Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 sty 2012, 23:12

gdzieś kiedyś wyczytałam ze w trakcie porodu kiedy kobietę dopada uczucie że już nie da rady to znaczy ze to już końcówka porodu U mnie się sprawdziło w obu przypadkach
Dzisiaj to przeczytałam na stronce rodzić po ludzku. :-)
Czytłam sobie też o pozycjach wertykalnych, bo te pojęcie było dla mnie trochę kosmiczne. Ale już się do edukowałam :-D
Nie mam wciąż stanika do karmienia ale chyba się obejdzie bez ? Nie mam tu gdzie kupić za bardzo.

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

02 sty 2012, 23:15

Ja sobie mowie ze nie ja pierwsza i nie ostatnia i ze bedzie dobrze, skoro inni dali rade to ja tez. Aaaa i boje sie jeszcze tego armagedonu jaki nastapi jak moj zostanie sam w domu hehehe

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 sty 2012, 23:16

Nie mam wciąż stanika do karmienia ale chyba się obejdzie bez ?
ja ostatnio założylam zwykły i myślałam że oszaleje bo maly jak na złośc co 1/2 godz chciał piciu :ico_olaboga: a ja stanik push up i za każdym razem musiałam ściągać bo te miseczki mega mi przeszkadzały :ico_zly: także ja na razie tylko w takich do karmienia śmigam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

02 sty 2012, 23:17

Mad ja tez nie mam stanika i tak naprawde zastanawiam sie czy on bedzie mi potrzebny tak naprawde

[ Dodano: 02-01-2012, 22:18 ]
Ale sie zamotalam

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 sty 2012, 23:26

aaaa jeszcze coś po ostatnim pytaniu czy aktywność brzuszkowa pokrywa się z "pozabrzuszkową" zaczęłam bardziej zwracać na to uwagę i obserwować i powiem szczerze ze coś w tym jednak jest, wieczorem Olek zasypiał o 19.30 a ten bączek dopiero ok 22 zasypia na dobre i w brzuszku też o tej godz się uciszał bo między 21-22 rozrabiał

[ Dodano: 02-01-2012, 22:31 ]
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone balsamy ujędrniające??
Bo teraz przydałby się jakis specyfik na ten flapowaty :-D brzuch
Miałam próbkę takiego mleczka ujędrniającego z Ziajki własnie dla mam po porodzie ale nie wiem czy to bedzie dawało jakiś efekt :ico_noniewiem:
Moze macie coś wypróbowanego ???
I jeszcze jedno pytanko
Będziecie używać pasa poporodowego??? Bo ja nie używam ale zastanawiam się czy ten pas nie pomógłby szybciej pozbyć się brzuszka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

03 sty 2012, 00:03

ja mam mega zgagę ,więc na razie ze spania nici

Ika ja jakiś czas temu miałam tak wodnisty śluz ,to podobno normalne tak mi gnka powiedziała ,teraz znów zgęstniał więc chyba jest ok

ja właśnie kupiłam biustonosz na allegro i jestem bardzo zadowolona bałam sie,ze badziewny będzie bo nie lubię tych miękkich ,ale ten ma fiszbiny i fajnie się układa no i jest tani ;)
zapożyczyłam fotkę taki
Obrazek


co do porodów ,ja też się bałam I BOJE ,ale gadałam z dziewczynkami ciągle i mówiłam do brzuszków damy radę im szybciej to zrobimy tym krócej będziemy się męczyć i tak było poszło raz dwa. Mi się wydaje ,że nie trzeba wzbrania się od bólu(koncentrowanie się na tym jak nas boli a nie na porodzie nie pomaga) , wiem że to może nie jest łatwe ,ale trzeba słucha położnej i mówi sobie dam radę dla mojego dziecka to wszystko da się wytrzymać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 sty 2012, 00:09

Jadzia, wrzuc mi prosze linka na PW ze stronka tego sprzedawcy :ico_sorki:

Ika202, jeny na CC jest az tak zle? Mnie to teraz czeka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

03 sty 2012, 07:26

hejka z rana

pisalyscie wczoraj o rozkach do szpitala to powiem ze u nas nie sa potrzebne bo dzieciaczki sa zawijane w takie fajne lekkie beciki szpitalne i codziennie po kapieli maja zmieniana powloczke

a moj synus dzis od samego rana rozrabia jak poszlam zaniesc mu mleczko to przez 20 min caly czas kopal i sie wiercil i balam sie ze w koncu zadrze sobie kroplowke

pielegniarka sie smiala ze on to ma wiecej sily niz ona bo cala noc sie krecil i nie chcial ladnie spac

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

03 sty 2012, 07:26

Witam :ico_ciezarowka:
co do porodów ,ja też się bałam I BOJE ,ale gadałam z dziewczynkami ciągle i mówiłam do brzuszków damy radę im szybciej to zrobimy tym krócej będziemy się męczyć i tak było poszło raz dwa. Mi się wydaje ,że nie trzeba wzbrania się od bólu(koncentrowanie się na tym jak nas boli a nie na porodzie nie pomaga) , wiem że to może nie jest łatwe ,ale trzeba słucha położnej i mówi sobie dam radę dla mojego dziecka to wszystko da się wytrzymać :ico_sorki:
Jadzia mądrze napisane :).

Dzisiaj biorę się za pranie ciuszków laury, jutro prasowanie a później pakowanie torby. Do końca tygodnia będę gotowa :)

[ Dodano: 03-01-2012, 06:28 ]
kaja, dobrze, że Kubuś ma tyle siły- dobry znak :)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 sty 2012, 08:54

Ika202, jeny na CC jest az tak zle? Mnie to teraz czeka :ico_szoking:
Pierwsze cięcie było super ,później już gorzej ale lekarz mówi że każde następne cięcie znosi się gorzej ,macica ciężko się zwija i bardzo boleśnie :ico_sorki: :ico_sorki: u ciebie będzie super zobaczysz :ico_oczko:
Kaja, no już pisałam że jestem z niego dumna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
śniło mi się dzisiaj że wejdę rano na forum i zobaczę radosną wiadomość że marta już rozpakowana ,sen był bardzo realistyczny ,więc wchodzę a tu nic :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość