Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 lip 2010, 17:02

ja też wypełniałam te wszystkie ankiety ale niestety nic nie przyszło do teraz.
jak kiedyś wypełniałam z jakiegoś proszku do prania o próbki i łapki niedrapki i czapeczke, to jeszcze do dziś nie wysłali :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

27 lip 2010, 17:24

hej
ja tez wypełanialam te ankiety w szpitalu bo w szpitalu dostalismy taką różową i niebieską paczke, a do domu na razie nic nie przysłali ale pamietam ze przy karolinie cos tam przysyłali i to kilkakrotnie + do tego gazetki "twoj maluszek" czy cos takiego

super foteczki dzieciaczków takie już duże sie wydają jakby miały po 4-5 miesięcy :-)

byłam dzisiaj z krystiankiem u neurologa i bedziemy miec rehabilitacje (a raczej takie stymulacje ) bo on preferuje lewy bok, do tego śpi w hamaczku wiec za niedługo bedzie już wszystko super :-)
pani neurolog odroczyła nam szczepienia do 4 miesiąca po za wzwB (druga dawke), najpierw kontrolna wizyta będzie u neurolożki jak młody skonczy 4 miesiące a pozniej zaczniemy juz szczepic po kolei jak leci.
a wczoraj bylismy na kontroli u pediatry, ważymy 5360 a powinniśmy ważyc 5280 więc nam też mały pulpet rośnie :ico_oczko: no i juz nie dokarmiamy butelką od dobrych dwóch tygodni :ico_sorki:

teraz Krystianek śpi a ja sie zabieram po mału za sprzątanie , postaram się zajżec tu do Was jeszcze wieczorkiem jak położe dzieciaki spac :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 lip 2010, 20:16

NICOLA_1985, a gdzie kupilas ten hamaczek

co do paczki too ja wczoraj dostalam 1 raz wiec pewnie nie dlugo tez dostaniecie

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

27 lip 2010, 23:24

witam
gozdzik, :ico_brawa_01: dla Bartoszka za 3 miesiąc noi jaki już duży jest :-)

lidzia, piekne zdjęcia super dziewczynki, wydaje mi się że starsza córcia strasznie jest za młodszą siostrą

wisnia3006, trzymam kciuki żeby u neurolog było wszystko dobrze i fajnie że udało wam się tego busa sprzedać :-)

NICOLA_1985

28 lip 2010, 08:39

hej
wczoraj nie ałam rady juz wpaśc w prawdzie Krystianek zasnął tuż po 22.00 więc jeszcze młoda godzina ale mężu dorwał mojego laptopa i długo mu to zajmowało wiec poszłam spac
NICOLA_1985, a gdzie kupilas ten hamaczek
nigdzie nie kupiłam takiego hamaczka nie można nigdzie kupic ja go pozyczyłam od rehabilitanta mojej starszej córki, jeśli chcesz to zrobie Ci fotki jak on wygląda i sobie taki sam uszyjesz - jest bardzo prosty do uszycia, pytałam juz o to wczesniej ale poniewaz nic nie odpisałas to pomyślałam, że moze nie jestes zainteresowana i nie chciałam Ci nic narzucac :ico_oczko:

ide Krystianka przewinąc bo właśnie się budzi :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 lip 2010, 09:19

Witam i ja i stawiamy za 2 miesiace Bartoszka :ico_tort: :ico_tort: u nas chorobowo niestety Wiki zapalenie zatok i ja tez chora jestem na antybiotyku buuuu
Pogoda do bani pada i pada katastrofa :ico_olaboga:

Bartus straszny silacz siadac by chcial :ico_szoking: no boczki sie fajnie obraca :ico_oczko:


Fotki wszystkie sliczne ,same slodycze nasze dzieciaczki :ico_brawa_01:

NICOLA_1985

28 lip 2010, 10:05

stawiamy za 2 miesiace Bartoszka :ico_tort: :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas chorobowo
zdrówka życzę i dla Ciebie i dla Wikusi, dobrze ze Bartoszka omija choroba :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Bartus straszny silacz siadac by chcial :ico_szoking: no boczki sie fajnie obraca :ico_oczko:
no niezły siłacz jak już by chciał siedziec :ico_szoking: przeciez on ledwo wczoraj dwa miesiące skonczył :ico_haha_01: ale sie speszy chłopakowi :ico_oczko: mój to ponadprogramowo tylko sie z brzucha na plecy obraca :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

28 lip 2010, 10:14

NICOLA_1985, jak mozesz to wyslij mi to zdjecie. a ty kiedy idziesz na ta rehabilitacje? i prywatnie czy panstwowo?

nocka moglaby byc lepsza mala wstala o 3 i z 1.5 godziny nie chciala spac. ale pozniej spala do 9.

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

28 lip 2010, 10:25

witam
Frydza, zdrówka dla was :-)

a my dzisiaj robimy przemeblowanie w sypialni wywalamy łóżko do spania i kupiliśmy duży materac a to dlatego że ja boje sie że mały sie kiedyś z niego zturla i robimy mu podłoże do zabawy z materaca nie spadnie :ico_oczko:

NICOLA_1985

28 lip 2010, 10:25

NICOLA_1985, jak mozesz to wyslij mi to zdjecie. a ty kiedy idziesz na ta rehabilitacje? i prywatnie czy panstwowo?
fotke zaraz Ci zrobie i wkleje :-)
na rehabilitacje mamy juz w ten czwartek na 8.30, i ide na NFZ do mojego stałego rehabilitanta który od początku prowadzi moja Karoline, prawdopodobnie skończy sie na kilku - kilkunastu spotkaniach, nie sadze zeby była potrzeba ciągłego rehabilitowania, za pare miesiecy przeciez juz nasze maluchy beda siedziec pozniej raczkowac wiec wszystko sie unormuje, ale puki leża to trzeba pilnowac zeby nie dochodziło do deformacji czaszki i wspomagac rozwój w dobrym kierunku.
jesli zajdzie potrzeba to do tego samego rehabilitanta moge w kazdej chwili tez isc prywatnie bo do niego chodze właśnie i na NFZ i prywatnie z Karoliną i on mi bierze mniej pieniedzy na prywatne rehabilitacje niż jakby brał od kogoś innego :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości