Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

26 maja 2007, 12:15

Jola-jjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ale bedzie bosko.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 maja 2007, 12:34

Kobietki pewnie tak zaimprezujecie że nie dotrzecie do TT :ico_oczko: Ale wam zazdroszczę nio :)

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

26 maja 2007, 12:38

Asia-----niezazdrosc tylko przyjezdzaj.Bedzie super.

[ Dodano: 2007-05-26 ]
A zapomniałam sie pochwalic,ze zapisałam się do klubu zdrowego zywienia.Chodziło wczoraj dwóch Panów i zapisywali.W poniedziałek bedą roznosic zaproszenia.Bedzie zarcie i kupa lekarzy i specjalistów.Ciekawe co to bedzie .dadza zjesc jakies kiełki albo soje. :688: :704:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 maja 2007, 12:42

Za daleko dla mnie. A zresztą nie dam rady, maż wciąż pracuje, cały czas jestem sama :( A baardzo bym chciała gdzies się wyrwać. Juz mi zbrzydł widok blokowiska za oknem. Dobrze, że dziś pada i jest chłodno...

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

26 maja 2007, 12:53

[size=150]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DZIEWCZYNKI W DNIU MAMY!!!! [/size] :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

No to od dziś charakterne z nas mamy bo mamy swoje święto :-D

Dziękuję za życzenia dla Konrada :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

26 maja 2007, 15:54

Wszystkiego Najlepszego w Dniu Mamusi

Fajny Dom dla Mamy we Wrocławiu dzieci malują.Asiu i stąd wiem,że u was padało.

Konradowi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Z Okazji 8 Miesiąca :ico_prezent:

U nas żar leje się z nieba.Ze spaceru zrezygnowałam.Joachim nie mógł się ani na troche zdrzemnąć. Pozyczcie mi troche tego deszczyku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

26 maja 2007, 16:18

U nas burza, oberwanie chmury czy jak... Lila śpi od 2 godzin, bo tak ciemno w domu :-D

Konradkowi - 100 lat 100 lat :-) :ico_tort: 8 miesięcy fiu fiu...:-D i zdradź Kasiulka co oznaczał ten opis o Casanovie ;-)

Sosenko - biedna Zuzka :ico_chory: ucałuj ją koniecznie, niech zdrowieje zatańczy nam :-) aha i miałam odpisać - no do Suchej na zlot przyjedziemy nie?? :-P

I Jagulce nie odpowiedziałam o ciemiączku - kochanie daję jej więcej pić jak widzę zapadnięte :ico_haha_02: nie przejmuj się tym za bardzo, czasem dzieci w ogóle pić nie chcą :-/

Asiu u nas tyż chłodek fajny - mieliście zajechać do nas jadąc z Łodzi... mam nadzieję, ze jeszcze to nastąpi :-D

Agatko - fajne foteczki i Davidek już niezły mężczyzna :ico_szoking:

no i wszystkiego z okazji Dnia Mamy :ico_brawa_01: ja w zeszłym roku w takim samym stanie byłam :ico_haha_01:

dziś Bartek zajeżdżał do swojej M z życzeniami - i ta podjarana, że już wytrzymać nie może dała Lilusi prezenty z okazji miesięcznicy - gazetę z ubrankiem :ico_puknij: i super festyniarską sukienkę w pomarańczowe cośtam - jak zobaczyłam myślałam, ze uduszę się - a ona, co?? nie lubisz pomarańczowego?? nie podoba Ci się?? - zatkało mnie... powiedziałam o taka akurat na teraz, a z ubrankiem z gazety stwierdziłam, ze ja nigdy nie kupuję ubrań z gazety dla swojej pierworodnej więc ona też nie musi :ico_zly: normalnie była taka zachwycona swoimi zakupami, że myślała, że umrę :ico_noniewiem: nie ważne dziś starałam się nie denerwować :504:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

26 maja 2007, 17:11

Hej,hej
właśnie zaczeło padać,Ola śpi a ja sprzątam

buziaczki dla Konrada

zdrówka idla Zuzi ,cierpliwości dla Sosny

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 maja 2007, 18:01

No to po chłodku, co prawda chmurki na niebie, ale ciepłota jest...
Maritko no co ty ubranek z gazet nie lubisz :ico_oczko: A jasne, że kiedyś się do Ciebie wybierzemy, nie odpuszczę :-D
A nasza nic nie robi tylko stoi i stoi i stoi w tym swoim łózeczku. A jak ja posadzę to jest krzyk :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

26 maja 2007, 18:08

Dziewczynki, które jadą 1 czerwca do Grzybowa --- dołącza do nas MARGO!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Na razie mamy 5 chłopaków: Dominik (Ani K.), Hubert (Kocicy), Jaś (Ani28), Kuba (Margo) i Konrad (mój) a dziewczynek BRAK!!!! Kogo będą wyrywać???? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Mamusie dziewczynek ZLITUJCIE SIĘ!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość