Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 maja 2011, 19:36

Mariola_Larose, wierzę Ci i życzę aby szybciutko się rozkręciło :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 maja 2011, 19:37

mama Izuni ale jak naruszył Ci łożysko? :ico_noniewiem: Super, że czop odchodzi, może faktycznie do jutra urodzisz :ico_brawa_01: trzymam kciuki! A miałaś usg, ile Ada waży?

Mariola to bierzcie się ostro do roboty :ico_oczko:

Motylek dziękuję :-D

Aniu fajnie, że dobrze już się czujesz :ico_brawa_01: wstaw jakieś fotki Milenki :ico_oczko:

Oglądałyście może fakty? Mówili o dwójce młodych ludzi, którzy zginęli 1 maja na łodzi. Ten mężczyzna-Sebastian Rożek to był zleceniodawca mojego męża (budowa w Uniejowie) :ico_placzek: nic nie wiedzieliśmy wcześniej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 maja 2011, 19:41

Oglądałyście może fakty? Mówili o dwójce młodych ludzi, którzy zginęli 1 maja na łodzi. Ten mężczyzna-Sebastian Rożek to był zleceniodawca mojego męża (budowa w Uniejowie) nic nie wiedzieliśmy wcześniej
Ja nie oglądałam, ale przykre :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 maja 2011, 19:41

wstaw jakieś fotki Milenki :ico_oczko:
jutro coś wrzucę :ico_oczko:
Oglądałyście może fakty? Mówili o dwójce młodych ludzi, którzy zginęli 1 maja na łodzi. Ten mężczyzna-Sebastian Rożek to był zleceniodawca mojego męża (budowa w Uniejowie) :ico_placzek: nic nie wiedzieliśmy wcześniej :ico_noniewiem:
nie oglądałam :ico_sorki: szkoda człowieka [*]

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 maja 2011, 19:50

zginął razem ze swoją dziewczyną :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 maja 2011, 19:52

Witam wieczorkiem!

Poczekam za tym wózkiem, mam nadzieję, że tym razem nie są to tylko "obiecanki cacanki"!
Motylku w razie czego na podróż Małego ze szpitala też pożyczymy fotelik- to nie problem :-)

MamaIzuni zatem trzymam kciuki by szybko przyszły skurcze i żeby Ada zechciała szybciutko wyjść :-) :-)
Emilia Tobie też życzę szybkiego rozwoju wydarzeń :ico_haha_01:
Dziewczyny śmigać na schody, albo przysiady poróbcie to się rozwarcie może poszerzy :ico_sorki:

Markotka według mnie taki strój jak najbardziej odpowiedni- komunia to nie wesele, a poza tym jesteś w ciąży i wiadomo, że masz ograniczoną garderobę.
Jakiś ładny naszyjnik lub korale, albo eleganckie kolczyki i gotowe :-)
Oglądałyście może fakty? Mówili o dwójce młodych ludzi, którzy zginęli 1 maja na łodzi. Ten mężczyzna-Sebastian Rożek to był zleceniodawca mojego męża (budowa w Uniejowie) :ico_placzek: nic nie wiedzieliśmy wcześniej :ico_noniewiem:
To bardzo przykre, a przykre jeszcze bardziej jeśli dotyczy znajomej nam osoby!!

Nam za to spacerek się udał- chodziliśmy 1,5 godziny :-) aż w połowie musiałam odpocząć na ławeczce :-) Teraz skurcze mnie męczą- ale w moim przypadku to nic nie znaczy hihi już się przyzwyczaiłam- mój gin mówi, że mam silną szyjkę :-) Też mój Maksiu się szybko pchał- jak trafiłam do szpitala miałam silne skurcze co 5 minut- bez rozwarcia! Inna w takiej sytuacji mogła już urodzić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 maja 2011, 19:57

Koroneczka to faktycznie musisz mieć silną szyjkę, ja w przypadku kolejnej ciąży z góry jestem skazana na krążek i to wcześniej niż teraz-zapobiegawczo :ico_sorki: fajnie, że jakby coś macie od kogo pożyczyć fotelik :-D my w takiej sytuacji na siłę moglibyśmy wrócić piechotką, bo mamy bliziutko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 maja 2011, 20:00

markotka, dlatego na przyszłość gdyby skurcze się w kolejnej ciąży powtarzały to żadnej luteiny nie dam sobie wcisnąć- jej działanie to też między innymi zapobieganie rozwieraniu szyjki- odstawiłam ją w 36 tyg.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 maja 2011, 20:04

aniawlkp86, fajnie, ze zajrzalas

markotka, ja tez uwazam, ze spokojnie mozesz isc ubrana w to co masz, tak jak Koroneczka mowila, jakies korale elegnckie,
zreszta mi na tym swiatecznym zdjeciu bardzo sie podobalas :ico_brawa_01:

Mama Izuni swietnie, ze cos zaczyna sie dziac :ico_brawa_01:
tez jestem ciekawa co to znaczy, ze naruszyl lozysko?
my w takiej sytuacji na siłę moglibyśmy wrócić piechotką, bo mamy bliziutko :ico_oczko:
my tez mamy niedalko :ico_oczko:
zreszta jak sie w taxi przewozi dzieci, to nie sa wymagane foteliki

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 maja 2011, 20:04

Ciekawe czy u MamyIzuni coś się rozkręciło :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość