Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 cze 2008, 21:30

NOWA, dziekuje :-)
A ja apetyt mam taki sam, a co do picia to chyba dalej pije tyle ile pilam, tylko oczywiscie teraz zazwyczaj po karmieniu mnie suszy :ico_oczko:

Kurde wiadomo juz cos ze spinka, no normalnie strsznie mi jej szkoda, miala byc pierwsza a juz 2 tyg przenasza.
Moze to przez to ze miala ciaze zagrozona i musiala prwie caly czas lezec, sama nie wiem, biedna ona.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 cze 2008, 21:48

Hej!

Jutro mam zamiar się wcześniej obudzić i poczytac co u Was.. buzi!

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

17 cze 2008, 09:39

Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 cze 2008, 12:04

Hej, co tu takie pustkim czyzby pozostałe :ico_ciezarowka: sie rozdwajały? :-)

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

17 cze 2008, 12:13

Witam!!!
Ja nadal :ico_ciezarowka: Ostatnio jednak mam mało czasu, bo chcę pozałatwiać jak najwięcej spraw przed porodem. Dziś przy okazji wybrałam się na zakupy :ico_oczko:

NOWA, szybko wróciłaś do wagi sprzed ciąży :ico_brawa_01:

Kto ma wiadomości od Spinki??? Czyżby nadal męczyła się w szpitalu :ico_szoking: ???

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

17 cze 2008, 12:19

Hej. Spinka wczoraj mi pisała że dzis ma miec indukcje, póki co cisza, może rodzi teraz, oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-17, 12:25 ]
ja wczoraj jak mi się humor poprawił to chciałam z wami poklikamć i jak na złośc neta nie miałam :ico_zly: ogólnie wczoraj miałam zły dzien, chciałam żeby cos sie rozkręciło, brzuch dawał w kośc a tu dalej nic. za to dzis mam totalne przeciwienstwo- powiedziałam małemu że na porodówke sie nie wybieramy bo nakupiołam sobie pyszności typu truskawy, kalafiorek, cukinia i fasolka szparagowa i póki tego nie spałaszuje to sie do szpitala nie wyboieram :-D
zaraz ide zobaczyć wątek na noworodkach. :ico_brawa_01:
mnie może teraz nie byc pare dni bo komp mój juz na maksa fiksuje - jakieś zwarcie się robi i się boję że całkiem mi się spali :ico_olaboga: a mam kupe zdjęc na kompie, musze je pozgrywac na płyty bo mi zginą jakby dysk siadł :ico_placzek:
jakby cokolwiek sie działo, jak bede miała jakies wiesci o kimś albo o sobie to zaraz daję wam znać smskiem, obiecuję!!!
Kasiulinka ja ostatnio nospy nie łykałam, ból przechodzi mi jak spaceruję więc wybrałam ten sposób. co do wizyty to gin do 6 lipca teraz na urlopie :ico_olaboga: no ale w czwartek jestem umówiona na ktg na ujastku i potem jest ponoć jakaś konsultacja lekarska to moze mi sprawdza szyjke i w ogóle powiedza czy wszystko OK, oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
buziaki dla Was, nie wiem jak wytrzymam bez was jak mi komp calkiem padnie, eh...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 cze 2008, 12:49

Biedna spinka, niech biedaczka wkoncu sie rozdwoji, bo normalnie nawet nie wyobrazam sobie co ona tam sie naprzezywa :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

17 cze 2008, 13:20

Marta26 KTG masz w ambulatorium Ujastek? jesli tak to nastaw sie na czekanie :ico_zly: ja tam bylam na sciaganie szwow - jeden gabinet i babki wszystkie do niego czekaja, czy to na wizyte, czy KTG czy szwy wszystko razem.. pomimo ze na godzine umawiaja to sie czeka w kolejce, paranoja :ico_puknij: od razu zajmuj kolejke do gabinetu zanim sie polozysz pod KTG (bo do KTG maja kilka pokoi, a potem te wszystkie laski do jednego gabinetu i tak czekaja z wynikiem)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 cze 2008, 13:35

lulu_ pisze:NOWA, szybko wróciłaś do wagi sprzed ciąży


No, sama się dziwię, że tak szybko :-) , teraz to mi się marzy powrót do wagi tak z rok wczesniej przed ciążą :ico_oczko:

Marta26 pisze:może rodzi teraz, oby


oby, oby ileż można czekac :ico_olaboga:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

17 cze 2008, 14:04

oj na prawdę biedna ta Spinka :( przecież ona jest już 2 tyg po terminie. trzymam kciuki :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość