Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 sty 2009, 20:42

Agnieszka właśnie takie gadżety miałam na myśli i właśnie z allegro... a impreza wość była w parku wodnym bo nie dostali sponsora na scenę w rynku, w ogóle to teraz każda kapela kase chce za występ i w tym roku takie dziadostwo przez to na orkiestrze...

Klaudia filmik się u mnie buforuje...

Ja mam ciężki wieczór... Od długich miesięcy nie miałam choćby przyzwoitej nocy, ostatnie dni są koszmarne, dzisiaj już nie mogłam wytrzymać, zwłaszcza, że beczał i marudził jakby bez przyczyny, jeszcze jak chciałam go uśpić i a on się tak wydzierał to nie wytrzymałam i się popłakałam, kuba mnie zabrał z pokoju i gabriel tak wrzeszczał sam z 10 minut teraz łazi po po
koju

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 sty 2009, 20:54

Justynka, nie martw się :ico_pocieszyciel: , też nieraz mam takie dni, że się popłaczę, może Go tak ząbki męczą...
Ula się zaraz będzie kąpać i idzie lulu, po południu też była przylepka i ciągle chciała na ręce, to ją w chustę wsadziłam i od razu humorek się jej poprawił. Teraz chodzi za Jarkiem i krzyczy swoim skowronkowym głosikiem "tata"

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 sty 2009, 21:27

Justyna u mnie tak tez jest Majka wrzeszczy o wszystko w samochodzie w domu czasami jak maz wychodzi do pracy to ja juz mam dosc nawet do lazienki nie moge isc bo ona zaraz idzie za mna i jak ja zabieram to jest wrzask czasami az mnie glowa boli ciesze sie ze jade do polski to pobedzie troche w innym towarzystwie a ja sobie odpoczne nawet ja moge tesciowej zostawic zeby miec chwilke spokoju

[ Dodano: 2009-01-11, 20:27 ]
aha u nas ida kolejne zabki dwojki gorne

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

11 sty 2009, 21:29

Cleo no czadowo Norbi chodzi, Artur po dworze tak nie chce, z lenistwa :ico_oczko:
Co do jedzenia to kanapka, obiad nasz, jakieś owoce ciastka i inne, czasem w dzień 150ml mleka, na noc kaszka 270ml i nad ranem 120ml mleka (czasem w nocy dwa razy)

My byliśmy rano w Kościele (jeszcze w Sandomierzu) i Arturek ma chociaż serduszko na kurteczce :-)
Babcia i dziadek na swoje święto dostaną sms'a :ico_haha_01:
I syn mój dziś płakał na wieczórj chyba z godzinę, wcześniej tak połakiwał, dałam mu butlę i położyłam spać i wkońcu po niecłej godzinie usnął. Teraz uciekm się mężem nacieszyć bo mnie tyle nie było :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-11, 20:33 ]
a i jeszcze miałam napisać że Arturowi wkońcu wyszedł ten 9-ty ząbek, trójka na górze

i :ico_brawa_01: dla Maji za nowiutkiego mleczaczka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 sty 2009, 21:37

Moja majunia poszla spac dzisiaj nie musialam interweniowac znaczy mysle ze spi bo cicho w sypialni jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 sty 2009, 22:12

Norbert śpi już 40 minut, usypianie bez problemów było.
Co do tego jedzenia pytałam bo sama nie wiedziałam czy dobrze i wystarczająco Norbi zjada w ciągu dnia.. u nas wygląda to tak, że rano jak wstaniemy to robię mu mleko z kaszą (nie za gęsta, na 24oml wody), potem kanapka z dżemem czy z wędliną (sera żółtego jakoś nie chce jeść), na obiad u nas jest albo zupa albo drugie, koło 17 mleko z herbatnikiem lub danonek, monte.. i przed snem zjada kaszę kakaową Nestle (na 240 wody). No i w ciągu dnia też ciumka sobie jakiegoś herbatnika czy banana, gruszkę, mandarynkę, czekoladę...

Hmm, a tak się zastanawiam bo ostatnio robi takie rzadkie kupki po kilka razy dziennie, przedwczoraj to aż go piekła od tego częstego przewijania. Nie wiem od czego taka kupka.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 sty 2009, 22:26

Nam się ostatnio przez te zęby tak jedzenie rozregulowało, że Gabriel po prostu je wtedy kiedy uda mi się cokolwiek w niego wcisnąć... to też jest frustrujące, kaszki w ogóle nie chce jeśc już, danonki wypluwa, ale za to monte lubi

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 sty 2009, 22:36

Witam,

Brawo dla Majeczki i Arturka za kolejne zabki :ico_brawa_01: u nas bez zmian, czyli 4..... cos stanelo w miejscu to zabkowanie.... i tak jak na taka ilosc to dobrze "gryzie"... :ico_oczko:

Klaudia, super filmik :ico_brawa_01: :-)

U nas nocka fajna, mleczko o 5.00 potem do 7.30 takze wyspana bylam.
Usypianie tez jak zwykle bez problemow na szczescie :ico_sorki:

Fajne tez gadżety dla babci i dziadka... moze te koszulki zamowie :ico_noniewiem:

Po poludniu zjedlismy troche tortu i maz niestety musial isc do pracy :ico_zly:

U nas rano jakas kaszka zbozowa, potem na drugie sniadanko kromeczka z wedlina, dżemem, miodem, itp... danonek, potem obiad, potem deser, potem kaszka, potem mleko i w nocy jak sie zdarzy to tez mleko.... w miedzyczasie soczki, herbatka, herbatniki, owoce, i inne takie przekaski :-)

Niech Ula szybko wraca do zdrowia!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 sty 2009, 23:03

Że też te Wasze maluchy jeszcze przyzwyczajone do tego nocnego mleka :ico_noniewiem: Norbert zwykle o 19 je kaszę i potem dopiero śniadanie koło 8-9 rano. W nocy nawet nic nie popija.

Gosia, super torcik Pawełek miał na urodzinki.

Zaraz włączę sobie "Sex w wielkim mieście", ale film, nie serial. Ostatnio też dużo ściagam. Dzisiaj pomyślałam, że może bym sobie pościągała te "Gotowe na wszystko" :ico_noniewiem: bo widzę, że Aga z Justyną wciągnięte w ten serial :ico_haha_01: Tylko oczywiście chciałabym zacząć od 1 serii, hehe.. trochę zaległości.. ale jakoś nie oglądałam go jak w TV leciał. A szukałam jakiś torrentów tej serii ale nie trafiłam.. Justyna może wiesz gdzie znajdę pierwszą serię (preferuję z lektorem ;-) )?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 sty 2009, 23:43

u mnie narazie leca herosi i tak mysle ze do wyjazdu zobacze dwie serie a reszte po powrocie pozniej zobaczymy bo jak bede miala prace to nie bedzie czasu na sciaganie :ico_noniewiem:

Klaudia ale masz fajnie u mnie to 2 razy mleko w nocy jest

mz74 pisze:u nas bez zmian, czyli 4..... cos stanelo w miejscu to zabkowanie.... i tak jak na taka ilosc to dobrze "gryzie"... :ico_oczko:


u nas jak wyszly 4 zeby ok wrzesnia to dopiero niedawno sie kolejne pokazaly i to znowu 4

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość