Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 sty 2009, 21:54

Asikk pisze:mój łobuzuje na kanapie i boje sie ze soadnie
i dlatego ja się tak cieszę, że moje dziecko samo schodzi z kanapy i wcale się już nie martwię, nawet go mogę samego w pokoju zostawić-On już nawet ze schodów tyłem schodzi, z łóżeczka wyłazi-generalnie jest to umiejętność, którą sobie u niego bardzo cenię :ico_oczko:

Kuba skończył tatuować i jedzie z kumplem z klubu do garażu. Ostatnio coraz więcej osób chce kolorowe tatuaże i kompletujemy paletę barw, co niestety nie jest tanie :ico_noniewiem:


najlepsze życzenia dla Pawełka
Obrazek

Gabcioch się ode mnie zaraził i katarku dostał-użyłam wszystkich sposobów, żeby mu jak najszybciej przeszło i zobaczymy co będzie jutro... dzisiaj był usypiany na rączkach i w ogóle niuńkany cały dzień...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 sty 2009, 22:05

Moja niunia tez marudzi w lozeczku a polozylam ja juz przed 20 przed chwilka sie z nia polozylam ale to nic nie dalo niestety chyba musi swoje wyplakac na dzien a norma dzisiaj jeszcze nie wyrobiona

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 sty 2009, 22:59

Ja też sobie cenię to, że Ula sama schodzi z sofy ładnie tyłem, nie trzeba jej już powtarzać, sama robi to automatycznie, co do wychodzenia z łóżeczka, to ma kilka sposobów i tyłem i przodem, ale zawsze wychodzi jej to ładnie.
Justyna, nie chorować :ico_nienie: Ani Ty, ani Gabriel, mam nadzieję, że nic się nie rozwinie z tego katarku.
iwona83, a może Majeczce idą kolejne ząbki?

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

08 sty 2009, 23:20

100 LAT DLA PAWEŁKA :ico_prezent:
Byłyśmy dziś na tych sankach w końcu, ale niezbyt długo, słoneczko coprawda cudne było, ale mroźny wiatr nas szybko przegonił.
Maja już słodko śpi, zdążyła się już raz przebudzić, mam nadzieję, że teraz już do rana będzie spała.Ugotowałam jej obiadek na 2 dni, jeszcze pozmywać muszę i do spanka się zbieram, jutro znowu do pracy od rana do wieczora, po trzydniowej przerwie, ależ mi się nie chce...
Dobrej nocki :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 sty 2009, 23:24

pinko pisze:iwona83, a może Majeczce idą kolejne ząbki?


ida gorne dwojki

a ja wlasnie zobaczylam pierwszy odcinek Herrosow powiem ze mi sie spodobal ale maz z pracy wrocil wiec zmykam

zycze spokojnej nocki

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 sty 2009, 23:47

Tak moje dziecko wczoraj wciągało lizaka:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tak mały łobuz rozrabiał przed kąpielą, zabrała kapcia i uciekała z nim jak jej mówiłam żeby oddała:
Obrazek

Ja już się właśnie wykąpałam i też uciekam lulu.
Iwona, my z Jarkiem jesteśmy fanami herosów, niedawno skończyliśmy oglądać 3 serię i czekamy na kolejną. Miłego oglądania.

Buziaki, dobranoc laseczki :ico_papa:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

09 sty 2009, 09:34

Czesc dziewczyny,

Dziekujemy wszystkim Ciociom za zyczonka!! :ico_sorki:

Ale Uli lizaczek smakowal..... lobuziara mala :ico_oczko: sliczne zdjecia!!
Assik, super ze juz niedlugo zmienicie mieszkanko. My prawdopodobnie 1 kwietnia juz bedziemy w "nowym" miejscu, wlasnie gosciu od remontu chce wiedziec jakie kolory scian a ja nie mam zielonego pojecia :ico_olaboga:

U nas nocka spokojna, pobudka o 5.30 potem do 7.30 spal jeszcze.
U nas mrozno i slonecznie, wiec pewnie Pawelek pojdzie dzisiaj na spacerek z tatusiem.
Fajnie, ze juz piatek i weekend wreszcie :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 sty 2009, 09:49

Czesc dziewczyny

u nas znowu placz w nocy od 4 rana jak tak wstaje w nocy to mysle ze juz nie chce wiecej dzieci bo jak mam kolejne 2 lub 3 lata wstawac w nocy to mi sie odechciewa

stawiam :ico_kawa: i uciekam z pieskiem na spacer

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 sty 2009, 10:18

Witojcie!
Piękny, słoneczny dzionek mamy dzisiaj we Wrocku :-)
Ja właśnie popijam :ico_kawa: Ula zjadła już kaszkę i muszę ją na nocniczek posadzić. Potem na spacerek. Nocka super, te czopki są świetne, jedna pobudka na herbatkę i spanko do 8:30, pewnie pospałybyśmy dłużej, ale mój kaszel zbudził moją niunię.

mz74 pisze:Ale Uli lizaczek smakowal..... lobuziara mala :ico_oczko: sliczne zdjecia!!

Dzięki Gosiu :-)
Fajnie, ze juz piatek i weekend wreszcie :-D

Też się cieszę, będziemy mieć tatusia i mężusia w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
iwona83 pisze:jak tak wstaje w nocy to mysle ze juz nie chce wiecej dzieci bo jak mam kolejne 2 lub 3 lata wstawac w nocy to mi sie odechciewa

Też miewam nieraz takie myśli.... ale potem mi przechodzą i chcę jeszcze z jedną dzidzię, przecież Uleś nie może być sama :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 sty 2009, 10:18

Witam tylko z ranka i uciekam do Szkraba

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość