Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 lis 2007, 16:09

Jestem jest troche lepiej ale ten moj maluch juz w brzuchu jest lobuzem pojechalam do kosciola i musialam wyjsc bo mi sie slabo robilo i jakos tak mi brzuch zmiekl za chwilke maz do pracy jedzie ja bede sama juz boje sie tych ostatnich dni dobrze ze mama za tydzien bedzie juz ze mna to bede spokojniejsza

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 lis 2007, 17:04

iwona83, no to uważaj :ico_nienie: Może faktycznie twoja Mjusia już chce widzieć się z mamą i już jej ciasno!!! :ico_ciezarowka: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

18 lis 2007, 19:17

No Iwonko to dobrze,ze juz jest ok...A mnie tak ciagle pobolewa dół brzucha,krocze i pachwiny ze niewiem co sie ze mna dzieje....masakra-az sie plakac chce mi juz z tego wszystkiego

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 lis 2007, 22:36

jejki dziewczyny ale mi sie nudzi dobrze ze przynjamniej mam polska telewizje to popatrze sobie no i dobrze ze was mam mnie cos dzisiaj na chipsy wzielo wiem ze to niezdrowe ale czasami mozna

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

19 lis 2007, 10:18

czesc kobitki :-D
w wczoraj nie moglam wejsc na tik taka caly dzien a za kazdym razem jak mam wejsc zastanawiam sie czy moze u ktorejs z Was juz sie zaczelo :ico_oczko:
mnie wczoraj strasznie żolądek bolal ,caly dzien sie meczylam :ico_zly:
a poza tym od kilku dni strasznie swedz mnie brzuszysko :ico_szoking: czy wy tez tak macie??niby caly czas sie smaruje,aleboje sie zebym nie popekala teraz :ico_noniewiem:
oj kobitki tak czytam ifaktycznie ta koncowka daje popalic,ja na szczescie od kilku dni jakos daje rade, nocki tez nie sa najgorsze i ogolnie samopoczucie moze byc :-)
dobra smigam na :ico_kawa: i stawiam :ico_tort: z rana :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 lis 2007, 10:27

Cześc wam ja dzisiaj strasznie słaba jestem normalnie zasypiam na stojąco i dycham jakbym weszła na 20 pietro.Iwona jak czytasz to wejdz na gg ja jestem tylko mam włączone
"niewidoczna"

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 lis 2007, 11:04

Czesc no to widze ze ja dzisiaj pospalam bo nie pierwsza jestem
robak dzieki za torcika wlasnie mam ochotke na cos dobrego trzeba jakos wykorzystac te ostatnie dni ciazy potem juz nie bedzie wymowki
Mariola bylam ale tylko chwilke bo robilam sniadanko

Dziewczyny a ja jeszcze tylko 14 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

19 lis 2007, 11:09

Cześć dziewczyny ja jakoś dzisisj nie tak sie czuje boli mnie od rana głowa i zatoki. Rano miałam ciśnienie 90/68 troszke kicha co?? Pewnie dla tego tak mnie głowa rypie :ico_olaboga: . Nocka spoko jakoś spałam :ico_noniewiem: .Dzisisj idę na wizyte i odstawiam dziś tabletki no w zasadzie od jutra bo jeszcze dziś brałam!! Ciekawe co tam u naszej kruszynki , napisze wieczorkiem po wizycie , albo z rana bo wizyte mama na 19.00 i nie wiem ile zajdzie!! Jola_85, Trzy maj się jeszcze troszke nie załamuj się , mnie też wszystko boli i krocze i pachwiny, brzuszek całe szczęście troszke na wieczór mi dokucza. Głowa do góry damy rade.
robak, mnie też swendzi brzuszek , a wogule to wszystko mnie swędzie , ale czytałam gdzieś że to normalne , skura jest suchai dla tego. Ja też się smaruje codziennie po kąpieli oliwką w żelu, ale to tak wsiąka że po południu już nic nie czuje że się smarowałam. :ico_olaboga: .No ale damy rade głowy do góry!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

19 lis 2007, 11:37

Witam was kochane...Ja dzis czuje sie nawet dobrze,az sama jestem w szoku,tylko tak jakos dziwnie ociazale i wszystko czuje bardzo niziutko juz...Maly dzis cos mało mi sie rusza niewiem czemu zawsze sie rozpychal ostro jak walnal to nieraz tak,ze az podskoczylam a dzis te ruchy malo kiedy i takie delikatne...Niewiem czy powinnam sie tym martwic no ale skoro sie rusza to chyba nie jest zle...A wogole co wam powiem dziewczyny...Dzis w nocy mialam skurcze,ale przeszly-na szczescie...Wiecie,az sie wystraszylam normalnie,spanikowalam jak dziecko...No,ale na szczescie przeszlo...No Asiu to jak odstawiasz tabletki to teraz juz wszystko moze sie zdarzyc :-D robak mnie skora juz nie swedzie,ale swedziala i to ostro...Iwonko,ale tobie dobrze :ico_brawa_01: tylko 2tygodnie zostaly...gratulacje awansiku...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 lis 2007, 13:58

Jolus dziekuje no zostaly dwa tygodnie i coraz bardziej panikuje :ico_olaboga: jak to bedzie
dzisiaj dziewczyny wchodzilam po schodach myslalam ze umre ale nie na 13 tylko dwa razy na 3 pietro winda nie chciala jechac smialismy sie ze za wielkie obciazenie bylo bo jak tylko wyszlam to ona ruszyla :-D
robak mnie skora swedzi ale czasami odstawilam wszystkie kremy na rozstepy bo i tak jak sie smarowalam to one sie pojawily czasami smaruje oliwka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość