astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

09 sie 2007, 22:01

Juli ojej ja nie wiedzialam ze u ciebie az tak zle. a czym karmisz maluszka? i powiedz mi czy skaza moze byc tylko na buzi czy jak juz to atakuje cale cialko?. Kurcze nic ciekawego bardzo mi przykro, no jedyny plus ze bylas jakos na to przygotowana.

A ja mojego dokarmiam strzykawka przyenjmniej z 40 wiecej zje na karmienie, no polowe wyleje z siebie ale te 40 je, moze tak rozepcham brzuszek.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

09 sie 2007, 22:05

Avisek, papapa! Czekamy na Ciebie :-D

Alinko, gratuluję uśmiechu Waneski; ciepłoi się robi na serduchu jak takie maleństwo się do wyszczerzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 22:07

ania1980 pisze:ciepłoi się robi na serduchu jak takie maleństwo się do wyszczerzy

mnie te usmiechy po prostu rozbrajaja... nieraz sie juz poplakalam, ze to takie specjalnie dla mnie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 sie 2007, 22:16

alinko gratuluje :ico_brawa_01:
Jasnie Pani :) pisze:mnie te usmiechy po prostu rozbrajaja... nieraz sie juz poplakalam, ze to takie specjalnie dla mnie
:-D super uczucie i czlowiek taki dumny,ze to do niego :-D
avisek wracaj szybko .pojezdzilam na rowerze ,ale tylko 30 min,bo mnie tylek od siodelka bolal :ico_zly: he he
frydza a co ta twoja tesciowka wymysla :ico_puknij:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

09 sie 2007, 22:55

Ależ tu się dzieje, prawie jak u mnie w domu. Braciszek przyjechał juz dziś od rana sie brechtamy i nagadujemy bo juz dawno nie było okazji. Później przyszła siostra i zagoniłam ją do robienia sałtki jarzynowej. Przyjaciółka zadzwoniła to ją też zagoniłam, że ma przyjść... no i biedna nie miała wyjścia. Ale dziewczyny dostały po drineczku i nie narzekały. Później dołączył do nas siostry chłopak, później Jarek wrócił... i ogólnie pełna chata. Ja biegam, prasuję , gotuję, leję drinki, grzeję pierogi ( bo im się zachciało), zdejmuję pranie, wieszam pranie, kąpie małego w przelocie...masakra... :-D Ale super! Tomkowi też nie przeszkadzał gwar bo po kąpielce usnął jak susełek. Teraz już zostałam sama i juz kończę to całe zamieszanie.

Alinko gratuluję usmiechu Waneski, to najwspanialsza rekompensata nieprzespanych nocy.

Mój Tomek nie lubi na brzuszku leżeć, a co dopiero spać hoho... A wy uważajcie faktycznie bo to niebezpieczne.

Lucy postaram sie cos załatwić z tym pediatrą i dam ci znać. Mam chyba twój telefon. A kiedy przyjeżdżasz? Muszę sobie zarezerwować termin :-D , bo nie wyobrażam sobie, żeby chłopaki się nie poznali :ico_nienie: Mam nadzieję, ze nie będziesz kręcić ze spotkaniem jak nasza Madzia (po nonono ją lac tylko :-D :-D )

Avisek czekamy na twój powrót. Baw się dobrze.

Frydza no twoja teściowa rewelacyjna baba hihi. Nie denerwuj się i rób swoje, niech sobie kobita pogada.

Dla Agniechy sto lat!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 sie 2007, 23:19

kamilka dziekuje :ico_sorki: nie chce krecic hi hi tylko nie wiem jak sie wyrobie ,bo bede krotko :ico_oczko: ale jakby co to rezeruj od 17-26 ...tak pomiedzy,bo 17 bedziemy wieczorem ,a 26 juz wracamy :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-09, 23:22 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-09, 23:29 ]
kamilko czasem jak patrze na twoje fotki ,wydaje mi sie ,ze cie skads znam ...nie chodzilas moze do LO nr 11,bo moja kumpela miala podobna kolezanke i tak sie od dluzszego czasu zastanawiam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 sie 2007, 23:49

lucy super foteczki.. oliverek kochany!!! ale fajnie ze juz neidlugo bedziesz w polsce!!! trzymam kciuki zeby udalo sie wasze spotkanie z kamilka.. to chyba byloby pierwsze spotkanie na zywo czerwcowych mam hihi

mam nadzieje ze i my sie kiedys spotkamy. ja zapraszam juz teraz hihi do watford.. hihi
aute, to niedaleko. na weekendowy wypadzik hihi

kamilka uwielbiam takie gwarne mieszkanko... rodzinka przyjaciele hihi smiechawa super dzionek mialas
a i ja narzekac nie moge hihi

maly dzis mial znow marudny dzien.. ale nie najgorszy hihi wstalismy po 10 hihi potem zasnac nie mogl ... jak sie uspokoil to ja wzielam nianie i czmych do lazienki pod prysznic.. a on w trakcie zaczal plakac.. i marudzic. az wreszcie zasnal sam.. a ja jak wyszlam to mialam takie wyrzuty i tak mi go bylo zal ze nie bylo mnie przy nim ze zaczelam go glaskac cmokac przez sen az go obudzilam.. :ico_puknij:

zaskoczyla mnie dzis kolezanka. wpadla niespodziewanie z dwojka dzieci 6 miesiaczna michasia i 3 latnim adrianem.. ten maly to chyba z ADHD biegal po claym domu jak oszalaly.. malo do lozeczka leosiowi nie wskoczyl.. hihi masakra ...
no a potem w koncu udalo mi sie wybrac na spacer.. mialam wstapic jedynie do sklpeu po pieczywo i takie tam.. ale wracalm przez centrym co by choc powachac zakupkow hihi i maly sie rozdarl na maxa wiec biegiem do shopping center do baby room hihi nakarmic przewinac.. a skoro juz tam bylam to zajrzalam do paru sklepow ale zbytnio nie poszalalam hihi body i pieluszki hihi ale zawsze cos hihi

a wieczorem sasiedzi-para polakow wpadli na piwko.. pierwsy raz... takze wieczorme zapoznawczy.. bardzo fajna parka.. swietnie nam sie gawedzilo a leos tak 2 godiznki spal obok na kanapie na brzuszku wlasnie.. hihi ale ja siedzialam obok wiec ok.. slodko wygladal hihi odespal dzienne marudzenie
o 22 kapanko jedzonko i znow spi..
kurcze wydluzylismy mu dzien hihi ale nawet dobzre kapac go pozniej bo on i tak rzadko kiedy spi przed 23 hihi

lucy ja chodizlam niegdys do dentysty w londynie... nie mialam wyjscia bo w polsce zaczelam leczenie kanalowe.. i wiesz tutejszy dentysta uratowal mi zeba ktorego moja dentystka w polsce spieptzyla :ico_szoking: ale teraz jakby co to nie chcialoby i sie do niego jezdzic do centrum lodnynu.. a tutaj nie mam sprawdzonego
generalnie slyszalam negatywne opinie..
a tamten byl ok i w miare tani...
w polsce za to mam teraz super dentyste i nie polaka o dziwo hihi wyglada jak hindus a jest chyba kurdem czy cos takiego.. sama nie wiem.. :ico_noniewiem:

alinka to prawda ze usmieszki naszych malusinskich sa zniewalajace :-D .. nasz szkrabek tez nas obdarza od czasu do czasu.. a jak szczerzy dziaselka do cycka hihi ubaw.. strasznie lubie obserwowac jak je.. wydaje przy tym takie dzwieki ze mozna skonac hihi po czym wypuszcza sutek i bawi sie nim.. potem zapomina gdzie go zgubil i tak w kolko.. zabawa jednym slowem czyli to co faceci lubia najbardziej robic z naszymi cycuszkami hihi :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 sie 2007, 01:06

madziorka bylam na tym przegladzie i zabki zdrowe,tylko ta plombe ma wstawic,ale to nastepnym razem :ico_zly: a wiesz,ze mamy za darmo dentyste ,na ta karte ....ja mam do 30 czerwca 2008 :ico_szoking: i mojemu T tez przyslali jaki tydzien temu :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-10, 01:08 ]
zdjecia przed chwila robione,nie chce mi sie spac :-D
Obrazek
Obrazek

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

10 sie 2007, 08:30

witam z samego rana. Musialam wstac wczesniej bo dzisiaj przychodza nam wymierzac okna do wymiany. Kurde mieszkamy w kamienicy okna wielkie z lukiem jestem ciekawa ile kasy wyjdzie to. Facet jest znajomym mojej cioci mam nadzieje ze taniej policzy. normalnie bysmy nie wymieniali ale dziecko czlowiek zalozyl w zimie dwa swetry i pasowalo a z nim to musi byc cieplo. Kurcze jedno okno ok 1700 masakra
Za chwile tez jade zawiesc mocz Arka jestem ciekawa kiedy wyniki beda normlanie boje sie czy wszystko ok.
a maly dzisiaj spal od 21 do 4 i potem o 6 obudzil sie jak maz z pracy przyszedl. Teraz tez probuje zasnac. Gdyby on jadl tak jak jak spal

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 sie 2007, 09:17

Cześć astrid, pięknie Areczek przespał nockę.
Madziorka my też wczoraj wyjątkowo o 22 kąpiel mieliśmy, ale potem mały zasnął super i pobudka o 2 i o 6. U teraz juz z godzinkę nie spi i jeść nie woła. To już trzy godz mijją a on nie woła, tylko znów przysypia. Zastanawiam się co w takiej sytuacji karmić czy czekac aż sam zawoła. Zdecydowałam zaczekać.

Lucy ja przyjechałam do Szczecina w 2000 roku i do szkoły tu nie chodziłam, tylko na studia. Mam ogromną nadzieję, że uda ci się znaleźć chociaż z godzinkę w tym krótkim pobycie bo szkoda by było ominąć taką okazję do spotkania. Strasznie chciałabym zobaczyć na żywo Oliverka no i ciebie oczywiście. śliczne zdjęcia wkleiłaś. Ja też zaraz jakies nowe wgram, tylko śniadanko wciagnę bo mężulek kochany mi do łóżeczka przyniósł :579: .

[ Dodano: 2007-08-10, 09:21 ]
Astrid cena z okno szok!!!! Ale tak jak mówisz dzidziuś najważniejszy. Trzymam wciąż kciuki za Arka, żeby wszyastko się wreszcie wyjaśniło i zaczął normalnie przybierać. A ilein teraz waży?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość