Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 cze 2010, 19:18

Monia M, Boze oj ja tez bym chyba zawalu dostala, biedak, dobrze ze sie na guzie skonczylo - az strach pomy śleć


a ja zla . jestem - ta koszulka dla meza miala byc wyslana kurierem - i wyslali - Siódemką - tą co mi basen tydzien dostarczali - no to chyba na poniedzialek nie dojdzie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 cze 2010, 19:50

ejustysia, ja teraz w glowe zachodze bo spadl naprawde z wysoka i probuje sobie to przypomniec czy glowa o ziemie uderzyl czy tylko o te elementy schodkow.
ale to sie tak szybko dzialo :ico_placzek: zastanawiam sie czy nie jechac z nim na ostry dyzur, no, ale to bylo o 12 nie ma zadnych niepokojacych objawow, ani nie wymiotowal, nie jest ospaly, mowi, ze glowa go boli, ale tylko w tym miejscu gdzie uderzyl i jak sie go tam dotyka a jak nie dotykam to mowi, ze nie boli.
juz sama nie wiem co robic, wykoncze sie z nim przysiegam :ico_olaboga:
ta koszulka dla meza miala byc wyslana kurierem - i wyslali - Siódemką - tą co mi basen tydzien dostarczali - no to chyba na poniedzialek nie dojdzie
masz szczescie do tej firmy :ico_olaboga:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 cze 2010, 19:52

monia ja bym nie panikowalamjak nie ma zadnych niepokojacuch objawow...

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 cze 2010, 20:08

probuje nie panikowac, ale ta wysokosc nie daje mi spokoju.... :ico_placzek:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 cze 2010, 20:39

mi sie wydaje ze jakos po 2 godz od wypadku zaczynaja sie objawy jesli chodzi o wstrzasnienie mozgu...jesli do tej pory nic sie nie dzieje to powinno byc ok....
ale z drugiej strony Cie rozumiem....latwo pisac...bedzie dobrze , moze maly polecial na plecy najpierw a potem glowka uderzyl....zawsze to zamortyzowaloby upadek...

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

17 cze 2010, 20:49

Monia M, widzę, że dzień pełen wrażeń
mi tez sie wydaje,że skoro do tej pory nie wymiotował,nie jest ospały czy cokolwiek innego sie znim nie dzieje to powinno byc dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a mój młody jeszcze nie śpi :ico_noniewiem:
teraz sie na całego bawi w swoim pokoju
mąż wymienia ledy bo sie przepaliły
ostatnio wam pisałam, że być może pojade w góry
no i dzisiaj podjeliśmy decyzje, że jade-(oczywiście z Igorem) z moimi rodzicami bez męża
mąż był w styczniu sam na nartach wieć powiedział że teraz ja moge jechać :ico_brawa_01:
już sie nie mogę doczekać jak :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 cze 2010, 21:11

aniaj84 ale ci zazdroszcze!!
zabierz nas z sarka ze soba :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 cze 2010, 22:19

Bylismy jednak w szpitalu na ostrym dyzurze.
Maly zaczal sie skarzyc na bol glowy i mowic, ze mu sie wszystko koluje :ico_noniewiem: wiec maz kazal nam sie ubierac
pojechalismy....jak ja nienawidze panstwowej sluzby zdrowia i tego robienia z matek panikar. Tak wole byc panikara i 3 razy pojechac na darmo niz raz cos przegapic :ico_zly:
Lekarz mnie o wszystko wypytal, pomacal glowe, zajrzal w zrenice i kazal dac nurofen i polozyc dziecko spac. Kazal w nocy obserwowac i potem jeszcze kolejne dwa dni, bo powiedzial, ze raczej wszystko jest w porzadku, ale czasem objawy takieg upadku i uderzen w glowe u dzieci wychodza nawet w 3 dobie od urazu :ico_olaboga: Martwi mnie, ze nie zrobili rtg, ale widocznie lekarz nie widzial takiej potrzeby :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-17, 22:23 ]
[quote="aniaj84ostatnio wam pisałam, że być może pojade w góry
no i dzisiaj podjeliśmy decyzje, że jade-(oczywiście z Igorem) z moimi rodzicami bez męża
mąż był w styczniu sam na nartach wieć powiedział że teraz ja moge jechać :ico_brawa_01:
już sie nie mogę doczekać jak :ico_brawa_01:[/quote]

Super, ze wyjezdzasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zazdroszcze :-D
my w tym roku przesiedzimy pol lipca i caly sierpien na dzialce :-)
Niestety maz juz urlopu nie wezmie w wakacje bo wzial dwa tygodnie w maju na wyjazd do Ani do Szkocji, a kolejne dwa tygodnie chce zostawic sobie na listopad na porod.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

18 cze 2010, 08:23

Martwi mnie, ze nie zrobili rtg,
a powinni, choc oczywiscie dobrze ze wszystko ok, ale skoro lekarz stwierdzil sam ze objawy moga byc widoczne nawet po 3 dniach to jak on mógl golym okiem patrzac wypuścić dziecko do domu bez badania - które trwa 10 minut a daje pewnosc
chce zostawic sobie na listopad na porod.


:-D :-D :-D :-D :-D

a ja od pazdziernika wracam na studia - juz zdecydowalam - niestety nie na swój kierunek bo musialaym dojerzdzac a z Wikiem i rzuchem to trudne by bylo :) wiec zaczne nowe takie które sa w moim mieście a jak kiedys mi czas pozwoli skoncze swoje :)


:ico_kawa:
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

a ja w poniedzialek na usg 4d - jestem ciekawa o czuje ze jednak bedzie synuś:)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

18 cze 2010, 08:41

Monia chyba dobrze że pojechaliście
przynajmniej jesteście spokojniejsi a małego zobaczył lekarz :ico_sorki:
Super, ze wyjezdzasz
no my tez sie bardzo cieszymy
ja kocham góry, uwilebiam tam jeżdzić, a szczególnie Zakopane czy Kraków po drodze
mój mąż tez własnie z tym urlopem nie szaleje bo w sierpniu jedziemy na tydz nad morze a potem na grudzień musi zostawić
wczoraj przed 22.00 zasnęłam z igorem w łóżku
mąż sie szykował na jakies przytulanki ale normalnie usnęłam :ico_haha_01:
ale co sie odwlecze to nie uciecze
u nas dzis piękne słoneczko :ico_brawa_01:
ale od jutra czy ndz podobo u nas ma sie pogoda zmienić :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-18, 08:42 ]
a ja w poniedzialek na usg 4d - jestem ciekawa o czuje ze jednak bedzie synuś:)
to ja też mam takiego czuja na synusia :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-06-18, 08:49 ]
zapomniałabym
stawiam :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_tort:
za skończony 14 tc :ico_brawa_01:
czestować sie śpiochy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość