Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

17 cze 2008, 17:46

hej, jednak postanowiłam jeszcze wypróbowac kompa, póki co działa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
troche sie wyspałam i ciekawa jestem co bedę w nocy robic :ico_oczko:
Tuska, dzięki za info o ambulatorium, posadze mojego m. przed gabinetem i niech pilnuje kolejki :-D mam na 9.30 ale raczej na pewno bedziemy tam wczesniej bo nie wiemy dokładnie ile zajmie nam droga. mam nadzieje że na to ktg sie przynajmniej jakos planowo wchodzi. ale faktycznie z tego co piszesz to beznadzieja z tym czekaniem pod gabinetem :ico_puknij:
Od Spinki nie mam póki co wiesci a do niej nie chcę pisac bo na pewno dostaje duzo smsów od znajomych i rodzinki z zapytaniem jak tam co tam. Liczę na to że jak tylko da radę to nas powiadomi co u niej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
byłam na noworodkowym watku, śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już nie moge sie doczekac kiedy tam "wylądujemy" z Niuniusiem, tylko jakos ciagle mi się zdaje że niepredko :ico_noniewiem: może On się babci posłucha bo mu ostatnio mówiła że ma wyjść koncem czerwca bo ona wtedy na urlop idzie, ja Mu kazałam nie słuchać i wychodzić już no ale kto wie kogo posłucha :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
ostatnio jestem w ogóle jakas bez energii do życia, tylko bym spała, chodzić nie mam siły i sie zastanawiam jak mi to nie minie to jak ja urodze, mam nadzieje że wtedy nagle siły do mnie przyjdą :-D :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-17, 21:36 ]
UWAGA:
[size=150]Dzisiaj o 16.06 za pomocą cc przyszła na swiat Pola- córcia Spinki.Mała waży 3940 i ma 57 cm.[/size]

Ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

18 cze 2008, 08:20

Spinka, gratuluję!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Wreszcie doczekałaś się swojej córeczki :ico_sorki: :ico_sorki:
Życzę szybkiego powrotu do domku!!!

[ Dodano: 2008-06-18, 08:26 ]
Witam pozostałe :ico_ciezarowka: !!!
Już niedużo nas zostało :-)
U nas na razie OK. Mały trenuje mnie w nocy :ico_oczko: Dziś pobudka o 4 i już nie mogłam zasnąć. Teraz zajadamy truskaweczki, a o 16 wizyta u pani doktor.

Marta26, czekam niecierpliwie na wiadomości po KTG. Mam nadzieję, że nie zamierzasz dziś zostać w szpitalu :ico_nienie:

Chociaż jak wszystkie się rozdwoimy, to szybko przeniesiemy się na wątek noworodkowy, a teraz nie wiem gdzie pisać.

Moja.Maja, a co u Ciebie??? Jak bóle brzuszka???

[ Dodano: 2008-06-18, 08:29 ]
No to mamy już wszystkie czerwcowe dziewczynki :ico_brawa_01:
Teraz pora na chłopców :-D

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

18 cze 2008, 08:53

lulu_ pisze:Moja.Maja, a co u Ciebie??? Jak bóle brzuszka???

a u mnie bez zmian... bóle brzucha non stop-wieczorem najgorzej jest i od kilku dni co wieczór jakies skurcze... mam nadzieję, że już nie długo się rozpakuję, bo już nie wyrabiam...
lulu_ pisze:Teraz pora na chłopców :-D

no to który pierwszy?? :-D
pozdrawiam
SpinkaGRATULUJĘ-w końcu doczekałaś się Córeczki-to chyba najbardziej wyczekiwane Dziecko na Czerwcóweczkach :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 cze 2008, 12:55 przez CMonikA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 cze 2008, 10:44

lulu_, ktg mam jutro, o ile dzis środa, bo mi się juz dni myla... :ico_oczko:
ja jestem nieprzytomna totalnie, nie wiem czy w nocy spałam cokolwiek. Mały tak sie rzucał że nie wyrabiałam, potem miał jakąs monstrualna czkawke, juz sie zastanawiałam czy do szpitala nie jechać bo to wygladało jak drgawki jakies, do tego to pobudzenie dziwne. ale dzis juz niby OK, tzn. buszuje po brzuchu ale tak umiarkowanie. Mysle że Dzidziek też już traci cierpliwośc bo mu strasznie ciasno... rano brałam nospe bo już nie wyrabiałam z bólem @owym. dziś pewnie pół dnia prześpie bo jestem nietomna, a w nocy bedzie powtórka z rozrywki jak się wyspię po południu. Ale nie mam siły i musze pospac bo od razu jestem zła jak osa przez to zmęczenie, juz się m. oberwało za byle co :ico_wstydzioch:
pocieszam się że z kazdym dniem jestem bliżej rozdwojenia i ta mysl mnie naprawdę pociesza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

18 cze 2008, 11:24

Gratulacje dla SPinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 cze 2008, 12:09

ogromne gratulacje dla spinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 cze 2008, 12:44

Spinka kochana, moje gratulacje :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: w końcu się doczekałaś córci.

no i super, ze mamy drugą POLĘ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

18 cze 2008, 15:06

witajcie! ja tylko na chwilke przywitac sie i ogarnac, pochwalic malutką :-)
pozniej wejde zeby cos wiecej napisac, dzis nas dopiero wypuscili bo wczoraj polozna przegrzala mi Hanie i musielismy zostac dzien dluzej na badaniach :ico_noniewiem:

a oto moj skarbek:
Obrazek

Spinka, Nipper gratulacje ogromne!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

18 cze 2008, 15:23

janoszka, Hania jest śliczna:) gratuluję :)

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

18 cze 2008, 15:32

witajcie dziewczynki!!!!
wreszcie nam podlaczyli neta, wiec wczoraj doczytalam wszystkie wasze posty!
Gratuluje Czerwcowym Mamusiom i przeslicznym Dzieciaczkom!!!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Juz nie moglam sie doczekac aby wiedziec co u was slychac, Lulu -a Ty mi sie nawet snilas :-D
Mysmy juz prawie skonczyli cale malowanie, zostalo tylko pare drobiazgow do dokonczenia.
Tak wiec ja juz tez w zasadzie tylko czekam, choc wczoraj spedzilam pol dnia w szpitalu na rutynowej irlandzkiej kontroli a jutro jedziemy do mojej ginki.moze w koncuzrobi mi usg, choc moze lepiej nie wiedziec, jakiego ciezarka w sobie nosze?
Ja w zasadzie termin mam na 19 czerwca, wiec wszystko moze sie zdazyc....
dzisiaj w nocy pierwszy raz myslalam ze to moze juz bo maly byl bardzo niespokojny i mam bardzo silne parcie na dol brzucha i dol plecow-tak jak na @.Ale pewnie jutro sie dowiem ze jeszcze ze dwa tygodnie czekania....
Tak tydzien to moglabym poczekac bo jestem na prawde zmeczona ta pzreprowadzka, malowaniem i zyciem na pudelkach ale zobaczymy. W kazdym razie bardzo sie ciesze,ze mam kontakt z Wami!!!!!
i jeszcze raz ogromne gratulacje!!!!
Hmmm, to ile nas zostalo do konca? :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-18, 17:07 ]
To ja teraz jestem nastepna na liscie?????????????????????? :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość