@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

18 sie 2011, 15:29

jak postawiłam go przed całą ścianą słoiczków to wydawało się że z koszyka wyskoczy :-D
To podobnie jak u mnie tyle ,że ja sama gotuję i wkładam do podobnych słoiczków (po jogurtach szklane takie) łatwo się porcjuje i odgrzewa w podgrzewaczu a synek wsuwa jak szalony dziś jadł pierwszy raz buraczki z ziemniakami i marchewką nawet mu smakowało .Od poniedziałku zacznę dawać mu deserki owocowe.
to po herbatkach jest chude mleko????a skąd wiesz, że jest chude???mały często je, czy słabo przybiera???
Wiesz miałam cyce jak balony a synuś mimo obiadków i cyca podawanego ciut częściej bo tak chciał przybrał przez tydzień 10g tylko więc jak był głodny to dawałam mu jeszcze trochę sztucznego.

Teraz rewelacja od 2 dni :-D chyba mleczko się poprawiło bo synuś znów przesypia około 5-6 godz w nocy i daję mu tylko moje mleczko :-D Uwielbiam takie niespodzianki :ico_brawa_01:

Teraz okrutna wiadomość z przed chwili -mówiłam wam o mojej teściowej ,że ma raka no nie? Miała mieć chemię dzisiaj ,ale niestety odmówili jej bo wątroba już nie pracuje lekarz dał jej kilka dni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Jestem przybita i załamana to taka dobra kobieta eeeeeh życie wystawia nas na takie nieszczęścia....

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 sie 2011, 21:15

Witajcie laseczki :-) Pamiętacie mnie jeszcze?
Wybaczcie moją nieobecność, ale w Polanicy ciężko z netem było i ciągle jakieś dołki do tego łapałam i nie chciało mi się pisać. ,
Teraz jest już ok, wiem już dlaczego Stasiu tak ciężko spał w nocy i robił częste pobudki, niestety nie najadał sięmoim mleczkiem. Nie wiem czy ze stresów czy od czego mleko mi zanika. Mam naprawdę małe piersi i nie czuję już takiego przepełnienia jak kiedyś. Teraz Stasiu dostaje mleko modyfikowane na noc i śpi ładnie. Budzi się w nocy raz ok. 1 a potem dopiero ok. 6. Jestem więc wyspana. Cycusia dostaje w dzień ale już pewnie też niedługo, bo dostałam się na staż do urzędu miejskiego i zaczynam od poniedziałku. Bardzo szybko to udało mi się załatwić a i panie w urzędzie pracy miłe i zarezerwowały mi ten staż. Więc się cieszę, choć z drugiej strony tęskno mi będzie za moim maleńkim szkrabem, bo on jeszcze taki maleńki i taki mamisynuś. Cały czas mnie pilnuje i jak tylko mu zejdę z oczu to podnosi krzyk.
w poniedziałek wybił się mojemu bąkowi ząbal, cierpiał przez niego niemiłosiernie i był przez to przytulaśny bardziej niż zwykle. Obraca się już na brzuszek z plecków i wychodzi mu to całkiem sprawnie.
Jemy już też różne rzeczy. Dzisiaj wciągał ziemniaczka z marchewką i brokułem i masełkiem. Dostał już jabłuszko i chlebek też ciumkał sobie. Nie ma żadnych problemów, wiem co go uczulało, były to pomidory, teraaz ma piękną gładką skórę.

@gniecha, współczuję :-( przykre to, a jeszcze jak już wiesz, że nie ma żadnych szans i nic nie można zrobić...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 sie 2011, 21:28

Teraz okrutna wiadomość z przed chwili -mówiłam wam o mojej teściowej ,że ma raka no nie? Miała mieć chemię dzisiaj ,ale niestety odmówili jej bo wątroba już nie pracuje lekarz dał jej kilka dni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Jestem przybita i załamana to taka dobra kobieta eeeeeh życie wystawia nas na takie nieszczęścia....
wiem co czujesz, przytulam mocno, żadne słowa nie pomogą.... w zeszłym tygodniu zmarł mój tata... Dowiedzieliśmy się że ma raka w czerwcu, a teraz nie ma go już...

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 sie 2011, 21:50

@gniecha, bardzo bardzo mi przykro z powodu teściowej. Okrutne to bardzo, że tak powoli i świadomie czeka na śmierć :ico_placzek:


pinko witaj. fajnie, że Stasieniek już spokojniutki. I brawa za ząbek
dostałam się na staż do urzędu miejskiego i zaczynam od poniedziałku
oj jak ja Ci zazdroszczę. A kto zajmie się Stasiem?????

moni26, bardzo Ci współczuję

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

18 sie 2011, 21:54

Dziękuję za miłe słowa choć nie koją bólu są potrzebne ..... Czuję się taka bezradna ..zawsze chętnie pomagam innym teraz nie mogę jestem bezsilna a łzy same płyną .... Jesteśmy tak daleko od niej nie mogę nawet jej przytulić być obok ....Świat jest bezlitosny

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 sie 2011, 22:02

A kto zajmie się Stasiem?????
na początek moja ciocia, bo mój tata robi remont, ale jak skończy to Stasiu będzie u niego :-) Ula od września do przedszkola idzie :-)
Jesteśmy tak daleko od niej nie mogę nawet jej przytulić być obok
:ico_pocieszyciel:

Uciekam spać...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 sie 2011, 22:27

.Świat jest bezlitosny
masz rację

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

19 sie 2011, 11:51

Nocka nie przespana jednak nie przez Stefka .....

Stefcio teraz śpi mam chwilkę na neta. Stasiu brawa za ząbal !! My w poniedziałek na kontrolę zobaczymy czy cysie się naprawiły bo są jakoś dużo większe i twardsze hmmm oby oby .

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

19 sie 2011, 15:20

Jestem przybita i załamana to taka dobra kobieta eeeeeh życie wystawia nas na takie nieszczęścia....
nie wiem co napisać .. <przytulam>

a ja stawiam za ząbka mojej Julci :ico_brawa_01: właśnie dzisiaj już się wyrżną - widać go i czuć - jest mega ostry ;p no i lezie już drugi obok ;D

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

19 sie 2011, 15:31

Dziękuę za miłe słowa otuchy.....

Co do ząbali normalnie GRATULUJĘ Julcia brawo ! moja kruszynka nawet nie zamierza ząbkować chyba hi hi .Lucek miał zęba pierwszego w 7,5 miesiąca ciekawe czy Steff go przebije??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość