Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

27 kwie 2007, 12:48

ML, tak tabletki maja duzy wplyw na laktacje , moga nawet doprowadzic do zaniku mleczka, mi wlasnie lekarka niechciala przepisac i troche sie zloscilam bo gumka u nad odpada no to pozastaje nam tylko wstrzemiezliwosc, no ale po tym jak mialam i wciaz mam problemy z laktacja to juz wogole bym miala malo mleczka wiec nawet sie juz nie zloszcze.

[ Dodano: 2007-04-27, 13:14 ]
magdzinka najlepsza rada to nie nosic dzidzi :ico_oczko: mnie z kolei zawsze bolal kark i tyl plecow i w srodku brzuch i zaczelam po prostu klasc mala jak najdluzej w rozne miejsca np to na amcie to na kanapie obok mnie to na jej krzeselku to na przewijaku, i jak ja nosze to tylko do kapieli lub przenosze do drugiego pokoju lub samochodu i juz nie boli a szczegolnie brzuch mnie zawsze bolal...

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

27 kwie 2007, 21:11

Dorota.M., WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA,ABY SłONCE CO DZIEN WAM PRZYSWIECAłO A UśMIECH NIGDY NIE ZNIKAł Z WASYCH TWARZY NO I CO NAJWAZNIEJSZE NIESKOńCZONEJ MIłOSCI. :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

MamciaKochana, mOJA LAKTACJA NA SZCZESCIE SIE POPRAWILA,teraz tylko w nocy sciagam pokarm i duzo pije,czasem herbatke hip a czasem karmi i to tyle. A czytalas jak podawalam takie tabl. co inne dziewczyny je polecaly na laktacje,homeopatyczne.

A my dzis bylismy na usg biodere,wszystko jest ok z czego bardzo sie ciesze,konrole mam za 16 tyg,nie wiem czy to nie za długi termin, a wy kiedy macie kontrole?

Dzis byla u mnie kuzynka ze swoja 5 miesieczna coreczka, i jak porownywalysmy to moj Patryk prawie taki dlugi jak ona a skarpetki jego to akurat na nia,bo on takie dlugie stopy ma hihi po tacie chyba

A mam pytanko,macie moze pokrowce na przewijaki,bo ja zamierzam kupic i nie wiem ktory bo sa takie co sa wyprofilowane na przewijak,na te boki podwyzszone,to sa firmy mamo-tato i sa drozsze a tansze sa bez tego i nie wiem czy on nie bedzie odstawal skoro nie ma tych przeszyc na te boki podwyzszone. Ma ktoras ktorys z tych pokrowcow, jaki i czy dobrze przylega?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

27 kwie 2007, 22:19

Iwona ( kurcze niewiem czemu wciaz chce wpisywac Justyna juz mi tak z czasow ciazy zostalo hahahaha ) wlasnie tutaj oni nie maja takich wynalazkow jeszcze w sklepie zielarskim sie popytam bo tak to w aptekach to mowia ze mam duzo pic i tyle wrrr
Iza ooo jak super ze bedziesz w Niemczech mieszkac bedzie ci duzo lepiej, a juz w szczegolnosci z ta sluzba zdrowia, wszyscy wyjezdzaja z Poslki i maja swieta racje ty sama sie moglas o tym dobrze przekonac, i niemartw sie zla matka niejestes zla bylaby ta co by sie wogole nieprzejmowala bolem dzidzi, a ty czujesz kazdy jej bol bo po prostu bardzo ja kochasz i jestes wrazliwa niczym sie kobito nieprzejmuj mi tez nieraz zal Julci raz poszlam pod prysznic i jej nieslyszlaam to jak wrocilam to tylko juz chrypke slyszalam, strasnzie mi jej zal bylo az sie trzesla cala....my jestesmy matki i zawsze bedziemy wrazliwe na bol naszych dzieciaczkow glowa do gory :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

27 kwie 2007, 23:16

Iza no co ty zwariowalas wlasnie dlatego ze boli Cie to ze towja dzidzia cierpi jestes najlepsza mamka na swiecie :ico_brawa_01: ja to chyba dopiero przesadzam :ico_puknij: Kubus ostatnio jest bardzo grzeczny duzo spi a jak nie spi to lezy w luzeczku smieje sie i gaworzy do zabawek to ja glupia ide do niego i go tule i mam wyrzuty sumienia ze go samego w luzeczku zostawiam a jemu jet tam dobrze widocznie skoro sie smieje i jest szczesliwy a ja jednak mam wyrzuty ze mu za malo uwagi poswiecam jeszcze miesiac temu to siu siu nie moglam zrobic a teraz moje dzieciatko mnie nie potrzebuje prawie w ogole :ico_placzek:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 kwie 2007, 12:27

Dorotko ... Dzwony biją jak szalone,marsz weselny w uszach brzmi.Młody Mężu przytul Żonę,niechaj cała ziemia grzmi.Młoda Żono przytul Męża,twej miłości barwny kwiat,nie potrzeba Wam oręża,u stóp macie cały świat.


Karolas... W 5 rocznicę ślubu
życzymy Wam aby
płomień waszej miłości
nigdy nie słabnął,
a Wasze dzieci
chowały się szczęśliwie
w jego cieple i blasku.


Małgosia, Wojtaszek i Tomasz :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_tort:

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

28 kwie 2007, 13:05

Na początek życzenia. Chronologicznie...
Karolas, trochę spóźnione, ale szczere...
Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!


DorotkoM
Życzę wszystkiego czego Wam trzeba:
autostrady wiodącej do nieba
bez żadnych ograniczeń prędkości,
do tego jeszcze ogromu radości
z każdego, coraz szczęśliwszego dnia,
który spełnia Wasze marzenia.
Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu
talerza klusek i makaronu
słońca bez końca, kwiatów pachnących,
a tuz za oknem ptaków śpiewających.
Każde z tych życzeń na pewno się spełni,
ponieważ płynie prosto z serca głębi.


Tego wszystkiego życzą Wam Kasia i Ala, oczywiście z chłopakami (Jacek i Aruś)

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

28 kwie 2007, 16:17

W końcu mi się udało przesunęłam sobie cała linijkę i mogę się logować napisałam do admina i powiedział jak to zrobić inaczej pewnie dalej była bym gościem na tym forum. :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 kwie 2007, 10:18

Dziś Nina przespała poraz pierwszy w swoim życiu 6 godzin non stop! i w sumie mało co jadła a teraz Zuzia ją uśpiła "czytając" bajkę o kopciuszku! Zastrzyki dostaje nadal - dobrze że mamy babcię pielęgniarkę! Ale mam juz schizmy - co zapłacze głośniej albo dłużej o odrazu mam zawał :ico_szoking:
Dorotko Serdeczne życzenia szczęscia na nowej drodze życia!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

29 kwie 2007, 12:16

Dorota M. wczoraj mnie nie bylo ale dziś składam Ci najserdeczniejsze zyczenia z okazji Ślubu!!! Samych szcześliwych chwil, dużo milości i jeszcze większej rodzinki ( rodzeństwa dla Agatki!) :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
mamciaKochana dzięki za miłe słowa! Szkoda mi barzdo mojej siostry, ale już psychicznie czuje sie lepiej. To niemożliwe żeby to było dzieciatko, bo to było kuliste i te wszystkie wyrostki( paznokcie i włosy) były na calej powierzchni kuli. Tak po prostu wygląda ten rodzaj guza... Coś okropnego...
magdzinka ja mam w takim razie jak Ty i Kostunia!! Bolą mnie strasznie nadgastki, a inkę uwielbiam i piję często!!! Ja niestety muszę podnosić Bartusia za każdym razem jak go karmię bo on je zawsze z górką i musi ulać nadmiar... Więc mam już rece do kolan, hihih:) Cierpią na tym najbardziej moje nadgarstki i kolana. Straszmnie bolą mnie kolana, bo często schylam się z nim a rękach.
hekkate mnie zwiększyłą się z powrotem laktacja. Dziś znowu obudziłam sie rano z przepełnionymi piersiami, hura! Nie jest to może najprzyjemniejsze uczucie ale dla dobra mojego Bączka mogę znieść wszystko!! Ja chciałabym dłużej karmić. Nawet jak już pójdę do pracy to chciałabym choć kilka razy w ciągu doby dać mu swoje mleczko. Najprawdopodobniej zacznę pracę sierpień- wrzesień i wtedy bedę musiała to jakoś pogodzić. A na pewno do końca 6 miesiaca ( czyli w sierpniu) nic więcej niż moje mleko nie bedę mu dawać, o ile starczy mojego mleczka. No, taki mam plan. Zobaczymy jak bedzie!
Teraz już lecę się pzrygotowywać do wyjścia bo idzemy do teściów na obiad. Musimy obgadać szczegóły chrztu, który odbedzie się w nastepny weekend, cholerka słyszałam że może byc nawet 5 stopni! A ja juz kupiłam dla siebie i dla Bartusia takie dość letnie ubrania...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

30 kwie 2007, 09:35

CZESC LUTOWKI no my juz po imprezce :) :ico_brawa_01: wszystko udało sie bardzo dobrze, 18 osób na jednym pokoju tez sie pomieściło bo wynieślismy na czas impry łozeczko i komode Amelki do Kacperka pokoju. Obie mamy zgodnie pomagały mi w kuchni a nawet wiecej robiły beze mnie bo ja albo zajmowałam sie Amelka bo ona to koncertuje na wieczór juz a było strasznie duszno,gorąco ona na lekach i w ogóle nie chciałam zeby była wśród tylu gości i byłam z nia na zmiane z mezem w drugim pokoju,tam było spokojniej i miałaswoje ulubione łozeczko.
Najbardziej wkurzały mnie podczas tej imprezki te głupkowate gadania ze ona płacze bo jest gorąco i ze mam jej dać glukozy albo cherbatki ze pewnie głodna jest choc jadła 5 miniut temu achchchch te wszystkie teorie mojej babci czyli Amelci prababci wyprowadzały mnie troche z równowagi dlatego jak tylko cos mi szumiała w głowie z wkurzzenia sie to uciekałam do pokoju obok pod pretekstem ze musze ja przewinąc albo cos hi hi hi :) i tym sposobem imprezka była udana. Stos naczyn nawet szybko udało nam sie z męzem ogarnac ja myłam on wycierał i o 24.00 było juz wszystko posptrzątane i na swoim miejscu bo bardzo nie lubie bałaganu poimprezowego hi hi,nie mogłabym zostawic wszystkiego na drugi dzien na rano do sprzątania o nie, nie to nie u mnie,wszystko myjemy i sprzątamy od razu po imprezce :)
Amelka dostaje leki wziewne, syrop-mukosolvan na rozrzedzenie kaszelku,antybiotyk niestety i jest dobrze tzn. w tym sensie ze nie jest gorzej. No ale pediatra powiedizął,ze jesli kazdy katarek tak bedzie u nie wygladał ze antybiotyk bedzie potrzebny to bedzie musiał byc pod opieka pulmonologa, ale to nic strasznego moze to nie astma tylko bedzie poprostu alergikiem i z czasem z tego wyrośnie, w ogóle sporo dzieci po 3 roku zycia wyrasta z chorowania i alergii i ja zyję nadzieją ze ona tez szybko z tego wyrośnie ale to ze jest podatna na głupie psikniecie obok niej to jest pewne i niestety musimy sie pogodzić z tym ze moze nam chorowac tak jak kacpi az nie podrośnie ale trudno, juz tyle łez wylałam ze ona taka mała i juz tak choruje ze nie ma sensu dalej płakac tylko musze sie wziąść w garść i pogodzic z tym i juz. Są dzieci chore na takie choroby z którymi rodzice bedą sie borykac do konca zycia a ja nie mam jeszcze tragedii-tak mi wszysscy tłumaczą no i maja racje, ona przeciez nie jest chora na nieuleczalną chorobę z tymi infekcjami idzie zyc tyle tylko ze te cholerne antybiotyki ach :( ale juz nie panikuje jak z początku :)
Ach wkurzały mnie tylko obie mamy na imprezce troche bo obie cały czas gadały,ze nie mam histeryzowac przeciez ona wcale nie wyglada na chorą,nie ma katarku i w ogóle ja chyba bardzo przesadzam z tym jej chorowaniem i antybiotyk nie był pewnie potrzebny po co ja latam do tej pediatry co chwilke itp. itd..... no juz nic nie mowiłam bo i tak one maja swoja wizje i nie rozumieja mnie. pediatra wyraznie powiedziała ze mimo ze ja osłuchiwała dzien wczesniej to faktycznie jest gorzej po dobie i nie poradzi sobie bez antyboityku i do poniedziałku czyli do dzis to mógłby juz byc szpital a tak te leki które zapisała od razu zaczełam jej podawac w czwartek i sie zatrzymało,oklepuje ja i w ogóle duzo pracy wkładam i serca w zabiegi z nią,nosek czyszcze itp ale one nie rozumieja ile trzeba robic zeby zwalczyc taki katarek ach no dobra wyzaliłam sie ale wam napisałam hi hi hi mam nadzieje ze chciaz wy mnie zrozmiałyscie troszke małą odrobinke co??? :ico_noniewiem:
No a tak poza tymi chorobskami to maż ma teraz 9 dni wolnego i cały długi weekend bedziemy w czwórke razem :), oczywiscie bede do was tu zaglądac bo teraz przez dwa dni nie miałm poprostu kiedy i mam straszne zaległości ale juz nadrobiłam i jest oki.
HEKKATE wiesz co jak masz tyle mleczka to odciagaj moze i zamrazaj na czarna godzinke, sa przeciez specjane pojemniki albo woreczki w aptece. My jestesmy zaproszeni na wesele w sierpniu i tez bede musiała odciągnąc i zamrozic zeby móc zostawic mamie,tylko bede musiała potem oszacowac na ile karmień jej zostawic tego mojego mleczka ale to jeszcze mam czas 3 miesiące ponad :)
KATELAJDKA ale słodziutki Barcik :), juz taki pulchniutki ze ho ho faktycznie moga cie nadgarstki bolec nie dziwię sie, mnie tez bolały przy kacpim a teraz jakos nie tylko nieraz krzyz mnie boli bo chyba za bardzo sie odchylam jak noszę Amelke do tylu zeby zrobic prosta linie jak ja nosze zeby była prosto
MAGDZINKA Justyna juz mi zrobiła czapeczkę i Ameci porobiłam fotki, moze pozniej wkeję hi hi jest podobna do tej co ma Joasia,pieknie ona to robi faktycznie miałaś racje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość