Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

15 sty 2008, 16:45

olusia25, zazdroszcze ci, ze tak sprawnie i ladnie przeszlas ciaze, pewnie porod tez bedzie laskawy dla ciebie :ico_brawa_01:

oj, przydalaby mi sie fryzjerka :ico_placzek: ostatni raz robilam sobie balejage na poczatku wrzesnia, mam kilka cm czarnych odrostow :ico_sorki: wygladam jak ZOMBI :ico_olaboga:

napisz, jak po czwartkowej wizycie u gina, ja ide jutro.

olusia25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 sty 2008, 16:33

15 sty 2008, 16:48

porod tez bedzie laskawy dla ciebie :ico_brawa_01:
mam nadzieje ze tak bedzie:)
oj, przydalaby mi sie fryzjerka :ico_placzek: ostatni raz robilam sobie balejage na poczatku wrzesnia, mam kilka cm czarnych odrostow :ico_sorki: wygladam jak ZOMBI :ico_olaboga:
to szybciutko do Fryzjera na pasemka:) :ico_oczko:
napisz, jak po czwartkowej wizycie u gina, ja ide jutro.[/quote]
Ty rowniez mam nadzieje ze podzielisz sie z nami co i jak:)

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

15 sty 2008, 16:51

widzisz, problem w tym, ze ja nie moge chodzic, leze juz od pazdziernika i musze wylezec do konca, zeby dzidzia byla zdrowa...moja ciaza byla malo dla mnie przyjemna, dobrze, ze to, co zle sie szybko zapomina, bo napedzila mi tyle strachu, ze hej.
Mam nadzieje, ze corcia wynagrodzi mi ta meke :ico_haha_02:
olusia25, dziewczynke czy chlopca bedziesz miec?
to juz tuz tuz termin masz....
z jakiego jestes miasta?
i czy to pierwsza dzidzia?

olusia25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 sty 2008, 16:33

15 sty 2008, 17:02

bardzo mi przykro:/
Bedzie chlopak Adrianek
Poznań
tak tak pierwsza dlatego pewnie tak panikuje:) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

16 sty 2008, 10:34

olusia25, ja też rzuciłam fajki jak sie dowiedziałam ,ze jestem w ciąży :ico_oczko: gratuluje, bo wiem,ze to łatwe nie jest :ico_haha_01: a co do wagi to sprawa jest indywidualna, chyba te fajki nie zawsze maja taki wpływ na tycie w ciazy. Ja też mam termin na 9 luty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i też czekam na swojego pierwszego dzidziusia :ico_oczko: i też synka, tylko Szymonka :ico_oczko: :ico_oczko: no prosze jaki zbieg okoliczności :ico_oczko: coffe, ja ostatni raz robiłam sobie kolor na włosach w lipcu..zgadnij jak ja wyglądam :ico_szoking: ale się tym wcale nie zamierzam przejmować :ico_oczko: tylko bym ściąć chciała, bo strasznie urosły i sa juz zupełnie bylejakie :ico_olaboga:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

16 sty 2008, 11:38

a ja po pierwszym zapisie ktg,myslałam ze usne przez te 45 minut lezenia,ale serducho mojego malucha tak waliło ze niebyło jak usnąć :ico_brawa_01: :-D ,za tydzien kolejny zapis,mam byc wczesniej i mój gin mi usg zrobi,bo wczoraj troszke zapózno dojechałam i juz niemógł mi usg zrobic.

łóżeczka macie juz przygotowane dla maluchów???ja juz mam rozstawione,karuzelka zawieszona,ciuszki poprane,tylko teraz wszyscy na dzidzie czekamy :-) ,ten miesiac to nam zleci nieamowicie szybko :-)

Wczoraj przegladalismy wózeczki w internecie,akurat sklep jest z bydgoszczy to chyba tam pojedziemy zakupic jak gotówke uzbieramy :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

16 sty 2008, 13:17

karina22, ja nie rozstawiłam łóżeczka :ico_noniewiem: wciąż mam na głowie inne rzeczy :ico_noniewiem: W razie awaryjnego lądowania na porodówce mój mezuś rozstawi sam wyreczko :ico_oczko: gorzej, że własnie mi sie pralka zepsuła :ico_placzek: chyba mam gorszy dzień :ico_placzek:

olusia25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 sty 2008, 16:33

16 sty 2008, 15:09

Czesc dziewczyny:) no trudno zerwać z nałogiem ale co sie nie robi dla ukochanego dzieciatka:)
no ja jeszcze łóżeczka nawet nie mam zakupionego jutro chyba to zrobie :)
Wozek w sumie zamowie po porodzie Graco Quattro mi sie podoba:)

Kasia5583
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 62
Rejestracja: 02 sty 2008, 17:58

16 sty 2008, 16:04

Witam Słoneczka, właśnie wróciłam ze szpitala bo w piątek strasznie spuchłam i położyli mnie żeby sprawdzić. Na szczęście to jeszcze nie zatrucie. :-) Mam rozwarcie na 1 cm i skurczy ale bezbolesne tak tak przy pierwszym porodzie. Lekarka kazala mi isc do domciu i czekać na postępy :-) Mój chłopczyk jest już duży i waży 3350 a termin na 13 lutego, lekarka powiedziala ze jeszcze z tydzień żebym poleżała w domku tak dla bezpieczeństwa a potem moge chodzic ile mi sie podoba :-)

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

16 sty 2008, 17:44

Wow, no widze ze znowu ruszylo i sie dzieje.
Olusia - ja tez z Poznania. Do jakiego szpitala sie wybierasz? Moze sie spotkamy!!! Ja plnauje Polna!!! Termin mam na 19stego ale szykuje mi sie wczesniak. Moze jak odstawie fenoterol to zaczne rodzic. Skurcze mam codziennie i to niemale.

W ogole dzis jeszcze bardziej mi brzuch opadl niz dwa tygodnie temu. Myslalam ze juz nizej zejsc nie moze ale jednak. Teraz to sikam non stop. :-D

Ja juz mam wszystko rozstawione, torby popakowane... nic tylko czekac. Ale to czekanie nudzi wiec stwierdzam ze trzeba cos jeszcze zrobic. Tylko co?

Moze pokibicuje zonie w studiach. Na szczescie ja juz sie nie ucze...

Mi tylko te skronie dokuczaja, ale ostatnio zauwazylam ze to jednak ma zwiazek ze skurczami. Jak mam skurcze to cale cialo mi sie kurczy, lydki, stopy, rece i wtedy tez mi ta glowe trafia. Pewnie jest gorszy przeplyw krwi.

Ech... niech juz sie skonczy to se pobiegam i na ten basen wreszcie pojde!!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość