Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 mar 2012, 15:08

My też już po jednym spacerku jesteśmy :-) teraz młody cyca, jak skończy wydam obiad Emilce, zaczekamy na męża i smigamy na drugi spacerek :ico_haha_01:
Ech pogoda cudowna jest :-D

mad dacie rady :ico_haha_01: Martynka przespi Wam podróż, zobaczysz. Zazdroszczę wam wyjazdu w Tatry :ico_brawa_01:
jadzia :ico_brawa_01: dla Lenki za wagę
gabi fajnie że zakupy się udały :ico_brawa_01:


Aaaa Borys robi kupę po 2 dniach przerwy :ico_szoking: cisnie i cisnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

23 mar 2012, 17:41

Aga26, moja Lena po 2 dniach zawsze robi po pachy :ico_szoking:

my jednak poszłyśmy na dworek ,dziewczynki pojeździły na rowerach a my troszkę pochodziłyśmy w kółko :/ jeejuuuu na tym moim zadupiu nawet nie ma gdzie na spacer iśc :ico_placzek:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

23 mar 2012, 17:52

Hej mamuśki!
Znalazałm wreszcie chwilkę, zeby Was poczytać :-)
My tez zaliczyliśmy dizs spacerek teraz Ola grzecznie sobie śpi. Nie myślałam, ze tak mi ciezko sie bedzie zorganizowac z trójką dzieci. Jak uda mie sie zrobic obiad to reszta leży :ico_wstydzioch: i jeszcze te ciągłe wizyty niezapowiedzianych gości do małej- to ciocia, to sąsiadka :ico_puknij: mam już tego dość!!!
Mad, Aga, Gabi- Dziewczyny wasze maluszki sa piękne :ico_brawa_01: Sesje zdjeciowe bardzo udane!!!
Beatko- życze zdróweczka i udanego zabiegu dla córeczki.
Jadziu- śliczna waga córeczki, ekstra przybiera, pewnie mleczko jej bardzo smauje. MOja Ola tez widac, ze już urosła, nawet ma drugą brodę, :-) ale nie wiem ile wazy :ico_wstydzioch: dowiemy sie dopiero na wizycie za 2 tygodnie.
Aga- co lekarz przepisał Boryskowi na te kroski od skazy? moja Ola ma uszy i jeden policzek zsypany :(

[ Dodano: 23-03-2012, 16:54 ]
Mad- udanej podróży, Ola uwielbia jazdę samochodem, miejmy nadzieje, ze Martnce tez sie spodoba:) trzymam &&&

[ Dodano: 23-03-2012, 16:56 ]
Gabi - :ico_brawa_01: za udane zakupy. Tez musze wpaść do Pepko

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 mar 2012, 19:55

agasio, wczoraj trafiłam z Borysiem do dermatologa bo strasznie mi go obsypalo. Lekarka przepisała nam masci, jedna z antybiotykiem na mocne zmiany i witaminowa na całe ciało. Wiem że te maści są skuteczne bo przy Emilce je stosowałam. Do tej pory podawałam młodemu wapno i smarowalam 2x dziennie zmiany maścią z wit a ale bez rezultatów
Jadzia, nie narzekaj na zadupie bo spacerowanie w ścisłym centrum miasta do najprzyjemniejszych nie należy :ico_oczko: muszę się czasem nieźle naglowkowacżeby znaleźć trase z dala od samochodów i hałasu :-)

Nogi mi dzisiaj wchodzą. Do czterech liter. W sumie ponad 4h dzisiaj spacerowalismy ale grzechem by było siedzieć w domu jak taka pogoda :-)
Jutro mamy w planach zrobić pierwszą przymiarke do wypadu w góry. Dzisiaj ćwiczyłami Borysiowi bardzo podobało się siedzenie w nosidle :-) razem ze mną poodkurzal i umył podłogi :-) jutro chcemy na taką małą górkę wyjść a jak bedzie ok to w przyszłym tygodniu puscimy się nieco dalej

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 mar 2012, 20:27

Dzisiaj ćwiczyłami Borysiowi bardzo podobało się siedzenie w nosidle
Masz takie nosidło nakladane na siebie ?
agasio, a wydawalo by sie ze jak wieksze masz dzieci to ciut lzej byc powinno :-)
Jadzia, wszystko ma swoje plusy i minusy, w miescie nie wszedzie da sie spacerowac.

Martynka lubi jazde samochodem. Ale czy tak dlugo pospi nie wiem. Z rana okolo 9-10 bedziemy jechac. Zalezy jak sie wyrobimy.

My dzis chyba 4h bylysmy na spacerku przy okazji naciuchy z mala poszlam :ico_haha_01: fajnie bo tam szeroko i z wozkiem sie miescilam.

Teraz ide szukac jakiegos pasa czy cos na brzuch bo nie potrafie na swoj patrzec po porodzie :ico_placzek:
Aaaaa i zostal mi do stracenia 1kg ciazowy jeszcze tylko :-) A potem sprobujemy dalej.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

23 mar 2012, 20:58

agasio, a wydawalo by sie ze jak wieksze masz dzieci to ciut lzej byc powinno
niby tak, a jednak trzeba ich ciągle pilnować, bo chcą ciagle sie Olą opiekować, aż za bardzo i to ich pomagania kończy ise moimi nerwami a ich obrażaniem. Dodatkowo trzeba im lekcje sprawdzić, pomóc itp.
Aaaaa i zostal mi do stracenia 1kg ciazowy jeszcze tylko A potem sprobujemy dalej.
_________________
szczęsciara, mi jeszcze 5 a chciałabym zrzucić jeszcze 5, ale to pewnie marzenie :ico_placzek:

[ Dodano: 23-03-2012, 20:01 ]
agasio, wczoraj trafiłam z Borysiem do dermatologa bo strasznie mi go obsypalo. Lekarka przepisała nam masci, jedna z antybiotykiem na mocne zmiany i witaminowa na całe ciało. Wiem że te maści są skuteczne bo przy Emilce je stosowałam. Do tej pory podawałam młodemu wapno i smarowalam 2x dziennie zmiany maścią z wit a ale bez rezultatów

Moje starsze dzieci tez miały skazę, wieć wiem, że jest jakas gotowa masć po której wszytskie krostki gineły bardoz ładnie, ale nie pamiętam co to było :ico_placzek: a nie chce z tymi krostaki na razie iść doe lekarza, bo boje sie że złapie coś gorszego w tej przychodni, bo u nas sa zawsze kolejki, nie ma zapisów na godziny i czasami trzeba odsiedziec 2-3 godz. żeby lekarz przyjał :ico_zly: na razie odstawiłam nabiał, moze same zgina?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 mar 2012, 21:52

agasio, to natluszczaj skórę jak najwięcej. Kup sobie dermoprotektor -> cetaphil md albo balneum (ja zawalilam bo kupiłam oilan i chyba dodatkowo podraznilam skórę malemu) i smaruj 2 razy dziennie. Mnie drematolog kazał zmniejszyć ilość kapieli do jednej tygodniowo i w miedzy czasie nie przemywac malego.
Mad., tak, mam takie nakladane na siebie z usztywnieniem na kręgosłup mój co by mi nie wysiadł :-)

Kurcze znowu mi sie zrobiła opryszczka w gardle :ico_placzek: jak by tego było mało poszła aż na wewnętrzną stronę policzkow :ico_placzek: chyba się zbiore na IP do szpitala może mi coś przepisza

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 mar 2012, 21:52

Zamowilam sobie gorset wyzczuplajacy i majciochy. Zobaczymy co to warte. Teraz cykl cswiczen musze sobie obrac i wdrozyc do codziennosci. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 mar 2012, 23:42

Mad., ja mam takie gacie wyszczyplajace od kolan aż pod biust. Majtek wyszczuplajacych nie lubialam bo zawsze nad nimi wychodził mi balkonik :ico_oczko:

Kurcze byłam na IP. Lekarz stwierdził że to albo opryszczka albo grzybiczne zapalenie. Nie był w stanie powiedzieć jednoznacznie bo infekcja dopiero sie rozwija :ico_szoking: najgorsze jest jednak to że aby to wyleczyć musialabym zrezygnować z karmienia :ico_placzek: na taki krok się zdecyduje się nie zdecyduje. Póki co kupiłam paracetamol i włączyłam pozytywne nastawienie ze samo przejdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 mar 2012, 11:43

Aga26, jak by to było grzybicze to na 100% nystatyna by ci pomogła i na pewno przy tym karmić można bo ja miałam ale jak opryszczka to kiepsko :/ zdrówka :)

nastawiam obiad i zaraz na dworek idziemy ;)

miłego dzionka

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość