Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 wrz 2009, 21:48

Blask, dośiadczenie ok ale kazde dziecko jest inne

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 wrz 2009, 22:08

dokładnie, każde dziecko jest inne!!! i często co się sprawdza przy jednym to przy drugim nie przejdzie... :ico_noniewiem:
Blask nie panikuj....kupować trzeba rozsądnie...czyli nie wszystko co jest na rynku jest dobre dla dziecka...Ja nie szalałam, żeby mieć np sterylizator, cudowną wanienkę do kąpieli czy tam jakieś cuda wianki...i patrząc wstecz, wcale nie było mi to potrzebne...Jedno co kupię to będzie kosz na zużyte pieluszki...bo akurat ich ilość mnie przytłoczyła :-D

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

04 wrz 2009, 22:57

zborra, jagodka24, no mi akurat nie chodziło o wychowanie , bo jak same wiecie każde dzieciatko jest inne ........ ale właśnie o to co rzeczywiście mi sie przyda co mi jest potrzebne a co nie , mam nadzieje że będe mogła na was liczyć mamuśki :ico_sorki: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-09-04, 22:59 ]
Dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

04 wrz 2009, 23:42

zborra nie wiem czy odzyskam te pieniądze :ico_placzek: trace powoli nadziejewyrolował mnie ale w poniedziałek ma byc wysłany jeszcze jeden list od prawnika i chyba na tym zakończe.Nie na moje nerwy.Czas pokaze co dalej.
A niech zostawi auto na mojej ulicy to mu niespodzianke zrobie :ico_zly:

Idę spać dobranoc laski,do jutra :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 wrz 2009, 08:44

Blask, ja tez o tym mowie bo kazdemu dziecku co innego pasuje
np jedno dobrze czuje sie w kaftanikach i mamie pasują a drugie nie
ja np nie uzywałam wogule fajtaników ani śpiochów
tylko pajacyki i body
i nie robiło mi róznicy że są np przez głowe

każdej dupci pasuje inny krem i dla kazdej skóry inne specyfiki do kąpieli
jedno wiem że ja przesadzilam z kosmetykami
zbyt duzo kupilam
teraz kupie tylko oliatum i finito no i co do pupy

[ Dodano: 2009-09-05, 08:49 ]
a ja skończyla 11tc kiedy to sie stało :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 wrz 2009, 10:20

hej panieny!
Jagódka :ico_brawa_01: widzisz, jak nam leci czas! ja zaraz wskoczę skończę 13tydzień! :ico_szoking:
sylwia.uk, matko, na prawdę szkoda Twoich nerwów...A Wy do PL to już chcecie na stałę wrócić?
Blask, spokojnie, będziemy pewnie i tak dumać co kupić, więc pewnie temat wyprawki się nam i tu pojawi...Ja mam nadzieję, że gdzieś jeszcze mam listę z przygotowań do powitania Hani...a w sumie tam miałam tylko to, co się przydało...
Jagódka no ja miałam z bubchena cały zapas...a w sumie używałam tylko oliwkę i płyn do kąpieli...a potem i tak co innego, bo Hani się wysuszała skóra...Teraz chyba na początek też oilatum kupię,a potem niveę, żel do mycia włosów i ciała, bo np na Hani się sprawdził...zobaczymy.
no na pewno apteczkę trzeba zaopatrzyć, aczkolwiek teraz już mam solidne zapasy...ale trzeba dostosować będzie do maluszka jeszcze...
na pewno nie kupię już tych płatków nasączonych spirytusem leko, bo lepiej pępek myć patyczkami do uszu...i chyba gencjaną na spirytusie lepiej się goi.
Na bank nie kupię już pudru...bo nie był mi potrzebny...
a ubrania mam...miałam dużo body, ale i kaftaniki używałam i np na dzień zakładałam często...Więc jak pisze Jagódka każdemu co innego pasuje...

u nas pada... :ico_placzek: co tu robić cały dzień? na dodatek bratanica ma katar! :ico_olaboga: i martwię się czy Hania nie złapie...masakra!

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

05 wrz 2009, 10:30

[ Dodano: 2009-09-05, 08:49 ]
a ja skończyla 11tc kiedy to sie stało :ico_olaboga:
Rozwaliłas mnie ... To był moment :ico_brawa_01: i :ico_ciezarowka:

zborra Ne mamy do czego wracać.Przede wszystkim ze względu na dzieci.Córka zaczęła tu szkołę,synek za rok nie będe robc im wody z mózgu. Tu jest nizszy poziom,ale za to w wieku 13 lat dzieci same dobieraja sobie przedmioty i ucza sie tego czego chca a nie tak jak w PL uczą się przymusowo przedmiotów,które w życiu sie kompletnie nie przydadzą.
Sama wiesz pewne,ze w PL kończysz studia i co? Masa ludzi jest bez pracy lub pracują jako sprzedawcy.No,ne wszyscy,ale większosc i to smutne.Bo tyle co się wklada pieniedzy na studia,uczysz się i nic po tym sie nie ma.Ja tu przyjechałam ze wzgledu na dzieci.Maz ma dobra,stala prace.Zresztą Natala już ma tu przyjacoł i nie chce do Polski.
O Polsce mozemy pomarzyc nawet w odwiedziny do rodziny lecimy raz na 1,5 roku

Witam dziewczynki rozpisałam się a nie przywitałam się.

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

05 wrz 2009, 11:24

Witam babki
jagodka24, no to jeszcze 29 i dzidziuś na świecie :-D :ico_brawa_01: :-D
u dziś 15 tyg szczelił :ico_haha_02:
Fajnie ,że was mam :): :ico_brawa_01:
bynajmniej jest się do kogo zwrócić o pomoc :):

Comacie dziś na obiadka???

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

05 wrz 2009, 11:26

Ja dzis robie roladki schabowe z szynką i serem wiecie z ,,pomysł na ,, łatwizna dziś

Własnie powinnam iść do sklepu a ja jeszcze ani pomalowana,ani ubrana,ani uczesana wygladam jak ,,idz stad,, heheheh

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 wrz 2009, 13:25

sylwia.uk, nie wiem czemu ale myślałam, że wracacie... :ico_noniewiem: chyba jescze się tu porządnie nie rozgościłam...hahha
racja, jeśli macie dobre warunki, to też bym nie wróciła...
Blask, ja mam papryki faszerowane z ziemniaczkami i sosem...papryki zrobiła mama bo robiła na urodziny dla cioci i zrobiła więcej...ale muszę lecieć zrobić sosik...
i gratuluję 15tyg!!! :ico_brawa_01:

a u nas nuda......moje dziecko dostawało już lekkiej szajbby w domu, więc chcąc niechcąc musiałam ubrać siebie i ją i na godzinny spacer...Mi się przyda, bo mało się ruszam...a jej tym bardziej. Łaziłyśmy sobie w wietrze...młoda zaliczyła wszystkie mozliwe kałuże, zbierała ślimaki, żołędzie...było miło...a trasa też śliczna, pewnie dobre 3km...teraz zjadła gołąbka i poszła spać...chwila spokoju będzie :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość