emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 maja 2011, 04:44

ja na chwilke w przerwie miedzy skurczami, zaraz jedziemy do szpitala, czop mi odszedl
trzymajcie prosze kciuki
dam znac po wszytskim

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 maja 2011, 06:54

Emilia :ico_brawa_01: dla Tosi, że się zdecydowała. Trzymamy kicukasy!

Moje chłopaki jeszcze śpią. Próbowałam Was doczytać ale nie dam rady. Któraś pytała czemu trzeba być nadczczo do znieczulenia-bo cała zawartość żołądka może zawrócić i dostać się do płuc co grozi uduszeniem. Przyjmuje się tak jak przy badaniu krwi, że min. czas od ostatniego jedzenia to 5-6 godz., dla napoju trochę krócej. Mi lewatywy nie robili, wiem że czasami przed cesarką robią.

Kiedyś pisałyśmy o majtkach jednorazowych po porodzie. U mnie w szpitalu są one kategorycznie zakazane, pilnują tego i położne i lekarze. Jak u którejś zobaczyli to taki opierdziel dostawała, że :ico_szoking: Powód: bardzo często pacjentki nabawiają się stanów zapalnych i krwiaków w miejscu szycia (nawet na kroczu).
Acha, dziewczyny i ćwiczcie oddychanie przeponą. Trudno oddychać samą przepona a co jak dojdzie ból ale bardzo, bardzo pomaga.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 maja 2011, 06:55

emilia7895, mam nadzieje ze rodzisz :ico_oczko:

mnie dzis w nocy obudził mega mocny skurcz.... na szczescie tylko jeden :ico_sorki: :ico_sorki:

no i mały ma nowa zabawke......moje zebro ...

murchison z karmieniem bądz konsekwentna .......a opis porodu.....wymiata :-D
trzeba przyznac miałaś przezycia :ico_olaboga:

ania super ze juz spacerujecie !!! pamietam jak moja mała miała 10 dni to była juz na godzinnym spacerze :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-05-07, 06:58 ]
motylku własnie doczytałam ze filip dba o twoja gimnastyke i kondycje........eh dzieciaki czasem maja napady...

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 maja 2011, 07:50

Hejka :-)

Emliko no to czekamy na wieści :ico_brawa_01: Super że się w końcu zaczęło :ico_brawa_01:

Zoola pierwszy raz mi taki numer odstawił ten mój pierworodny :ico_oczko:

Ja wstałam dziś o 6 bo już nie mogłam spać, jak zwykle tysiąc myśli na minutę :ico_oczko: Więc się wykapałam, umyłam głowę, nabalsamowałam, wstawiłam pranko i troche poprasowałam. Teraz Filip się tez obudził więc robie śniadanko. Pójdziemy chyba dziś na bazarek skoro tak wcześnie wstaliśmy :-) Słoneczko pięknie świeci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 maja 2011, 07:52

ma ktos ochote na inke ???

własnie sobie przypomniałam ze ze nie zamowiłam jeszcze biustonoszy do karmienia ...

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 maja 2011, 07:55

dzień dobry :-D

pęcherz mnie obudził :ico_oczko: ledwo do łazienki doszłam :ico_olaboga:

Emilka trzymam kciuki!!!

Murchinson ale miałaś przygodę :ico_sorki: dobrze, że zdążyli z CC :ico_sorki: Super, że Mateuszek zdrowiutki i Ty lepiej się czujesz :ico_brawa_01: Szkoda, że nie dali Ci małego wcześniej do karmienia, tylko butlę dostał, ale może jeszcze się przekona, że maminy cycuś najlepszy :ico_oczko:

Wiola 20 maja mam wizytę i wtedy lekarz powie mi kiedy zdejmujemy pessar :ico_sorki:

Zoola ale Tymuś duży! :-D ale pamiętam, że od początku był sporo do przodu :-D mi na usg wychodzi 2-3 tyg. do przodu, ale z wagą małego to pobiłaś mnie na głowę :ico_haha_01:

Ania Mlenka częst budzi się w nocy?

Motylek super, że jesteś z wózeczka zadowolona :ico_brawa_01: a synek ładny trening Ci zafundował :ico_oczko:

Ciekawe czy mamaIzuni wróciła do szpitala? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 maja 2011, 07:57

Zoola pierwszy raz mi taki numer odstawił ten mój pierworodny :ico_oczko:
moja oststnio chciała zabrac do domu samochód kolegi, oj ciezko było wytłumaczyc ze ma go zostawic.......raz pozwolisz i juz tak bedzie zawsze....
swoja droga mnóstwo rzeczy juz dzis zrobiłas :ico_oczko:

a i zapimniałam wczoraj na wizycie sie okazało ze nie przybrałam ani grama :ico_brawa_01: małe przytył 800 g z moich zapasów :-D :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 maja 2011, 07:57

Motylek ranny ptaszek z Ciebie :ico_oczko: też muszę zaraz pranie wstawić.

Zoola ja zamówiłam sobie ostatnio na allegro stanik, na razie jeden, bo nie wiem jak z rozmiarem będzie, no i chyba czeka na poczcie, bo mąż wczoraj awizo ze skrzynki wyjął.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 maja 2011, 07:58

Murchinson to faktycznie musi być trudne jak Mati się tak odpycha :ico_sorki: Życzę dużo cierpliwości i wytrwałości :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 maja 2011, 07:59

Zoola to w sumie ile kg masz na plusie? Mi waga ciągle rośnie :ico_wstydzioch: na słodycze mam ostatnio straszny napał :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość