CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

15 cze 2008, 12:48

Nipper-gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tuska pisze:kurcze cos brzuszek jej dokucza, prezy sie i wygina biedna co chwile i poplakuje.. wczoraj to juz prawie nic nie jadlam, ale bez zmian

może mała ma kolki? polecam infacol :)
siunia, super, że taki grzeczniutki Twój Synuś...
ja wczoraj chyba przegięłam troche ze sprzataniem, bo dzis rano wstac nie moglam-tak brzuch mnie boli :( Ale chociaż mam już pokoik wysprzatany i okno umyte... jeszcze tylko łazienkę musze wysprzatac i kuchnię :) mam nadzieję, że zdążę :)

[ Dodano: 2008-06-15, 12:51 ]
[size=200]Nowa[/size]
Obrazek
Zycze Ci szczescia, zdrowia i wiele radosci oraz szczesliwej dlugiej przyszlosci. Wszystko co piekne i wymarzone w dniu Twych urodzin niech bedzie spelnione!

[ Dodano: 2008-06-15, 15:43 ]
a to moj brzusio-37tyg 2 dni :)
Obrazek
i
Obrazek

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 cze 2008, 21:12

Hej Janoszka napisala mi smsa

´´ Mała jest cudowna, już sie w niej zakochaliśmy na zabój :) ja jeszcze obolała, ledwo z boku na bok przez nacięcie które miałam. Jutro albo we wtorek wyjdziemy. Uściski i buziaki. ´´

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

15 cze 2008, 23:28

NOWA, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
:ico_prezent:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 cze 2008, 00:18

witajcie kochane czerwcoweczki
tutaj czerwcowka 2007 -teoretycznie, a w rzeczywistosci nasz Leonek sie zasiedzial w brzuchu i jest lipcowym dzieciaczkiemhihi
ale nie o tym mialam pisac

pamietam dokladnie moje wspomnienia z ub roku
poodbnie jak wy czekalam na cos niesamowitego ukochanego a jednoczesnie zupelnie niewyobrazalnego hihi
lelek jest naszym pierwszym dzieckiem wiec nie mielismy pojecia co to za cud. co znaczy byc rodzicem
jak boli porod hihi itd. wszystko bylo nam totalnie obce

a teraz nie pamietam kiedy leleus byl tak malenki jak wasze noworodki

i baaardzo jestem szczesliwa i zakochana w mym synku, mimo ze jest dosc szalony nieokielznany energiczny i uparty
jest MOJ a to najwazniejsze hihi

wszystkim rozpakowanym mamusiom serdecznie gratuluje cudnych zdrowych malenstw
a tym oczekujacym zycze szybkiego PLUM
wkrtoce dolaczycie do grona rozpakowanych hihi

pozdrawiam wszystkie
buziaki

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

16 cze 2008, 09:10

Witam z rana, jakos nie mam weny do pisania tylko doczytałam i uciekam. Brzuch mnie ciągle boli jak na @ i już mam tego szczerze mówiac dosyc bo ile mozna? To ani żaden zwiastun porodu ani nic więc nie wiem czemu boli, brrr....humor mi tylko psuje. Zaraz bede dzwoniła do szpitala i umówie sie na ktg, może koło srody lub czwartku tam pojadę.
NOWA, troszkę spóznione ale nie mniej szczere życzenia urodzinowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek Obrazek

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

16 cze 2008, 12:27

cześć kobitki!
jakoś pusto dzisiaj....nic dziwnego,większość zajmuje się dzieciaczkami pewnie...moja Nadusia najadła się i usnęła.
Marta a ty bierzesz jakąś no-spę albo coś?i w ogóle to masz jeszcze jakąś wizytę u gina przed rozwiązaniem?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 cze 2008, 12:44

Witajcie :-)

Dziekuję bardzo za życzonka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wczoraj mnie nie było ponieważ byliśmy z pierwszą wizyta u dziadków (świętowalismy urodzinki, nie tylko moje :-) ).
Ale malutka coś marudna była, 1,5 h na cycu (z przerwami oczywiście), a nigdy sie jej to nie zdarzyło :ico_olaboga: i w ogóle jak zasypiała to niespokojnie była i często się wierciła i stękała. Coś mi sie wydaje, ze to może byc wina kalafiora, którego się najadłam wcześniej :ico_puknij: :ico_noniewiem:
Ale za to nocka super, pobudki były, ale mała szybko zajadała i zasypiała.
A dziś spałyśmy do 10 :ico_brawa_01:

No i wczoraj odpadł jej pępek :-) Tylko nie do końca ładnie wygląda, chyba jakaś częsc jeszcze jest do odpadnięcia. Czy u Waszych maluszków tez tak było, ze nie od razu on tak ładnie wyglądał???

Dzis pewnie pójdziemy na polko, ja jeszcze nie byłam, ale jakies słonce wygląda z za chmur wiec moze znosnie będzie. :-)

[ Dodano: 2008-06-16, 13:51 ]
Nipper ogromnie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

16 cze 2008, 14:22

Hej!!!
Dopiero wróciłam ze szpitala :ico_noniewiem: Spędziłam tam całe przedpołudnie - rano KTG, a później USG. Niby wszystko OK, tzn. KTG po raz pierwszy wyszło od razu świetne, za to na USG gorzej. Nie mam prawie wód płodowych, a w sobotę było ich jeszcze dużo. Na szczęście próby na odpływanie wód wyszły ujemnie. Odchodzi mi za to wodnisty czop (bez śluzu czy krwi). :ico_noniewiem: Mam mierzyć temperaturę i w razie gorączki do szpitala.
Mały waży ok 3200, ale był bardzo ruchliwy i wynik nie jest dokładny.

Co chwila kierują mnie na dodatkowe badania, a ja myślałam, że spokojnie poczekam do terminu i jeszcze troszkę dłużej. Chciałam w tym czasie się pouczyć, no ale dzidzia najważniejsza, więc w najbliższym czasie czeka mnie jeszcze kilka wizyt w szpitalu. Oby tylko było z maluszkiem wszystko OK :ico_sorki: Poza tym czuję się rewelacyjnie. Nic nie boli, z kondycją też nie najgorzej :-D

NOWA, a może to nowe otoczenie wystraszyło troszkę Polę??
Marta26, to powolutku szykujemy się z naszymi bąbelkami... Umowa nadal obowiązuje :ico_oczko:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

16 cze 2008, 14:41

lulu_, to może teraz czas na Ciebie :)
lulu_ pisze:Nic nie boli, z kondycją też nie najgorzej

aż Ci zazdroszczę... mnie dziś brzuch boli że ledwo chodze :(
pozdrawiam

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 cze 2008, 14:55

Witam.

my tez dzis wstalismy przed 10.

Oczywiscie teraz mam czas dopiero usiasc, na chwilke, bo zaraz obiad.


NOWA, z pepkiem mojego milana bylo tak ze jedna czesc odpadla, a do drugiej takiej mniejszej przy pepku dochodzila jeszcze krew, i dopiero jak mial 6 tyg i mielismy kontrol pokazalam to dla lekarza, to owineli wokol nitke zwiazali, i ta reszta pepka odpadla zaraz na nastepny dzien.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość