Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

14 mar 2008, 20:27

Aginka pisze:Barbara, Ciebie się nawet potrójnie super czyta :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:


:ico_wstydzioch:

Maggie pisze:wypije dzisiaj bailleisika za Twoje ZDRÓWKO.


Dziekuje Kochana!!!

Aginka pisze:szkoła u nas za niedługo też będzie od 5 roku życia ... bo 6 pójda do pierwszej klasy a pięciolatki do zerówki ..... - :-D to też na zapas ..... :ico_oczko:


z tego co mi sie obilo o uszy, to juz niedlugo ma byc tak, wie pewnie nasze dzieciaki sie zalapia na ten trup juz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 mar 2008, 20:41

Barbara, to już chyba od przyszłego roku ma być .... ale tam (chyba) ma byc podział na rok - od września czyli do pierwszej klasy ida dzieci które mają skończone szesć lat

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

14 mar 2008, 21:03

Maggie, no to super..to tylko 6 godzin..bedzie dobrze...i trzymam kciuki za dzidziusia.....moze juz niedlugo dołaczysz do grona 2 w 1

Aginka, no cale szczescie wózków mam dość i juz nie kupuje kolejnego
głęboki bede miala po Matim a ta spacerówkę co kupiłam to tez bedzie dla fasolki

kochane te nasze dzieciaczki...wlasnie..nie ma co przesadzac z tymi witaminami bo one są wszedzie..a najlepsze takie naturalne
a na nocnikowanie mamy jeszcze czas...luzik

wiecie co..ja dopiero 7tc a juz wszystko mam zaplanowane.....już wariuje na punkcie tej mojej fasolki..mam już imiona...Michałek albo Julcia...no..oby Julcia......ja chce dziewczynke choc i tak mam przeczucie ze chłopak nas czeka

wiecie co..katastrofa z tymi szkołami..odbierają dzieciom dzieciństwo..moze zaraz bedziemy muslieli 3 - latki do szkoly dawac :ico_olaboga:

Basiu kochana bardzo bardzo sie cieszę ze wszystko jest dobrze!!!!!

[ Dodano: 2008-03-14, 20:06 ]
babki...wlkejcie jakies foteczki dzieciaczków....

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 mar 2008, 21:09

iza, ja ostatnio wklejałam ....poprosze o inne dzieciaczki na fotkach ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

14 mar 2008, 22:07

Dobry wieczor..
U mnie dzien minal ok,bylismy dzisiaj na zakupach ale sami.. bo tak wialo i padalo ze niechcialam dzieci brac ze soba :ico_oczko: Wiec przyszla tesciowa i sie zajela Nicole bo Marcusek spal jakby go niebylo.
Szybko zrobilismy zakupy bo w niedziele mamy gosci.. przychodza do nas byli sasiedzi moich tesciow,tak na kawe oni sa tacy mili i starsi panstwo i dali nam ciuszek,piekne ubranko dla Marcuska wiec wypada ich zaprosic :ico_oczko:
Dzisiaj Nicolinka byla grzeczna i kochana,i taka zmeczona byla ze o 20 30 zasnela,wypila herbatke i zmeczona zasnela.. i ciekawe kiedy sie obudzi.. pewnie w nocy znowu pospimy razem.. Udalo mi sie mala uspac i spi sama bo taka zmeczona jest .. no ale odpocznie i wyspi sie :ico_oczko:

Maggie super ze znalazas przedszkole,moja Nicole bedzie za rok w przedszkolu tez 6 godzin od 8 00 do 14 00 :ico_oczko: Ja narazie niewiem do kogo podobny jest maly moj Marcusek :ico_oczko: zobaczymy jak podrosnie.. ale wydaje mi sie ze moja Nicole to jest taka mieszanka mnie i mojego meza.. chociaz rozne opinie juz slyszalam :-D

Iza ja tez chcialam miec chlopca jak bylam w ciazy i czulam sie inaczej ale nie wierzylam ze to jednak chlopiec.. i udalo sie :ico_oczko: Moze akurat twoja fasolka okaze sie Julcia zobaczymy :ico_oczko:

Basia ciesze sie razem z toba ze wszystko ok,i ze guz niezlosliwy i ze nie bedzie przezutow,wazne ze jestes zdrowa i ciesze sie naprawde :ico_brawa_01:

Aginka moj organizm jakos szybko doszedl do siebie po porodzie,ale przypominam sobie ze podobnie mialam po porodzie z Nicole.. jakos szybko u mnie to idzie,ale dobrze bo moge juz wszystko robic.. no prawie :-D moj maz kaze mi jeszcze czekac ale moze w sumie to i dobrze tak .. :ico_wstydzioch: :-D :ico_haha_02:
A jesli chodzi o chrzest to tak planujemy dwie daty,albo 19 kwietnia,albo 26 kwietnia,i chrzestnym Marcuska bedzie moj kuzyn,a chrzestna bedzie moja szwagrowka :ico_oczko:

U nas tutaj w De,to jest tak 2 lata dziecko chodzi do przedszkola,w zaleznosci od rodzicow kiedy dziecko do przedszkola dadza.. Np.jak w przypadku Nicole my damy mala do przedszkola jak bedzie miala 3 latka,i bedzie w przedszkolu 2 lata i bedzie miala wtedy 5 latek to pozniej ten rok to jest przygotowanie do szkoly a jak bedzie miala 6 latek to jest juz normalnie szkola :ico_oczko:
No to ja uciekam do mezusia i pizze zjem sobie z herbatka :ico_oczko: Dzieci spia wiec czas dla siebie,dla nas tez potrzebujemy buziaczki dla was papa dobranoc pa

[ Dodano: 2008-03-14, 21:08 ]
A jak chodzi o fotki to ja nie wklejam narazie bo jestescie na bierzaco :ico_oczko: :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 mar 2008, 22:54

Aginka pisze:Maggie, no szkoła u nas za niedługo też będzie od 5 roku życia

oj to nawet niewiedziałam...
iza pisze:i trzymam kciuki za dzidziusia.....moze juz niedlugo dołaczysz do grona 2 w 1

Izunia, nie dziękuje zeby nie zapeszyć :-D
iza pisze:wiecie co..ja dopiero 7tc a juz wszystko mam zaplanowane.....już wariuje na punkcie tej mojej fasolki..mam już imiona...Michałek albo Julcia...no..oby Julcia......ja chce dziewczynke choc i tak mam przeczucie ze chłopak nas czeka

Iza nie dziwię się ze juz świrujesz...ja czasem świruje a jeszcze w ciazy nawet nie jestem...wiesz co Iza..fajnie był;oby gdyy byla parka,
No ja te z mam juz od dawna imię dla dziewczynki, a dla chłopca jakoś nie mam pojęcia.... :ico_noniewiem:
Kristi, no tak fotki od Ciebie mamy na codzień a co z resztą :ico_wstydzioch:
:-D ja mam sporo ale jeszcze w tel, zaraz zrzucę na kompa i Wam wkleję.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

15 mar 2008, 12:19

Witajcie Kochaniutkie w sobotę.
Basiu, tak się cieszę, że wyniki wyszły ładnie, ale przecież nie było innej możliwości!!!
Maggie, fajnie, że znalazłaś przedszkole, które Ci odpowiada i jest blisko domku. Aha, Kochana, oby szybko skończyły się tablety i fasoleczka się pojawiła. A do wakacji już bliziutko... :ico_oczko:
iza, ja też myślę, że naszym maluchom zabierają dzieciństwo. Przecież one nie są gotowe w wieku 5 lat do spędzania czasu w szkole. Znajoma nauczycielka mówiła mi, że to będzie na zasadzie zabawy, pani będzie dobierała czas przerw widząc potrzeby maluchów. Ale mimo wszystko....
Obrazek
Kinga ślicznie śpi całe nocki u siebie w pokoiku. Sama wieczorem pokazuje, gdzie chce spać :ico_brawa_01: . Budzi się między 5 a 7 i przychodzi do nas. Niestety z płaczem... Najpierw robi "obchód" mieszkania, a później pakuje się do naszego łóżka. Czasem jeszcze trochę pośpi, ale przeważnie zaczyna skakać i szaleć, więc musimy wstawać. Wczoraj, kiedy chciałam trochę jeszcze pospać, to zaczęła krzyczeć "Mamo, spać nunu". Zaczyna też tworzyć pierwsze swoje zdania. Pierwsze, które powiedziała, to "TATA NIUNIA BUTEK" - Tata załóż niuni bucik :ico_haha_01:
A jak przygotowania do świąt? U mnie jeszcze nie ma. Od 2 dni zabieram się za mycie okien, ale zanim ruszę z robotą, to zaczyna padać deszcz... Pewnie poprzecieram je tylko od strony mieszkania i na tym koniec. Ogólnie ze sprzątaniem nie będę szalała. W kuchni tez nie. Na te święta nie zapraszamy nikogo do siebie. Teraz my pogościujemy u innych. Zrobię troszkę różności, aby mieć w domu do jedzenia, ale nie w ilościach hurtowych.
Dziewczyny, okazało się, że mam cukrzycę ciążową. :ico_placzek: . Mam ścisłą dietę teraz, a za dwa tygodnie kolejną wizytę w poradni diabetologicznej. Nie dostałam jeszcze glukometru, ani insuliny, ale wszystko będzie wiadomo za 2 tyg. Teraz ta dietka trochę mnie przeraża, bo niewiele mogę jeść. Ale to tylko 2 miesiące- mam taką nadzieję, i wszystko wróci do normy. Teraz jak widzę ciasto, to :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , a nie wolno mi. I ziemniaczków i prawie wszystkich owoców i całej masy innych rzeczy....

Ale napisałam....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 mar 2008, 13:49

Dzien doberek :ico_haha_02:
U nas nocka ciezka,ale to nic.. mala Nicole pieknie wczoraj zasnela,ale juz w nocy dwa razy chciala dalej spac ze mna,i poszlam z mala do jej pokoju i tam ja usypialam dalej i pare godzin razem spalysmy.. a o 7 30 przyszlam do swojego lozka to pospalam raptem 30 minutek i mala juz o 8 00 zrobila mi pobudke razem z Marcuskiem.. maly w tym samym czasie zaczal plakac i juz chcial jesc :ico_oczko:
Ale ogulnie u nas dzisiaj pogoda piekna,takze jak zjemy obiadek,to pojdziemy wszyscy na spacerek :ico_brawa_01:
I Nicolcia sie musi obudzic bo spi sobie od 12 00,a Marcus tez sobie spi,czasami zaplacze bo wypadnie mu smoczek a tak to spi dalej :ico_oczko:

Mama_Kingi wiem co to cukrzyca ciazowa,ja mialam ja w moich obydwoch ciazach.. i tez uwazalam co jem,moja pani od zywienia zawsze mi mowila zadnej diety tylko uwazac na to co sie je i nawet powiedziala ze moge zjesc pol czekoladki jakby dostala takiego wielkiego pypcia na slodkie :-D
No i pic moglam tylko wode gazowana albo zwykla,ale u mnie to bywalo roznie z tym jedzeniem.. jak mialam ochote to jadlam nawet to co nie moglam.. :ico_wstydzioch: skutek byl taki ze moj cukier byl podwyzszony a ja nie wzielam zadnej insuliny i Marcusek sie urodzil zdrowy,bez zadnego cukru i ja teraz mam tez cukier w porzadku wiec nie martw sie ale uwazaj troszke na to co jesz :ico_oczko:
A Kingusia tak pieknie ci spi w nocy.. moja Nicole moze jeszcze sie nauczy sama spac cala noc.. mamy czas :ico_haha_02:

Maggie fajnie by bylo jakbys dolaczyla do grona mamus 2 w 1 :ico_haha_02: juz niedlugo beda wakacje i trzymam kciuki zeby sie udalo wam ale jest jeszcze troche czasu,to czekamy na fotki Antosia :ico_brawa_01:

Milego dzionka wam zycze i buziaki ide obiadek robic,ale dzisiaj bedzie lazania tylko wystarczy pieknarnik wlaczyc :-D :ico_oczko:
uciekam papatki

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

15 mar 2008, 20:47

Dziewczynki mosze sie Wam pochwalic, bo az mi sie łezka w oku zakręcila. Od paru dni tlumacze Asi ze nie jest dla mnie synem tylko corka :-) , jakos ciezko szlo, ale od pary dni mowila juz: "Aja nie syn" :-) wiec juz bylo ok, a dzisiaj podczas kapieli powiedziaa: "Aja nie syn, Aja córa mamy Bamy" !!!! i nawet odmienila "mamy Bamy"! czyli: mamy Basi :-)

Maggie ja rowniez trzymam mocno kciuki zeby w wakacje pojawila sie u Ciebie fasolka w brzuszku :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 mar 2008, 20:57

Barbara, :ico_brawa_01: dla Asi .....

Mi Malwinkaa usnęła w wózku po 18 - przeniosłam ją właśnie na łóżko - wypiła 300 ml herbaty i śpi .... mam nadzieje że przynajmniej do 5 rano ....

Ja dzs byłam w pracy - zrobiłam obiad i mam lenia ... a powinnam powiesic 2 firanki ..... :ico_wstydzioch:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość