Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 mar 2008, 22:28

ANIU to super ze Wam sie tak szybciutko udalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ekstra!!!I oby byla parka :ico_sorki: :ico_sorki: :-D a jak nie to wazne aby zdrowe bylo :ico_oczko: I wspolczuje oparzenia posmaruj mascia jakas :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 mar 2008, 22:35

hejaaaaaaaa

caly dzien w miescie spedzilam. wreszcie!!!
pojechalam z kumpela a na miejscu spotkalysmy sie z trzecia mamuska
obie maja dziewczynki w wieku lelka hehe
posiedzialysmy w starbucksie na kawce, nakarmilysmy dzieciaki
a potem rundki po sklepach
poszalalam w h&m bo duzo nowych ciuszkow przyszlo w moim kolorach hihi
wiec nie moglam sie oprzec :ico_wstydzioch:
lelkowi tez kilka nowosci kupilam hihi
wiec super...jestem zadowolna bo juz sie balam ze jakas nader wybredna, bo osttanio nic mi sie nie podobalo hihi
jeszcze musze leciec po jedna sukienke letnia zolta i spodenki.. bo juz mi lelek marudzil i musialam sie spieszyc hehe
poza tym tatusia wieksze kwoty ubywajace z konta bardziej denerwuja niz zakupy na raty hehe oszukuje sie facet...

a pogoda.. coz. iscie wiosenna
BOSKA!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

kamila... szkoda ze jednak ten antybiotyk byl konieczny.. ale masz racje.. to dla zdrowia.. a to tez pierwszy raz tomcia?
kurcze w tej sytuacji znow mi sie nasuwa.. normalnie bracia blizniacy
adasiowi wlasnie powiedzialam to zapytal czy to oznacza ze on tez moze miec dwie zony?
jak zwykle jedno mu w glowie hihi

no tak lelek zaskakuje hurtowo...
normalnie szaleje
chodzi sobie wzdluz stolu i lozeczka
a teraz obudzil sie i slysze placz , wchodze do pokoju a on juz stoi
pewnie przez sen wstal i sie wystraszyl czy co..
w nocy czasem tez tak robi ale wtedy sobie mysle ze pewnie za dlugo na wola a my spimy. wiec wreszcie sie wgramoli na nozki hihi

frydza
.. hmm dziwny ten strach wiki przed nakryciami glowy... bidulka..

aaa u nas w pizzy hut w tygodniuu jest buffet, placisz jakies 5-6 funciakow i jesz wszystkiego do woli
wiec kolejek nie ma hihi
bylismy z lelkiem kilka miechow temu. ale wtedy jego menu nie bylo oparte tylko na cycu.. wiec jakos obojetnie podszedl do pizzy itd
za to kelnerka od razu podala nam menu dla dzieci :ico_puknij:

madzia mi tez zal takich opatulonych dzieciaczkow.. w kosciele zawsze widze jak takie w kombinezonach malenkie dzieci placza... :ico_olaboga:
a ty zakladasz jeszcze rajstopki?
ja przyznam ze w taka wiosenna pogode juz nie
chyba ze wieje i brzydko..

Aniu gratulacje!!!!!!!!!! kurcze jak to napisalas to ciekawosc mnie zzerala ale po tekscie frydzy zaraz spojrzalam pod twojego posta i zobaczylam suwaczek!!!!
szczerze to tak myslalam ze ty bedziesz pierwsza ciezarowka z nas bo pamietam jak pisalas ze szybko z krzysiem planujecie drugiego potomka.. hihi podziwiam cie !!! mi niespieszno choc teraz jak patrze na takie malenkie noworodki (a tutaj w uk wszedzie ich pelno, zwlaszcza w sklepach) hiih to az sie chce znow takiego maluszka tulic
super super super!!!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

31 mar 2008, 22:48

madziorka hihi pisze:kamila... szkoda ze jednak ten antybiotyk byl konieczny.. ale masz racje.. to dla zdrowia.. a to tez pierwszy raz tomcia?
kurcze w tej sytuacji znow mi sie nasuwa.. normalnie bracia blizniacy

Pierwszy raz, a jak... Chłopaki na odległość nawet choroby sobie przenoszą.

madziorka hihi pisze:adasiowi wlasnie powiedzialam to zapytal czy to oznacza ze on tez moze miec dwie zony?

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Dobry jest hehe. No ale który facet nie byłby zadowolony: jedna długonoga blondi, druga mała czarnulka hehe. Nie miałby z kim nas zdradzić . No chyba, ze dorwałby jakiegos seksownego rudzielca hihi.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 mar 2008, 23:19

hehehe

dobre hehe

adas nie lubi rudych na szczescie ufff

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

01 kwie 2008, 00:23

Witajcie,

ja dziś o tej porze, bo cały dzień poza domem ( u nas też wiosna zawitała oby już została) a poza tym Aleczkowi dzis nie za bardzo sie chciało zasnąć, chichrał się i chichrał mój cudeniek :-) no a teraz jak juz oporzadziłam mieszkanko i siebie wskoczyłam tutaj, żeby Was poczytać i do wyrka, ale sie zatrzyałam na chwilkę jednak :-D bo jest i powód!!!!

..Aniu - piękna wiadomość!!!najszczersze gratulacje!!!!życzę Tobie i tej Waszej Kruszynce żeby całe 9 miesięcy były spokojne!!!!żeby maleństwo, nie wazne chłopiec czy dziewczynka, rosło zdrowo i szczesliwie!!!!

więcej dziś nie napiszę bo oczy mnie się zamykają..

dobranoc

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 kwie 2008, 00:53

chcialam tylko dodac iz ciesze sie ze nasz watek sie kreci hihi
mamuski oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 kwie 2008, 09:10

Witam Obrazek nocka :ico_olaboga: Wiki co chwile sie budzila!!!Kurde chyba to ta kolejna jedynka co sie wyzyna ,cos jej nie daje spac!!Teraz niunia lezy sobie na lalce i pije flache hihihi,wszedzie za mna chodzi jak piesek normalnie fajnie jest!!Super ze watek sie kreci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-01, 09:21 ]
EDYTKO jak tam Wikunia??

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

01 kwie 2008, 09:28

Dzień dobry dziewczynki!!!!

u nas też nocka taka sobie, w sumie wczorajsza tez była przeywana, a dziś w sumie to tylko sie wybudził lekko po 3 i raz go na chwile musiałam wyjąć żeby popszytulać na dobre senki, bez mleczka sie obyło zatem, ale za to u nas jest tak że jak synus sie troszke wybudzi, to póxniej spi przez jakis czas i ma taki odruch ze sie drapie po rekach, szyjce, wiec musze przy nim siedziec i go głaskac za rączki, ten odruch to w sumie pozostałość po tych zmianach alergicznych, teraz mimo ze ich nie ma, mały drapie sie od czasu do czasu :ico_placzek: no i u nas też ząbkujemy, idzie lewa górna jedynka, tylko właśnie górne ida inaczej niż dolne, tzn dolne wyrastają tak jakby ze srodka dziąsła, a górne coś jakby z przodu prawda??

a teraz ,mój maluszek jeszcze spi,, choc juz powoli chyba bedzie sie wybudzał, mam nadzieje ze wstanie radosny, wczoraj zapowiadało sie ze bedzie zły po takiej nocy a jednak było inaczej :ico_brawa_01:

Frydza - witaj więc w klubie!!!!moj też raczkuje na maksa, ale u nas małe mieszkanko i wszystko na kupe wiec raczej kontrolowane to raczkowanie, nie ma pełnej swobody :ico_haha_01: szkoda ale co mam zrobić jak tyle gratów co krok..

Madziorka - oby tak dalej :-D

zmykam do roboty

[ Dodano: 2008-04-01, 09:38 ]
no własnie Edyta, czy Wiki czuje sie juz lepiej?????

mnie od rana cos cała lewa strona pobolewa, jakby sie wydawało zwłaszcza miesien sercowy, nie wiem czy sie przedźwigałam czy co??? :ico_sorki: Indigo - a ty jakie dokładnie miałas objawy???moze i ja jakies żebro sobie złamałam??? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 kwie 2008, 09:44

Aleksandrowicz, oj biedny twoj synus ze sie tak drapie wspolczuje!!z tymi zebami to faktycznie jest jak piszesz,Wiki wychodzily na gorze tak dlugo :ico_olaboga: i inaczej niz na dole!!

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

01 kwie 2008, 10:05

to znowu ja :ico_haha_01: zanim rzuce sie w wir spraw domowo matczynych, mam do was dziewczyny jeszcze jedno pytanie- jakich butelek używacie dla Waszych dzieciaczków???my na początku, przez pierwsze 5 mies nuka, ale to wtedy były tylko herbatki i woda, a od czasu gdy karmie butelką a nie piersia uzywałam dr brownsa, no i chce juz go zmienić, bo tam tyle tych rurek i mycia z tym tyle :ico_sorki: myślicie ze mozna tak zmieniać smoczki, bo kazda butla ma swój rodzaj smoczka..wczoraj znów kupiłam nuka, no i dzis mu dałam z rańca i tak dziwnie ssał..co myslicie na ten temat?????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość