Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

04 lut 2009, 11:51

a my dzis tylko werandowanie bo ja sama wozka nie zniose z 3 pietra..a i tak pada wiec nie poszłabym ..
pozniej zrobie zupke gulaszowa dla meza..a ja mam z wczoraj pomidorkowa :-D :-D

jak mała bedzie spac to sobie poprasuje :-D :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

04 lut 2009, 11:53

Marcia77 pisze:jak mała bedzie spac to sobie poprasuje :-D :-D
ja nie prasuję ubranek, tylko pieluchy kolorowe, bo używam ich przy karmieniu. Moja niechęć do żelazka jest zbyt wielka :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 lut 2009, 12:02

gaga22 pisze:ja nie prasuję ubranek, tylko pieluchy kolorowe, bo używam ich przy karmieniu. Moja niechęć do żelazka jest zbyt wielka :-D
noo, ja to nawet pieluch nie prasuję z tej samej okazji :-D :ico_wstydzioch: dolewam płynu do płukania z tej samej serii, co proszek i wszystko mięciutkie, jak kaczuszka :-D

gaga22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wózek... ja też wcześniej jeździłam podobnym graco w Polsce i dlatego od samego początku za tą firmą patrzyłam :-)

[ Dodano: 2009-02-04, 11:02 ]
ja czapek na wiosnę szukam na allegro i juz spazmy dostaję :ico_olaboga: nic tam znaleźć nie mogę, a opcje wyszukiwania jakies "lewe" :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

04 lut 2009, 12:42

ananke pisze:ja czapek na wiosnę szukam na allegro i juz spazmy dostaję :ico_olaboga: nic tam znaleźć nie mogę, a opcje wyszukiwania jakies "lewe" :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja czapek to tyle nakupiłam, że nie wiem czy wszystkie zdążę małemu założyć :ico_wstydzioch: :-D :-D

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

04 lut 2009, 12:45

Hej:)
U nas też nocka spokojna,Maleńka jadła i spała,za to nad ranem strzeliła taką kupę,że musiałam ją całą przebrać :ico_olaboga: :ico_haha_01:
ja nie prasuję ubranek

Ja też,za leniwa na to jestem :-D
a my dzis tylko werandowanie

my też się werandujemy,na spacerek jeszcze według mnie za wcześnie.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 lut 2009, 12:54

gaga22 pisze:ja czapek to tyle nakupiłam, że nie wiem czy wszystkie zdążę małemu założyć :ico_wstydzioch: :-D :-D
noo, a ja ani jednej, bo tutaj mają ładne, ale nie wiązane, a nie wyobrażałam sobie malucha bez zakrytych uszek, jak tu czasami tak pizga, że mi chodzi po głowie zakup czapki dla siebie samej :ico_puknij: :ico_olaboga:
mama nawiozła czapeczek, ale wszystkie jak na noworodka, a mój Alutek ma ponad 41cm obwód głowy, to już podają w opisach, że 3 miesięczne dziecko... :-D

secret25, a jak tam radzisz sobie z dwójeczką?? jak straszy braciszek?? :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

04 lut 2009, 13:19

ananke pisze:secret25, a jak tam radzisz sobie z dwójeczką?? jak straszy braciszek?? :ico_sorki: :ico_sorki:

No lekko nie jest,ale ratuje mnie dobra organizacja :ico_sorki: Bartunio jest troszkę zazdrosny,co objawia się głównie tym,ze kiedy karmię albo kąpię Małą,to on akurat bardzo chce piciu albo żeby mu coś podać.Kiedy mu mówię żeby chwilkę poczekał dostaje histerii :ico_olaboga: Dobrze,że niezbyt często mu się to zdarza,bo chybabym w domu wariatów wylądowała :ico_haha_01: Pomagają mi też babcie,na przykład biorą Młodego na spacer :ico_sorki:
Dobrze,że Maja jest spokojniutka,dzięki temu właściwie jestem w stanie zrobić wszytsko w domu i jeszcze przed kompem chwilkę posiedzieć :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-04, 12:21 ]
A to moja Królewna:)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 lut 2009, 13:26

secret25 pisze:Bartunio jest troszkę zazdrosny,co objawia się głównie tym,ze kiedy karmię albo kąpię Małą,to on akurat bardzo chce piciu albo żeby mu coś podać.
noo, nie tylko Twój Kochana :-) mój znów chce bardzo czytać, albo żebym poszła zobaczyć cos w jego pokoju, albo chce się przytulić (najczęściej jak małego przebieram albo karmię właśnie)... noo, ale na szczęście robi tylko głupie miny, wzdycha, jakby karę miał dostać...
ale znów ma przebłyski takiej miłości do brata, że szok... wczoraj byłam pod prysznicem, wracam i słyszę, jak maluch płacze, Krzysiek mu śpiewa (pewnie dlatego dziecko płakało :ico_oczko: :-D :-D ), a na to Norbert stwierdza: "daj mi go na chwilę, ja to wiem, jak pogadać do niego, żeby nie płakał" :ico_sorki: :-D :-D :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-02-04, 12:26 ]
secret25, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Majeczka, jak mała laleczka :-D śliczności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

04 lut 2009, 13:31

ananke pisze:noo, nie tylko Twój Kochana :-) mój znów chce bardzo czytać, albo żebym poszła zobaczyć cos w jego pokoju, albo chce się przytulić (najczęściej jak małego przebieram albo karmię właśnie)... noo, ale na szczęście robi tylko głupie miny, wzdycha, jakby karę miał dostać...

No to widzę,że to normalne zachowanie,niezależnie od wieku delikwenta :-D
ananke pisze:znów ma przebłyski takiej miłości do brata, że szok... wczoraj byłam pod prysznicem, wracam i słyszę, jak maluch płacze, Krzysiek mu śpiewa (pewnie dlatego dziecko płakało :ico_oczko: :-D :-D ), a na to Norbert stwierdza: "daj mi go na chwilę, ja to wiem, jak pogadać do niego, żeby nie płakał" :ico_sorki: :-D :-D :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Kochany chłopczyk,mój też ma takie przebłyski,na przykład nikomu nie pozwala małej na ręce brać,oprócz mnie i tatusia,bo mówi,że "Maja mamy" :-D :ico_brawa_01: no i całuje ją okrutnie :-D
ananke pisze:secret25, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Majeczka, jak mała laleczka :-D śliczności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dzięki :-D :-D No przyznać trzeba,że się nam udała :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 lut 2009, 13:40

secret25 pisze:mówi,że "Maja mamy" :-D :ico_brawa_01: no i całuje ją okrutnie :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nooo i to są te piękne chwile.... :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość