodniej niż było.

kari24, a kiedy wyjeżdzacie

Laseczki powiedzcie mi ile naszym dzieci wyjdą zeboli

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 lip 2008, 17:38

Kari a u Was to były te powodzie co w TV mówili????????????? :ico_szoking: :ico_szoking:

Hektorka ja to w sumie nie wiem ile tych zęboli będzie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

a mi meżuś wyjeżdża w poniedziałek na 4 tygodnie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 lip 2008, 22:45

Hej kochaniutkie :-D

Strrrrrrrrasznie się za Wami stęskniłam... ale niestety najpierw w PL brak neta a teraz jestem w szale prania, prasowania i ogarniania domu i ogródka po 3 tygodniach nieobecności :ico_olaboga:

W każdym razie melduję, ze wrócilismy i od poniedziałku solennie obiecuję odmeldowywać się regularnie :-D

Buziaczki dla Was i dzieciaczków :ico_buziaczki_big:

i OROMNE gratuluję Caro nastepnego chłopczyka (jak Ty to robisz :ico_oczko: :-) ) a Delicji super samochodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość