Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

13 cze 2008, 12:44

mojamaja.corcia, no lekarka powiedziala "jesli nie urodze do 13go to mam sie klasc" to moze bede musiala polozyc sie dzisiaj :D

ale nic tego nie zapowiada, czuje sie swietnie, nic mnie nie boli, skurczow zadnych nie mam ani nic, tylko czuje ze dzidzia sie rusza, jedyna oznaka ze jestem w tej ciazy, cholerka... :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-13, 12:45 ]
a i zauwazylam ze forum dziala mi tylko na kompie stacjonarnym a na laptopie wyskakuje error :-/ no i zrozum maszyne... :ico_olaboga:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 cze 2008, 14:04

:ico_buziaczki_big: i co tam?

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

13 cze 2008, 17:07

Małgorzatka, no i nic :-D
jutro sie klade..do szpitala, jade tam kolo 10 wiec bede tylko pod komórką.
dowiedzialam sie tez ze u nas nie wywolują jesli chodzi o pierwsze porody :-/ ekstra...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

13 cze 2008, 17:08

Witam

jestem wrzesniowka i mam problem, mam nadzieje, ze moze mi cos napiszecie.

Otoz znow mam biegunke, juz mnie to meczy, nie wiem czy to jest normalne zeby caly czas ja miec. Bylam w Polsce na urlopie i tez mialam przez tydzien, nawet bylo tak ze kilka razy dziennie a potem juz tak gora 1-2 razy dziennie, bylam z tym u gina bo mama mi kazala ale z dzidzia bylo wszystko dobrze, powiedzial, ze nie wie od czego moze to byc. Kazal mi zrobic badania czy sie nie odwodnilam, ale ja na wynikach sie nie znam wiec nie wiem, po powrocie z urlopu bylo kilka dni dobrze,a teraz znow juz od poczatku czerwca mnie to meczy, czasami jest normalnie a czasami mam rozwolnienie czy to jest normalne???? Mowilam mojemu lekarzowi jak przyjechalam, ale on na to nic, powiedzial tylko, ze mi wspolczuje, bo gdyby on tyle czasu mial i na dodatek byl jeszcze w ciazy to by umarl, i to ma byc lekarz. Co ja mam zrobic, od czego to moze byc, czy to nie zaszkodzi dzidzi???? Boje sie, ze sie odwodnie :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

13 cze 2008, 19:01

no w koncu dziala... janoszka to daj znac sse jak bedziesz lezec czy juz wywoluja :ico_oczko:

pati niestety nie pomoge.. a ja mam teraz odwrotny problem :ico_chory:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

13 cze 2008, 19:05

Tuska, no w koncu!
ehh jak sie dowiedzialam o ich piodejsciu ze oni tu nie wywoluja przy pierwszym porodzie to od razu mam w glowie mysl ze moge tam lezec tydzien :(

pochlastac sie mozna.
nie moge sobie teraz zazyczyc cesarki? :-D

Tuska - jak Kamilka?

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

13 cze 2008, 19:38

Witam!!!
Wreszcie tt działa :ico_sorki:
Wpadłam tylko na chwilkę pochwalić się, że 1,5 godziny temu zdałam egzamin praktyczny z prawka. Za pierwszym razem :-D Trafiłam na świetnego egzaminatora :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dziś więc podwójnie świętujemy z Ł - moje wczorajsze urodzinki i dzisiejszy egzamin :ico_brawa_01:

To ja już mogę rodzić :ico_oczko:

janoszka, trzymam kciuki za Ciebie i Haneczkę.
Znam trochę szpitale i wiem, że w weekend nie są zbyt chętni do wywoływania, bo są tylko lekarze dyżurni. Zapytaj co zamierzają, bo może lepiej w niedzielę lub poniedziałek dopiero iść do szpitala, jeśli KTG będzie OK???

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 cze 2008, 20:05

Witam

Ja tez wczesniej na tt nie moglam sie wbic.
nocka taka sobie, bo may zanim zasnal to od 2 do 4 sobie byl rozbudzony, potem do szpitala na badanie krwi, i szczepionki, sluchu nie zbadali bo maly nie spal, ale kazali przyjechac 4 lipca.
Udalo mi sie zalatwic chcrzciny, beda juz 22 czerwca :ico_brawa_01:

Pati85, a moze zmiana klimatu ci tak nie przysluzyla, nie wiem, ale jak pijesz caly czas to raczej odwodnienie nie grozi, z reszta kurde sie nie znam.

janoszka, no odzywaj odzywaj sie , bedziemy trzymac kciuki.

lulu_, no to ogromne GRATULACJE i wszystkiego najlepszego
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

13 cze 2008, 20:06

Pati85, a moze zmiana klimatu ci tak nie przysluzyla, nie wiem, ale jak pijesz caly czas to raczej odwodnienie nie grozi, z reszta kurde sie nie znam.
dzieki ze napisalas, ja tez sie nie znam, pic pije mam nadzieje, ze jak pojde w srode do gina to w koncu cos zrobi powie na te biegunki bo to nie mozliwe zeby go to nie interesowalo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 cze 2008, 21:43

Witam :-)

widzę, że zadne maleństwo nie zdecydowało sie wyjśc 13 w piątek???

U mnie nocka taka sobie, pod wieczór rozbolała mnie prawa pierś, miałam guza, normalnie z bółu nie mogłam zasnąc, musiałam to rozgrzewac, no i mała przystawaic, zeby mi spiła :ico_sorki: Na szczęście dziś jest juz dobrze.

A dzionek spoko, bylismy z m. na zakupach (kupiłam pare bluzek takich do karmienia i sukienkę), malutka została na 2 h z babcią, była bardzo grzeczna :ico_haha_02:
Poza tym dostałam od m. fajny prezent z okazji urodzenia córy i moich urodzin-taki robot wieloczynnościowy, naprawde super rzecz, oszczędnosc czasu no i wygoda :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-13, 21:52 ]
siunia, super, ze juz macie wybraną datę chrzcin Nathanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lulu_, moje gratulacje, :ico_brawa_01: za zdany egzamin, no i WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE Z OKAZJI URODZINEK :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

janoszka, trzymam mocno kciuki i daj znac.

Pati85, ja przez długi okres ciąży miałam biegunkę (szczególnie pod koniec), czysciło mnie nawet pare razy dziennie, ale jakoś mnie to nie szkodziło. Potem znów miałam odwrotny problem, a w dzień porodu znów biegunka.
Nie wiem niestety co ci poradzic :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość