Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

27 maja 2007, 09:23

Witam.

A u nas chłodek :-D

Czekam na męża marnotrawnego, wraca dziś z Wenecji (targi - wersja dla mnie :-D ) i zabierze nas od mojej mamy, bo już czuję że gniję z nic nie robienia :ico_oczko:

Kochana MARITTKO wiem dlaczego zainteresował Cię mój opis "casanova zaliczył pierwszy namiętny pocałunek;-)" Muszę Cię uspokoić... Konrad nie zdradził Lili świadomie, on po prostu został zgwałcony :ico_olaboga:

A było to tak: Staliśmy pod blokiem. Nagle niewiadomo skąd przyleciała nieznajoma dziewczynka (ok.4 lat) i rzuciła mi się na syna :ico_szoking: Zaczęła go przytulać, wsadziła mu rączki pod kapelusik i gładziła jego włosy, kiziała po policzkach, patrzała mu w oczka i dotykała paluszkiem jego ust, potem były jeszcze noski-noski. Byłam tak zaskoczona że nie wiedziałam co powiedzieć (co raczej mi się nie zdarza :ico_haha_01: ) Konrad był wyraźnie podniecony (ale facetowi można to wybaczyć bo czasem nie myśli głową tylko "główką" :-D ). W końcu podbiegł tata nieznajomej i krzyknął co robisz? Ja na to: "przeżywają pierwsze erotyczne doznania" :ico_wstydzioch: Na pożegnanie dziewczynka, trzymając go za policzki, subtelnie pocałowała.

Dzieci w tych czasach szybko zaczynają, więc trzeba się z tym pogodzić :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-05-27, 09:25 ]
JOLA czyli jesteś z nami, nie w klaudii?????? Ale czad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

27 maja 2007, 09:53

Kasiu :ico_smiechbig: , jak zwykle mnie rozwaliłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A mąż ma fajnie, że był w Wenecji. Przepięknie tam, tylko śmierdzi. Ale baaardzo romantiko :ico_haha_02: Szkoda, że nie mogliście pojechać razem :-)

[ Dodano: 2007-05-27 ]
No i oczywiście, że z Wami jestem :-D A jak :-D Mówiłam, że odkręcę :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

27 maja 2007, 10:23

Jola jesteś SUPER ODKRĘCARĄ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do Wenecji to ja już 2 razy wąchałam te smrody więc nie jest mi przykro że pojechał tam sam. Mnie ma zabrać na wieżę Eiffla, wtedy będę happy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 maja 2007, 10:25

jak dla mnie słaby pomysł na film :ico_puknij:
http://www.oslonet.net/index.php?readmore=2911

[ Dodano: 2007-05-27, 10:26 ]
super, ze sie zobaczycie :-D.... gorący pkt polski, z kosmosu zobaczą taki czerowny pkt, czyli Grzybowo :-D, a moze również usłyszą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 maja 2007, 10:29

Sosenko jak tajski film może byc dobry :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

27 maja 2007, 10:29

witajcie kochane...

Kasiulka - ja taka ciekawska jestem a jeśli chodzi o erotyczne doznania Konradka to już w ogóle aż mnie skręca ;-) super przygoda :-D ja z dziewczynką moją nie mam jeszcze takich ale to dziewczynka, więc ma czas!!! A tej małej się nie dziwię, Konrad taki przystojniak :ico_wstydzioch:

Ale Wam zazdroszczę tego Grzybowa... 1.06 tam się spotykacie?? Kurdę w czerwcu mamy już wyjadz do Gołdy... i chyba kasiory nam nie wystraczy :ico_placzek: tym bardziej, że w lipcu raczej jedziemy nad morze...

Sosna - Ty jak zawsze na straży porządku :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Ja się cieszę Anetko, że ona np. zawsze chętna zostać z Lilą (zostawiać nie lubię, ale cieszę się, że mam taką świadomość) - i wiesz, wolałabym, żeby jednak obserwowała co kupuję Lili i jak ją ubieram ew. co mówię że jej by się przydało - zresztą zrobiłam fotki - same zobaczycie w rzeczywistości są jeszcze tragiczniejsze te ubranka (biorąc pod uwagę materiał, wykonanie etc.) - a wierzcie mi wkurza mnie to, bo to ich jedyna wnuczka, pierwsza, kasy mają jak lodu a takie wsiuki, nic nie chcę od nich tylko nie ośmieszałaby się teściowa prezentami tego typu... a my ku*wa na porządny fotelik zbieramy - niechby nam dołożyła czy coś - nie ona woli po swojemu ;-) ale Anetko masz rację, jej sprawa może inne dzieci, którym te ubranka się trafią - się ucieszą :-D

Chloe - wizytkę mam 06.06 - ale czy z usg nie wiem :-/ ja też doczekać się nei mogę czy wszystko OK i kim jest Bubu :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 maja 2007, 10:32

asiapanda, wiem jak to jest jak dzidzia ma kolkę, wiele razy zastanawialiśmy sie czym jest spowodowany, jeszcze ludzie uwierzą w jakieś diabły w ich płaczących maluchach :ico_olaboga: .... Masz bardzo przejrzyste i przyciągające oko suwaczki, super kolory

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 maja 2007, 10:33

A ja mam dziś zły dzień. Mała marudzi na maxa, a mój ukochany twierdził że będzie cały weekend w domu, a tu nici z tego. Był wczoraj od 17 a dziś już wybył. Czasem sie zastanawiam czy ja mam w ogóle męża. Wraca robi bałagan i wybywa :ico_zly: Sorry dziewczyny ale normalnie mnie roznosi dziś. Prosiłam że choć jeden dzień chce troszkę chociaz z godzinke odsapnąć, ale przeciez ja za dużo wymagam.. Mała wciąż wstaje w łóżeczku, za nic nie chce siedzieć, jest ryk jak ją sadzam w foteliku, jak biorę na ręce to tez sie rzuca bo ona chce wszystko po swojemu. Ech. Może zaraz się zmęczy i pójdzie spać

[ Dodano: 2007-05-27, 10:35 ]
Suwaczki ściągnęłam chyba od Riterki :) Tez mi sie podobają bo są bardziej wyraziste :)
A jak Zuzia Sosenko, lepiej?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 maja 2007, 10:45

Asiu, zmęczy się zmęczy, pomyśl że jak teraz tak ćwiczyć będzie to szybciej będzie samodzielna, ale czy to tak dobrze, będziesz musiała za nią biegać ;-)
Maritta, czekam na fotki :-D
Z Zuzią lepiej, gorączki nie ma, z nosa nie leje się ale to dzięki kropelkom, troche kaszle, bo ją gardło drapie. dziś miała tak zapchane wewnątrz, ze nie mogła z butli ciągnąć bo się dusiła, jadłyśmy tak że parę oddechów - jemy i po chwili znowu oddychamy, brrr... najważniejsze że je i śpi ładnie. Wczoraj przy butelce zasnęła, co jej się NIGDY nie zdarzyło, ani to żeby ją nie dojeść do końca.Do tego mąż sie zaraził - katar+gardło i ja mam czerwone gardło :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

27 maja 2007, 10:46

Hej!! :ico_olaboga: o mały włos podobna przygoda jak u Konradka spotkałaby MACIUSIA Wczoraj został zaatakowany przez 3 na oko 6letnie dziewczynki z laleczkami w wózkach. Najpierw stwierdziły, że ONA jest śliczna :ico_haha_01: a jak wyjaśniłam, że to chłopiec to zaczęły dotykać łapami. Miałam podobnie co Kasiulka, zatkało mnie. W porę zainterweniowała moja mama, bo zakazała dotykania :ico_haha_01: Zatem moje dziecko nadal "niewinne" :ico_haha_01:
U nas dziś skwara, deszczu nie było. Burzy też nie :ico_zly:
maritta, tak to już jest z teściowymi :ico_oczko:
asiu, ja mam podobnie z mężem i odczucia te same. Dlatego nie dziwię się, że nieraz masz dość, bo ja też. Dla ciebie :ico_buziaczki_big:
Miłego dnia

[ Dodano: 2007-05-27, 10:48 ]
sosna, dobrze że Zuzi lepiej ale i wy musicie się podleczyć. Zdrówka wam życzę i więcej lodów nie jeść :ico_nerwusek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość