Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

23 lis 2011, 00:32

mm to i tak brzmi jak duzo zachodu :D najpierw mail a potem forum hmm :ico_olaboga: no ale jak komu wygodniej :ico_oczko:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

23 lis 2011, 10:59

Agus to naprawde wygoda, bo to nie tak, że mail Cie powiadamia a Ty dalej wchodzisz i szukasz. W mailu dostajesz od razu linka, naciskasz i jestes na bieżacej stronie No i fakt, jak nie zajrzysz to kolejne powiadomienie nie przyjdzie, więc skrzynki nie zawala.
Ja na przykład duzo otwieram na kompie i ciagłe szukanie okienka do odświeżenia doprowadzało mnie już do szewskiej pasji :ico_oczko: W koncu stwierdziłam, że wyłaczam okienko noo i tak jakoś przestałam tak czesto zagladać...

Dziewczyny to nie ciemieniucha, to juz mamy za sobą. Tylko taki mały placuszek został tam na tym miękkim miejscu, bo jakoś miałam stracha czesać hahahha. Normalnie skóra mu sie łuszczy jak łupież. Lekarka kazała kremikiem smarowac ale to gó......no daje grrrrr..... Mały sie drapie przy każdej okazji. :ico_szoking:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

23 lis 2011, 16:06

beti od sasiadki corcia tez miala cos takiego i lekarka jej powiedziala ze to uczulenie na mleko modyfikowane :ico_noniewiem: nie zmienialas moze?
jej to wyszlo jak probowala podawac kaszki ryzowe z mleczkiem modyfikowanym - te 2 w 1, odstawila to i glowka doszla do siebie :ico_noniewiem:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

27 lis 2011, 12:51

Ladybird, no ja tez skłaniam sie do jakiegos uczulenia na coś, ale kurcze akurat ostatnio nawet nie dawałam mu innego mleczka. Cały czas jest na Hipp 1, bo po dwójce był głodny jak wilk!

Ostatnio mamy cięzki czas w nocy, bo cos zaczeły nam sie pobudki bardzo czeste. Powiedziałabym nawet, że bez powodu, bo eksperymentowałam zeby sprawdzić czy cos może Filipcia boli albo swędzi... A jak tam u Was laski? Moj piekny czas, kiedy młody zasypiał o 21.30 i wstawał o 6 rano oficjalnie sie zakończył 2 tyg. temu hahahah :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

27 lis 2011, 20:02

beti fajna foteczka:-)

Co do spania to u nas ostatnio jest pobudka koło 2,szybkie jedzonko i dalej śpi. Nie jest źle,ale było lepiej ;-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

28 lis 2011, 12:35

Co do spania to u nas ostatnio jest pobudka koło 2,szybkie jedzonko i dalej śpi. Nie jest źle,ale było lepiej ;-)
to i u nas podobnie. Już od tygodnia mały mi wstaje w nocy ok. 2-3 na szybkie jedzonko i dalej śpi. Wcześniej jak zasnął 21 to pobudka była 5-6 dopiero. Może ząbki, może jakiś etapy wzrostu. Taka rola matki, że zawsze musi stanąć na baczność jeśli dziecko potrzebuje.
Mojej koleżanki synek od pierwszego dnia w domu przesypiał całe nocki i wstawał dopiero 6-7, a teraz ma 9miesięcy i potrafi wstać 3-4razy do jedzonka, także jeszcze wszystko przed nami :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

28 lis 2011, 14:06

Może nie będzie tak źle ;-)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

28 lis 2011, 14:29

Laski mój Filipcio skonczył dzisiaj 4 miesiące, to jak z tymi słoiczkami? Od jakiego zacząc i ile zapodać? Nie wiem jak mu to dawac, bo jak daje mu tabletke na żabki to on nie ma pojęcia o odruchu brania do buziolka jeszcze :-D :-D

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

28 lis 2011, 14:41

Proponuję na początek marchewkę albo jabłko. Najpierw łyżeczka, dwie jak nic nie będzie się działo to stopniowo zwiększać dawkę i wprowadzać nowe rzeczy ;)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

30 lis 2011, 19:33

Cześc laski. Kurcze my jeszcze na "wygnaniu", ale w sobote przeprowadzamy się juz do naszego mieszkanka, nareszcie , juz nie moge sie doczekac, bo wszędzie dobrze ale w domku najlepiej
aski mój Filipcio skonczył dzisiaj 4 miesiące, to jak z tymi słoiczkami? Od jakiego zacząc i ile zapodać? Nie wiem jak mu to dawac, bo jak daje mu tabletke na żabki to on nie ma pojęcia o odruchu brania do buziolka jeszcze
więc tak: ja zaczęłam od jabłuszka, ale wszystko wypluwała więc jej nie meczyłam, potem podałam jabłko z marchewka i było to samo wiuęc słoiczek zjadł Kuba :ico_oczko: wczoraj dałam jej gruszki willsona i zjadła z łyzeczkę i więcej nie chciała bo pluła, ale za to bardzo posmakowały jej chrupki kukurydziane i zjadą wczoraj 3 i do tej pory nic jej się nie dzieje. OGÓLNIE to jest spokojnym dzieckiem i grzecznym a co do nocek to budzi mi się kólo 3 i potem dopiero koło 7 więc nie jest tak źle
Nina jak pisałas o tej swojej kolezannce i jej synku to od razu mam obraz mojego Kuby bo on jeszcze teraz zdarzy mu się obudzic w srodku nocy i chce jeśc flaszkę :ico_szoking: tak więc różnie to z tymi dziećmi jest.

[ Dodano: 30-11-2011, 18:44 ]
Dziewczyny to nie ciemieniucha, to juz mamy za sobą. Tylko taki mały placuszek został tam na tym miękkim miejscu, bo jakoś miałam stracha czesać hahahha
kurcze u nas tez Majka ma cos w głowie ale niewim czy to ciemieniucha bo codziennie przed kapaniem smaruhję jej oliwka a po kapaniu wyczesuje a to dalej jest i normalnie cos mnie juz trafia bo ni jak to wytepic , a dodam, ze ma dalej długie włoski bo nic się jej nie wytarły.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość