julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

26 cze 2007, 21:47

minie szkrabku mysle ze szybko minie jednym dzieciom jakos nie potrzeba ani jesc w nocy a ni nic... a drugi,m do 3 latek... :ico_noniewiem:
a jakie macie pory spania maluszkow??
bo moj nathan jak wstaje o 6 to je butle kaszki manny i szykuje sie z ztata do pracy o 7 wracamy do lozka i tak do 9-10 :ico_haha_01: czasem a potem spi po obiadku ok 13-14 do 15-16 godzinki i potem juz nic dopiero ok. 20 juz na cala noc

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

27 cze 2007, 00:23

Szkrab to napewno jesteś juz zmęczona ale pewnie tak jak mówi Julie to minie tylko pytanie kiedy moze nie długo .
Maju mam nadzieje że z tą kupką wszysto będzie dobrze bo mnie wystraszyłaś tą opowieścią o tej znajomej . A co do tej cytryny to ja nie daje mu dużą ilością wody tylko na małą łyżeczke kilka kropel cytryny i na poł z wodą a jak ty bys chciła z próbować nie wiem czy ci pomoże ale ty możesz sam sok z cytryny bez wody i wtedy wiekszą ilośc wypij, ciekawa jestem czy na dorosłych też to działa jak sprwdzisz to daj znać .
Dziewczyny wasze maluch to juz takie postępy robią że aż się w głowie nie mięśći mój Kubuś to narazie siedzi na moich kolanach ale jescze sam to nie jak oszałały się przekręca no i od niedzieli mówi (baba , bebe) :-D ale jeszcze nie swiadomie tak tylko sobie powtaża może ze dwa razy przez omyłke udało mu sie powiedzieć mama :-D jak leży na brzuszku to prubuje dupcie podnieś do gory ale do raczkowania jeszcze daleko . Może to jeszcze dobrze bo narazie mam troche spokoju bo jak zacznie to bede musiał go ganiać :ico_haha_01: ale nieraz jak tak czytam o wszych maluszkach to sobie myśle czemu moj smyk takich żeczy nie robi ale tłumacze sobie że każde malenstwo rozwija się inaczej no i może to że Kubuś urodził się wczesniej :ico_noniewiem: .
:ico_brawa_01: to dla waszychpociech za te piękne postępy

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

27 cze 2007, 08:23

Dzieki za pocieszenie odnosnie spania mam tylko nadzieje ze Wiki zacznie wczesniej przesypiac noc a nie do piero w wieku 3 lat :ico_olaboga:
Monis nic sie nie martw o Kubusia moja Wiki tez dlugo nie zabierala sie do siedzenia i przewracania a teraz chcialaby tylko siedziec a podloge zdobywa metoda przewrotow.Kazde dziecko mam inne tempo rozwoju cieszmy sie ze sa narazie nie tak mobilne jak Nathanek bo jak on juz przemieszcza sie po domu :ico_brawa_01: to chyba nie ma szans na wykonanie jakis prac domowych.
A co do spania to Wiiki spi od 19 do 5 rano z kilkoma przerwami, potem od 8-9, 12-13, 16-17,ale widocznie tyle jeszcze potzrebuje bo jak ja jedna drzemka ominie to strasznie marudna wtedy. :ico_olaboga:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

27 cze 2007, 09:28

Szkrab myślę że Wiki szybciej będzie przesypiała noce.Ania spała całe noce jak skończyła 4 miesiące,od 1 czerwca czyli od pojawienia się pierwszego ząbka budzi się w nocy raz około3-4 i spi do 7.Potem 9-10 i 13-14 czasem 17-18 no i około 20.30 spanie nocne.Czasam któres spanie omija i raczkuje po całym domu :ico_szoking: a teraz wstaje przy tych płaskich powierzchniach czyli lustro,drzwi,ściana i cały czas muszę jej pilnować :ico_olaboga: Pozdrowionka dla wszystkich :597:

[ Dodano: 2007-06-27, 11:58 ]
Tak sobie zwiedzam mieszkanko....

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

A mama się za głowę łapie :ico_olaboga:
Normalnie nie można jej z oczu spuścić :ico_szoking:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

28 cze 2007, 05:49

Cześć dziewczyny!! Nie było mnie dlugo bo coś mi sie internet nie działał, no ale juz jest wszytko ok. U mnie podobnie jak u Monis jak tak patrze ze Wasze dzieciaczki rozwijaja sie tak szybko to też sie czasami zastanawiam czy z moim Filipem coś nie tak....ale też sobie tłumacze ze każde dziecko rozwija sie inaczej. Zwłaszcza ze widze ze jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem i ciagle cos nowego odkrywa. TEraz juz na całego turla sie po całej podłodze, uwielbia gazety i klawiature od komputera :ico_oczko: Musielismy mu az Wyjąc stara tak sie rwie :-D Poza tym ciąle na nogi i na nogi chociaż nadal nie może stac zbyt długo bo jeszcze mieśnie nie wyrobione. Jesli chodzi o spanie to jak przychodze z pracy o 16 to zasypia na jeszcze jedna drzemke albo nie i potem o 20 idzie spac. Jesli chodzi o pory wczesniejsze to za bardzo nie wiem bo jak twierdzi niania Filip śpi kiedy ma na to ochote :) Lece do pracy. pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

28 cze 2007, 22:43

Czesc mamusie wpadlam tylo na minutke powiedziec, ze obronilam sie :ico_brawa_01: HUURRA :-D
Wpadne jutro! Ide spac bo padam na glebe :ico_spanko:
Buziaczki :-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 cze 2007, 08:28

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

30 cze 2007, 21:23

Gosiunia GRATULACJE !!!!!!! dla Ciebie :ico_brawa_01: i :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

30 cze 2007, 23:06

Dziękuje bardzo :-) Teraz przynajmniej mam komfort psychiczny, siedze i odpoczywam, jak maluda pozwala oczywiscie. Nadrabiam zaleglosci w kontaktach ze znajomymi :ico_haha01: Wczoraj z malym jak wyszlismy o 10 to dopiero wróciliśmy o 20 :-D Dzis tez caly dzien poza domem, bylismy u znajomych na grillu, Hubcio spi, moj maz zreszta zmęczony bardzo, również:ico_oczko: A ja....relaksuje się malując paznokcie :-)
Buziaczki dla Was, dobrej nocy:-)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

01 lip 2007, 00:01

GRATULACJE Gosiunia :ico_brawa_01:
Kurcze nic nie mogłam wczesniej bo niechciała mi sie wyswietlic stron .
Kuba mówi baba i mama ocziwiście nie świadomo tak sobi powtarza a mama to zwłaszcz jak jest rozrzalony .
Dzwoniłam do jeszcze jednej lekark i opowiedziałam jej o tych dolegliwościach Kuby z kupa i powiedziała mi że z tego co jej opowiadam to chyba poprostu tak ma że ma zaparci mowił że nie ktorzy ludzie maja poprostu zaparcia i z tym zyją chyba ze by nie robił duszy czas kupy to trzeba by było sie zgłośic do lekarza ale jak robi raz na dzien albo co drugi dzięn z moją pomoca to nie ma powodów do nie pokoju troche mnie uspokoiła tylko mama nadzieje że nie będe mu musiała pomagać zawsze z mu się to zmieni .
Pozdrawiam :-)
Ale u nas pustki mamy gdzie wy się podziewacie :ico_noniewiem: :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości