Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 sty 2009, 17:00

Aga no genialny ten list i pewnie za kilka lat nabierze większej realności, bo narazie nasze dzieci nie mówią :ico_oczko:

misia85 pisze:a jak Twoj maz zareagowal na dzidzie??

hehe sam nie wiedział czy żartuję czy mówię prawdę :ico_haha_01: ale cieszymy się oboje niezmiernie

A ja byłam w mieście, no jak wyprułam pierszy raz od x czasu to mnie godzinę nie było a pojechałam tylko do apteki po Folik. I nie pisałam Wam że moi teściowe właśnie dziś wyjechali do kwietnia ich nie będzie więc luz blues :ico_oczko:

Uciekam na obiadek bo nic chyba jeszcze nie jadłam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-08, 16:26 ]
Obrazek
chciałam Wam pokazać kapcie mojego syna :-) tylko kolor na zdjęciu wyglądał jak żółty a są różowe ale to nic

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 sty 2009, 17:42

Jejki ale u nas zimno temperatura niby 9 stopni ale takie wiatrzycho zimne ze szok chocby zaraz mial snieg spasc :ico_olaboga:

bylysmy z majunia w sklepie ale juz wiecej nie wychodze nawet moj pies dal sobie ubrac golf pierwszy raz a mamy juz ja ponad 2 lata

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

08 sty 2009, 17:46

hej!

Ja tylko na chwile!

Renia, SUPER!!!! WIELKIE GRATUALCJE DLA CEIBIE I DLA MEZA...w koncu tez mial jakis udzial w tym... :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My stawiamy torcikow 12 z okazji urodzinek!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Aga, bardzo fajny ten list do Mikloja!! :-)

U nas nocka spoko, bez pobudki zadnej! Pogoda byla piekna wiec moje chlopaki na spacerku byli dlugim!
Te zdjecia z wypadku koszmarne :ico_olaboga:

Jola, trzymam kciuki i wrzuc na luz, nie ma co sie przejmowac takim DUPKIEM!!! :ico_nienie:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 sty 2009, 17:48

Ale ciotki gapy

[size=200]Wszystkiego Najlepszego dla Pawelka[/size] :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 sty 2009, 17:52

iwona83 pisze:moj pies dal sobie ubrac golf

no pies w golfie :ico_haha_01: wiem że się je ubiera ale musiał genialnie wyglądać

[ Dodano: 2009-01-08, 16:54 ]
no no,cały dzień minął a my takie :ico_puknij:
wszystkiego najlepsiejszego dla Pawełka :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

08 sty 2009, 18:41

mz74, sto lat dla :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Pawełka !!
Tak w ogóle witam u nas nocka nawet jedna pobudka o 3 na pitku i do 8 luli!! U nas dzis było ładnie i bylismy 2 h na spacerku.
Iwonka współczuje z ta kaska ale myśle ze bedzie ok :ico_sorki:
Pinko list genialany he he he
Renia0601, kapcie rwwelka i co ze różowe
Ok ucikema bo mój łobuzuje na kanapie i boje sie ze soadnie co prawad mam go na wyciagniecie reki ale wiecie to sa sekundy...
A jutro wielki dzień odbieramy klucze od mieszkanak!!! hura hura :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 sty 2009, 19:31

Asikk pisze:A jutro wielki dzień odbieramy klucze od mieszkanak!!! hura hura :ico_haha_01:

to super :ico_brawa_01:
Arturek wreszcie się bawi z tatusiem bo wcześniej rąbał drzewo, a mi tak raz ciepło bo się rozbieram, raz teraz zimno :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 sty 2009, 20:11

Asikk pisze:A jutro wielki dzień odbieramy klucze od mieszkanak!!! hura hura :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


super ale masz fajnie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 sty 2009, 20:56

Arturek właśnie po umyciu je sobie kaszkę, od dzisiaj zasypianie znów samemu w łóżeczku bo pofolgowałam jak byli teściowie bo jak płakał za długo to przylatywali co się dzieje. A teraz wogóle się będzie musiał samodzielności nauczyć bo przecież nie będę mogła go tyle nosić i wogóle. Dzisiaj to nawet do taty nie chciał iść tylko mama i mama. A to przez to że jak babcia była i Marcin też w domu to zawsze jej dawał do bawienia a sam np. grał na kompie albo oglądał tv to teraz dziecko wcale iść do niego ie chce, ewentualnie się pobawi ale co chwila do mnie zalatuje żeby się przytulić albo po prostu poprzeszkadzać pisać :ico_oczko: Uciekam teraz spać, wyłączam komp żeby spokojnie mógł usnąć.

Do juterka.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 sty 2009, 21:36

Renia0601 pisze:no no,cały dzień minął a my takie :ico_puknij:
wszystkiego najlepsiejszego dla Pawełka :ico_tort: :ico_tort:

No właśnie miałam pisać, zapominalskie jesteśmy, dopiero teraz spojrzałam na pierwszą stronkę.

Pawełku kochany, najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrówka

Obrazek

Renia0601, zdjęcie Arturka super, kapciuszki jak najbardziej różowe :ico_oczko:
Asikk pisze:A jutro wielki dzień odbieramy klucze od mieszkanak!!! hura hura :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Super, wielka chwila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Renia0601 pisze:a mi tak raz ciepło bo się rozbieram, raz teraz zimno :ico_puknij:

Byle Cię żadna choroba nie brała :ico_nienie:

Ula już śpi, ja zajęłam kompa Jarka, zimno tu w tym pokoju... brrrr, ale zaraz pewnie pójdę do swojego lapka. Moj katar dopiero teraz przechodzi, dzisiaj w końcu zaczęłam czuć to co jem.
Przeglądałam dzisiaj zdjęcia Uli z pierwszych miesięcy (szukam odpowiednich dla Reni) i tak się troszkę rozczuliłam, Ona taka całkiem inna jest na tych fotkach, tak się zmieniła i była taka maleńka...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość