Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

02 lip 2009, 13:32

kilolek takie chusteczki można kupic w drogeriach Naturze, Rossmanie itd. jedna Ci starczy na dwie aplikacje w jednym dniu np:na twarz dekolt i ramiona. Ja calego ciala nimi nie smarowalam tylko twarz bo jakos zawsze jasniejsza mialam. Kosztuja do 1zł jedna!

Ewka_82 ja narazie nie zaczelam zakupow, jeszcze troche czasu jest wiec mysle ze zaczne za jakis miesiac :-D i to bedzie szalenstwo, bo niemowlece ubranka sa takie slodziutkie, pamietam jak bylam mala i szlam z mama np: po buty to stalam pol godziny patrzac na te najmniejsze i zachwycajac sie hehe, teraz bedzie to samo!!

Co do lekarza to tak sie doczekac nie moglam , a sie okazalo ze Mojemu K wypadlo cos i w pracy mu sie przedluzy, a on zawsze tak bardzo chce byc przy badaniu, wiec stwierdzilismy ze na dzis przelozymy i pojedziemy po poludniu! Oby dzis mu cos nie wypadlo bo pojade sama !!! :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-02, 13:33 ]
Dziewczyny, ale się wczoraj uśmiałam na tym forum ( na temat : czy Wasi mężowie mówią przez sen) :
Polecam do poczytania dla usmiechu :ico_oczko:

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 96&start=0

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 lip 2009, 13:39

Ja twarz i ręce to mam nawet dość opalone, tak przyzwoicie. I stopy! Sandałki mam na nich odbite. Przez te kilka dni sie tak opaliłam, bo codziennie łażę z synkiem po dworze minimum 4 godziny (rano 2 i 2 wieczorem) chociaz dzisiaj siedzielismy na balkonie i szalelismy w bbaseniku :ico_haha_02:
Natomiast gorzej z nogami. Od kostki do kolan mam takie leciutko opalone, a uda i brzucho kompletnie białe :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

02 lip 2009, 14:11

Ewka_82 dziękuję za dodanie do listy szczęśliwych listopadówek :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 lip 2009, 09:51

Ewka ja tez tak planowalam kupowac ciuszki neutralne, ale na ten bezrekawnik i bluzeczke z tygryskiem tak chorowalam ze sie skusilam i kupilam dla chlopca:)

Co do tematu chusteczek, to ja jakos w ogole w to nie wchodze. Co sie opali to sie opali. Co nie to nie:) ja podczas spacerkow tez mam troche nogi, stopy i rece opalone. Z tym opalaniem zle sie wyrazilam troszke bo wlasnie chodzilo mi to co piszecie, ze wszytsko w umiarze i mialam na mysli, ze plackiem sie opalac nie powinnysmy, ale troszke sloneczka nie zaszkodzi. Ja tutaj u mamy siadam pod parasolem i wystawiam nogi do opalania:) ogolnie juz tydzien sa upaly i mam wrazenie ze wtedy jestem ciezka jak slon:)

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

03 lip 2009, 10:13

cześć :-)
Ja równiez popełniłam jeden zakup dla dzidziusia :ico_brawa_01:
W poniedziałek byliśmy na zakupach i kupiłam body z długim rękawkiem białe oczywiście bo jeszcze nie wiemy czy będzie dziewczynka czy chłopczyk.
Teraz mam wizytę 17 więc myślę, że więcej zobaczymy :-D
PaulinaS no z tą gumką to patrz, nie pomysłalam a jakis to sposob jest !:))) :ico_haha_02: :ico_haha_02:
- mała rzecz, a jednak przydatna :-D

Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

03 lip 2009, 12:54

Byliśmy wczoraj na usg i aż stamtąd wyjść nie chciałam!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kamilek ( juz meskosc w calej okazalosci widac bylo :ico_brawa_01: ) oczka przecieral, paznokietki chyba obgryzal i dawal nozke na nozke jak mamusia i najwazniejsze -zdrowiutenki jest ;-) :-) :-)

I tak sie nam zaczal 20 tydzien :-) :-D



Ewka_82 termin nam sie zmienił na 20 listopada wiec prosze o zmiane w terminach

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

03 lip 2009, 14:21

Halucynka, poprawione :-) :-)

A ja stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za nasze 6 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

03 lip 2009, 14:25

Ewka_82 a czemu myslisz ze Ciebie tez cesarka czeka?

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

03 lip 2009, 14:31

Halucynka, bo ja od 3 lat mam wykryte nadcisnienie i caly czas jestem na lekach, dlatego najprawdopodobniej porod naturalny odpada

Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

03 lip 2009, 14:41

Ewka_82, ojj szkoda szkoda, no nic obie bedziemy musialy dac sie troszku nakluc :ico_haha_02: , ale dla dzidziusia wszystko !! Ehh juz nie moge sie doczekac kolejnego USG :ico_oczko:
Pod koniec miesiąca wybieramy sie z K do Krakowa na USG 4D, jak po tym wroce i bede miec plytke DVD, a na niej filmik to domyslcie sie co bede robic dniami i nocami hihi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość