julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

04 sty 2010, 15:02

Hejka! :-) Ja dzis troszkę spraw na mieście pozałatwiałam i byłam przy okazji w kilku aptekach - nie jest prostym znalezienie olejków :ico_noniewiem: . Pomyśłałam też o sklepach zielarskich, ale jakos żaden nie był mi po drodze, więc zamówilam te olejki w jednej z aptek - maja być na jutro, ale ten z kielków pszenicy tylko w kapsułkach, więc jakoś sobie będę musiała go powyciskać. Mówiłam farmaceutce że mają być jaknajbardziej naturalne. Zobaczymy jutro :-)
Dziewczyny, a co Wy tu piszecie o jakichś koszmarach zwiazanych z glukozą? Nic mi nie wiadomo na ten temat narazie. To wszyscy przez to przechodzą w ciąży? Już sie mam bać? :ico_oczko:
Nicola, dużo zdrówka dla Karolinki!
Martalka, zakup chusty na pewno będę konsultowała z Tobą żeby nie kupić jakiegoś szajsu :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 sty 2010, 15:12

witajcie :-D
Nicola zdrowka dla Karoliny :ico_sorki: a moze to jakas alergia pokarmowa ????
julchik22, ja tej glukozy w pierwszej ciazy nie pilam i teraz tez nie :ico_noniewiem: wiec w sumie nie wiem co o jest :ico_oczko:
ja w poprzedniej ciazy robilam ten masaz na szybko :ico_oczko: bod prysznicem ale chyba troszke pomogl bo mimo tych kleszczy strasznych pekniecie nie bylo duze :ico_sorki: moze tym razem obedzie sie bez :ico_sorki:
Martalka ja jestem taka ciemna jesli chodzi o takie jakies wiazania czy cos :ico_olaboga: jak mam bluzke jakas skapkikowana to sie gubie :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale powiem Ci ze coraz berdziej mysle o tej chuscie- bo by mi bardzo ulatwila sprawe.
Nie musialabym kupowac podwojnego wozka i wogole tak jak mowisz spacer czy cos pozalatwiec to latwiej z mala spacerowka i dzidziolem w chuscie,tylko ze ja jeszcze wszedzie musze dojechac samochodem i sie boje ze pozniej po wyjsciu z samochodu bede sie motac z ta chusta :ico_olaboga:
no nic narazie rozmyslam za i przeciw :-) zobaczymy

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 sty 2010, 15:45

No ja nawet nie myślę o żadnych wózkach dodatkowych :) mam 3 w domu, starczy mi.
Jeden maluch w spacerówkę, drugi w chustę i w drogę. Albo zamiana miejsc. Albo starszy na nogi. ;)

Co do wsiadania i wysiadania z auta, to jest jedno wiązanie które umożliwia Ci zawiązanie chusty raz na dziecku, potem wyjęcie go bez rozwiązywania i potem oczywiście włożenie z powrotem. Ale akurat to wiązanie nie wybacza niedociągnięć, więc trzeba je ładnie wyćwiczyć.

julchik, a mnie teraz natchnęło- są GOTOWE olejki do masażu krocza!!
Poza tym, myślę, że już sam olejek z migdałów to bardzo dobra rzecz :)

znalazłam teraz http://www.docsimon.pl/towar/weleda-ole ... rocza-50ml

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

04 sty 2010, 18:10

Martalka, super, że znalazłaś ten olejek - to już mam z głowy - zaraz go sobie zamówie, ostatnio słyszę o samych zaletach masażu krocza i mmarta dzisiaj jeszcze to potwierdziła :-) No teraz tylko pozostaje konsekwentnie z postanowieniem się masować :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 sty 2010, 20:54

ot co :D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 sty 2010, 21:16

No teraz tylko pozostaje konsekwentnie z postanowieniem się masować
a moze by tak meza zaangazowac w masowanie? :D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 sty 2010, 22:57

heheh no to uwaga chwale sie :-D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 sty 2010, 23:05

Zgrabniutki, i w sumie można jeszcze się nie zorientować jak ktoś nie ma bystrego oka, że jesteś w ciąży. Fajnie masz :-D Ciekawe... hmmm.... jak mnie wywali w 19/20 tygodniu ;) Chciałabym do końca zimy w tej samej kurtce chodzić.
Laseczka z Ciebie mmarta

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 sty 2010, 23:22

Martalka, :ico_haha_01: co ty widac ze jestem w ciazy-no chyba ze z rana albo malo zjem :ico_haha_01: ale wlasnie jestem gruba wiec tak nie widac :ico_brawa_01:
tylko z dna na dzien teraz brzusio rosnie mam wrazenie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 sty 2010, 23:24

mmarta81, teraz masz wrażenie, że rośnie z dnia na dzień, a co będzie jak będziesz w 27.tygodniu tak jak ja? :-D mi też się wydaje, że z każdym dniem jest większy o kilka mm. ale cieszy mnie to.

my chyba w 20tyg. mieliśmy ciut większy brzuś, ale gratuluję jeszcze raz malutkiego mieszkanka małej dzidzi :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość