Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 maja 2007, 10:48

Ucałuj malutką Zuzie. Dobrze, że tak szybko jej przechodzi :) bidulek mąż, uważaj abyś ty nie zachorowała.

[ Dodano: 2007-05-27, 10:52 ]
Ja nie chcę sie użalać, ale kurcze troszkę wsparcia by się przydało. CZemu ja mam być tylko wyrozumiała, ze ma dużo pracy i jak wraca to chce odpocząć, a ja tez chce czasem odsapnąć. Uwielbiam spędzać czas z Wiki, ale w domu tez jest dużo pracy, a on mi jej dokłada. Ach można tak godzinami.... Jeja moja mała zasnęła, jaka ona kochana jakby wiedziała, że mama chce troszkę odsapnąć. A dziś rano usłyszałam, choć takie troszkę niewyraźne, ale "mama" :-)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 maja 2007, 10:54

chloe2, :ico_wstydzioch: wczoraj jedliśmy, kawowe b.db :-D
moje dziecko tez zostało napadnięte przez dwie dziewczynki, jedna koniecznie chciała Zuzię na ręce, w końcu na kolana posadziłam na chwilę, ale Zuzia się bała, skakały robiły a kuku...musiałam sie ewakuować i ten plac zabaw spisać na straty ;-)

Mój w tyg nie ma okazji zajmować sie Zuzią, widzą sie rano jak wychodzi to nam mówi cześć i wieczorem 1,5h. :ico_noniewiem: w weekendy jest lepiej. są + i - mieszkania z rodziną w jednym domu.

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

27 maja 2007, 10:55

MARITTKO ja czekam na 326zł z Urzędu Skarbowego, więc jak chcesz to Ci pożyczę :-) ???? A czy teściowa wie że zbieracie na fotelik?

SOSENKO jestem wstrząśnięta tym filmem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: To tylko jakiś debil trzygłowy mógł wymyślić coś takiego!!!!!!

CHLOE wiesz co? Małym dziewczynkom wydaje się że wszystkie dzieci to dziewczynki bo pewno żadna nie wozi w wózku lalki chłopca :-D Powiedz mamie, że Maciuś jej tego nie wybaczy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 maja 2007, 10:55

mówię o teściowych i naszych rodzicach

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

27 maja 2007, 10:57

fotki poszły :-D

i ja tak mam - Bartek był dość często w domu nawet, bo ostatnio podjeżdżał tylko do odziału naszego a to bliżej i wracał szybciej :-) ale zero pomocy, leń patentowany i tyle... postanowiłam go olać i jak chcę mieć czysto to sama muszę posprzątać, to nawet naczynia sam z siebie zmywał - a co muszę mu przyznać - gotuje i to dobrze i często - ja czasem... jak mamy ochotę na polszczyznę :-D

A dziewczynki - ja tez chcę miec takie fotki małe w profilu - jak zrobić by były małe??

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 maja 2007, 11:02

Maritta, to jest tam drugie do wczytania, nie panel avatarów tylko to drugie

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

27 maja 2007, 11:05

Jaki filmek?? Sosenko...

Kasiulka - powiedziałam Bartkowi, by podpowiedział im :-) ale on olewa to bo powiedział, że niech robi co chce, ja ubierać nie muszę w rzeczy od niej - i nie będę !!! :-D może boi się, ze teściowa znajdzie jakiś super fotelik na targu?? :ico_szoking: - ale złośliwa jestem, normalnie mistrzyni w laniu jadem :ico_wstydzioch: a i ja z US dostałam już 42 zł ale to chyba nie wystarczy, Bartek musiał 349 dopłacić :ico_zly:

Idę się kąpać i chyba do kościoła teraz pójdziemy, bo na 18 nigdy nam się nie udaje :ico_noniewiem: tylko teraz Liluś śpi...

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 maja 2007, 11:06

Maritta, ciuchy wypas :-D teściowa widać lubi żywe kolory i wzory :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

27 maja 2007, 11:07

Sosna - ja blondi ale nie aż tak... :-D powiedz mi jak mam z normalnych małe fotki zrobić w jakim programi i tak dalej - gdzie to wiem gdzie wstawić :-P hihi

[ Dodano: 2007-05-27, 11:08 ]
No lubi - festyn jak nie wiem, sama tyż nie lepiej się ubiera niestety :ico_noniewiem: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 maja 2007, 11:10

wyżej podałam link do filmu z tajlandii, młode małżeństwo ma dziecko które ma kolki, wg lekarzy, ale nie są to kolki tylko jakieś nadprzyrodzone siły, bo jego matka. tego dziecka, dzień przed porodem widziała pożar...... pół filmu pewnie leży taki nieboraczek i wije się płacząc z bólu, normalnie każdy pragnie to obejrzeć? :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość