caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 lut 2008, 19:20

Cześć dziewczyny1 Wpadłam powiedzieć że żyjemy już po chrzście, wszystko udane, mały najpierw śpiewał pół mszy, a jak go oblał wodą to zaczął płakać, za to na przyjeciu dusza towarzystwa :-D :-D

Zdjęcia to chyba jutro Wam wkleję, bo dziś to trochę zmęczona jestem!

Mordko sms wysłany

A ta klasa pomysł bomba :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-17, 19:55 ]
w domku przed wyjściem

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-17, 19:57 ]
rodzice, chrześni i ja

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-17, 20:00 ]
a tu właśnie :ico_placzek:

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-17, 20:02 ]
moi drudzy rodzice i ja

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-17, 20:03 ]
z pradziadkami

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-17, 20:06 ]
z dziadkami(tymi dziadkami)

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-17, 20:07 ]
mama, tata, babcia i ja

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-17, 20:11 ]
a teraz trochę dla łasuchów :ico_oczko: jeden z moich torcików

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-17, 20:12 ]
i mama kroi tego drugiego

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-17, 20:29 ]
i jeszcze duże :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla [b]Kacperka[/b, Oskarek na początku też chodził tylko bez bucików, dopiero jak zacząl stabilnie chodzić to zaczęłam mu zakładać buciki!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 lut 2008, 22:04

caro, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajne zdjęcia! Cudnie wyglądaliście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale z Ciebie laska :ico_brawa_01: I sukienka ładna :-)

A ja biorę się za porządki, bo właśnie goście dopiero pojechali, ale ja najpierw musiałam koniecznie tu zajrzeć :ico_oczko: :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

17 lut 2008, 22:44

caro, Slicznie wyszliście na tych zdjeciach. No i wreszcie męza pokazałaś.
Oskarku wszystkiego dobrego.

M0rD3CzKa, z nasza klasa świetny pomysł.

A ja dzisiaj jakaś wykończona.

Do jutra kochane Pa

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

17 lut 2008, 22:48

Cześć :-D
Ja zacznę od pochwalenia się moim synkiem, dziewczyny Krystiano zaczął sam chodzić :ico_brawa_01: :ico_szoking: . Po południu mąż postawił go na podłogę i mówi idź do mamy, ja ręce rozłozyłam i syno przyszedł, matko tak się wzruszyłam, że aż się połakałam. Do końca dnia powtórzył to chyba z 10 razy. Strasznie jestem z niego dumna, wczoraj jeszcze bał się sam zrobić kroczku, a dzisiaj taka niespodzianka :ico_brawa_01: Jutro porobię mu troszkę fotek to się wam pochwalę :ico_wstydzioch:
MARZENKA - skrabki super, pokazałam mężowi i mówi że fajnie to wymyśliłaś :-D , a ja mu na to, że nasza Marzenka to zdolniacha straszna i wszystkie bardzo jesteśmy jej wdzięczne, że takie cuda tworzy. Smska wysłałam wczoraj :ico_oczko:
Dla KACPERKA duże brawa za postępy.
CARO - Wszystkiego najlepszego dla Oskarka z okazji Chrztu Świętego :ico_buziaczki_big:
Zdjęcia super, bardzo ładnie wyglądałaś :ico_brawa_01: , a torcik smakowicie wyglądał, mniaam aż ślinka cieknie.
KOLKA - posprzątałaś już po gościach? :ico_szoking:
Co do wspólnego zdjęcia ja jestem za tylko muszę siostrę poprosić, żeby mi jakąś fajną fotkę strzeliła :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-17, 21:55 ]
Ej dziewczyny gdzie jesteście :569: smutno mi samej :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-17, 23:05 ]
Oj kwietniówki śpią to i ja idę śpiać, dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 lut 2008, 00:16

zrobilam z takich zdjec jakie mialam... :-D
Obrazek

Oskarku w dniu Chrztu swietego wszystkiego co najlepsze
kari24, :ico_wstydzioch: dziekuje :-D I dla Krystka ogromiaste brawa za pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hektorka, pomysl byl Kasi.k ja tylko fotki przerabialam:-D ale faktycznie fajny pomysl :-D
Ja tez dzis gosci mialam ... byl Kacpra chrzestny z dziecmi i zonką ale z takich gosci to ja jestem bardzo zadowolona :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 lut 2008, 00:45

Dobry wieczór :-D

Cieszę się, że pomysl z klasą kwietniówek na n-k wam się spodobał :ico_sorki: :ico_brawa_01: Przypadkiem wczoraj przyuwazyłam, że TT ma swoją szkołę tam, więc pomyslałam ze nie może w niej zabraknąc kwietniówek :-D

Marzenka scrapki na n-k są przesliczne :ico_brawa_01: Pokazałam męzowi a on jest pod wielkim wrażeniem i kazał pogratulować ci talentu :ico_brawa_01: Wielkie brawa dla Kacperka za chodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zuch chłopak z niego...

Caro wszystkiego najlepszego dla Oskarka z okazji chrztu, niech aniołek ma teraz nad nim pieczę :ico_buziaczki_big: Zdjęcia sliczne, widac że mila atmosfera panowala i dobrze się bawiliście :ico_brawa_01: A sukienka prześliczna a Ty wygladasz w niej wspaniale ale masz kobito oko do ubrań :ico_brawa_01:

Kari brawa ogromne i gratulacje dla Krystiana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielny chłopak :ico_brawa_01:

Katrin zostawiłam ci kilka wiadomości na gg ale nie odpisujesz więc martwię się czy dochodzą :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-17, 23:59 ]
U nas niewiele nowości czy atrakcji...
Ja po pierwszym dniu w pracy, który nawet lekko mi minął...
Mąz po pierwszym całym dniu z Viki, ale mu się upiekło bo mała miała gorączkę i co troszkę spała :-)
A Viki nadal rozrabia i zamiast zabawek woli "dorosłe sprzety" jak pralka, telewizor, telefon komórkowy... lub po prostu "łazi" mi po całym domu i psoci...
W piątek weszła mi na schody i to dośc wysoko bo na 3 schodek :ico_szoking: więc wczoraj chcąc nie chcąc zakupiliśmy i zainstalowalismy barierkę na schody. Viki przywitała ją wielkim płaczem i gadką w swoim języku coś o ograniczaniu jej swobód obywatelskich :ico_oczko: :-D
W czwartek byliśmy w szpitalu u alergologa. Dowiedzieliśmy się, ze wg testów Viki ma uczulenie na laktozę, jajka, soję, orzechy. Badania nie wykazały uczulenia na makę, ryby. Reszta wyników (na różne rodzaje mięs i warzyw) ma dojśc dopiero za tydzień. Żelazo w normie (uffff), tylko białe krwinki ponizej normy :ico_placzek: więc pobrano jej jeszcze raz krew by sprawdzić czy to chwilowe czy coś gorszego krązy w jej organizmie...
No i przez 2 tygodnie Viki przybrała na wadze 200g co w jej przypadku jest wielkim sukcesem :ico_brawa_01: Waży teraz 8980g i mierzy zaledwie 72cm. Taki sobie kurdupelek z tej mojej dziewczyny...

[ Dodano: 2008-02-18, 00:15 ]
Viki niezbyt zadowolona z barierki
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Próbuję ją rozbroić
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Przytulanki z mamą
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Porzadki wśród butów
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Mąz wyszedł na dwór zapalić a Viki do drzwi za nim
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Kontrola prania
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

18 lut 2008, 01:30

kasi.k, doszedl do mnie Twoj adres,a nie odpisywalam,bo chcialam napisac dopiero jak wysle paczuszke,ktora ciagle jest niewyslana.A wszystko przez to,ze w najblizszym sklepie,gdzie umiem sie doczlapac (mieszkam na z...)nie bylo akurat tych sloiczkow z Hippa o,ktorych Ci pisalam.Kupilam je dopiero z mezem w sobote i jutro planuje podreptac na poczte.Sorrki,za opoznienie-az mi glupio.A gratulacje dla Wikuni,juz ma takie osiagniecia!!!Super,ze przybiera na wadze,a ze nie za wysoka to bardzo dobrze,bo moj Antos pewnie bedzie wysoki(ma juz 88-89 cm) a duzi faceci lubia takie mniejsze kobietki :ico_oczko:

Caro-wygladaliscie przeslicznie!!!Sukienka dobrana perfekt do Twojego typu urody.No i Oskarek pierwsza klasa!Torty-pycha!!!Sama robilas??? :ico_szoking: :ico_szoking: Wycaluj Twojego smyka ode mnie i zloz mu zyczenia samego szczescia i dobra w zyciu z okazji chrztu swietego.

Mordeczko-jak zwykle twoje cuda sa cudowne.A Kacpi zdolniacha,ze az milo sie czyta.Pogratuluj mu!!!

Kari-a Twoj zuch tez pierwsza klasa!!!Jeden z ostatnich kwietniakow i juz chodzacy!!Gratulacje!!!!!!!!!Musze Ci napisac,ze jak mnie dzis zaprosilas na NK to mysle sobie,ze w zyciu nie znam zadnej Kingi :ico_haha_01: ale jak zobaczylam,ze ta Kinga z Nowego Targu to dopiero mni oswiecilo :ico_wstydzioch: Tak mialam zawsze jak zapraszala mnie ktoras z Tikatakowiczek,bo przeciez z nazwis a czasm nawet z imion sie nie znamy :-D
Oczy sie kleja,musze isc spac-dobranoc

[ Dodano: 2008-02-18, 00:32 ]
Teraz sobie poogladalam nowe foteczki synowej i jestem dumna,ze bede jej tesciowa,taka mala a taka robotna,widze,ze obsluguje juz sprzet gospodarstwa domowego jak stara gospodyni-caluski Wikulka

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 lut 2008, 11:33

Cześć!

Ja znowu tu z zatokami przylazłam :ico_zly: Moi goście wczorajsi też byli OK. :-D Znajomi ze studiów, wpadli nam wieści ze świata przywieźć :ico_oczko:

Kasik niezła gosposia Ci rośnie :ico_brawa_01:

No i nic więcej nie apmiętam przez ten bolący łepek mój. Pusty w dodatku :ico_puknij:

I miałam jeszcze Krystianowi pogratulować :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A to kilka naszych wczorajszych fotek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

18 lut 2008, 12:32

czesc :-D
Kasi.k :ico_brawa_01: dla Vikuli ...swietnie pranie robi :-D Kolka, Julka jak zawsze przeslodka i jaka ma ładna bluzeczke hihihi :ico_oczko: :-D :-D :-D
Dziewczyny... wysylajcie mi brakujace zdjecia dzieci albo swoje do skrapkow i jak juz bede miala wszystkie to dopiero dodam na n-k...

[ Dodano: 2008-02-18, 11:34 ]
i powiedzcie mi kim jest Kasia Maranowska na n-k w naszej kwietniowej klasie bo ja nie wiem :ico_puknij:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

18 lut 2008, 12:58

M0rD3CzKa, jak dla mnie to mama Lenki-Kamelek. :-)
Kolka-ja Twoich nowych zdjec nie widze :ico_placzek: Supcio,ze mieliscie mile odwiedziny.

A ja spalam dzis do :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: 11.30 :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Tzn mielismy maly kryzysik kolo 9,ale poprzytualismy sie troszke i synus zasnal znowu i :ico_szoking: obudzilismy sie prawie w poludnie :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-02-18, 12:00 ]
Juz widzialam zdjecia-corcia Koleczko sliczna-cala mamusia i wyglada na ponad roczne dziecko :-) :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-02-18, 12:12 ]
Mordeczko-a czy ja moglabym gdzies zobaczyc tego bloga na ktorego glosowalam???Bo ja na tym kompletnie sie nie znam :ico_wstydzioch: Podasz linka?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość