Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

16 mar 2008, 20:22

http://allegro.pl/item324725351_moje_pi ... eddes.html

tu jest adres strony z albumem dla dziecka, ja taki kupiłam jest sliczny!, juz czesc uzupełniona - widziałam ze o tym rozmawiałyscie!


nie pisze bo mam nerwy i dołki i nie bede Was zadręczac ale czytam Was codziennie. pozdrawiam i moze do nastepnego razu pa. trzymajcie sie

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 mar 2008, 20:51

pinko pisze:Acha... kupilam dzisiaj karnet na fitnes 2x w tygodniu + gratis 4 silownie + 4 rowerki + sauna Od jutra zaczynam


no to zycze powodzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja tez wczesniej myslalam ze mata to zbedny wydatek ale zblizaja sie swieta wiec mamy prezent


cleoshe ja mam do polskiego kosciola ponad 30km i jest to niezla wyprawa tylko ze mamy samochod wiec jest latwiej

[ Dodano: 2008-03-16, 20:33 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Renia moja majka ostatnio tez polubila ta pozycje na samolota

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

16 mar 2008, 22:16

Hej.

ja dopiero teraz bo nie było nas w domu,pojechalismy do mojej ciotki w odwiedziny.
Martynka była b grzeczna i jak zwykle wszystkich oczarowała :ico_oczko:

Zaraz idziemy spac,ledwo patrze na oczy :-)

Jutro wkleje jakies fotki :-)

Spóznoione zyczenia dla Igorka,Monia ostatnio tak rzadko zaglada ze nie widziałam suwaczka. Szybko rosna nam dzieciaczki :-)

Dobranoc.

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

16 mar 2008, 22:38

Cześć dziewczyny!!!!
Ja od piątku zaczęłam ćwiczyć i od wczoraj zaczęło znowu ze mnie lecieć :ico_placzek: , czy to możliwe że to okres czy może zbyt intensywne ćwiczenia są powodem krwawienia???? help :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 mar 2008, 23:01

Misia Sliczne zdjecia w podpisie

ja ci niestety nie pomoge juz mam ponad 3 miesiace od porodu a @ dalej nie mam no i nie karmie juz 2 miesiace czy to oznacza ze znowu jestem :ico_ciezarowka: :ico_olaboga: mam nadzieje ze nie

dziewcyzny a tak pomyslalam sobie ze fajnie jest miec duzo dzieci ja tak mysle o 4 :ico_olaboga: ale nie wiem czy mi sytuacja finansowa pomoze

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

16 mar 2008, 23:14

iwona83 pisze:Misia Sliczne zdjecia w podpisie

dzięki :ico_haha_02: :ico_haha_02:

iwona83 pisze:juz mam ponad 3 miesiace od porodu a @ dalej nie mam no i nie karmie juz 2 miesiace czy to oznacza ze znowu jestem :ico_ciezarowka: :ico_olaboga: mam nadzieje ze nie

ja nie wiem jak to jest, ale może po prostu organizm musi wrócić do normy i dlatego jeszcze nie masz, ale póki co to ciesz się, bo u mnie ta zmora chyba się już pokazała, a to dziwne bo karmie piersią.

Ja chcę mieć co najmniej dwójkę dzieci, a jak będzie czas pokaże :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

16 mar 2008, 23:34

cześć dziewczyny, Gabriel dzisiaj marudny trochę, ale w znośnym stopniu...
smutne strasznie takie historie o chorych bąblach... mojej kuzynce roczna córcia zmarła na stole operacyjnym w ten sam poranek kiedy Gabik przyszedł na świat...

Wszystkiego najwspanialszego dla wczorajszych solenizantów... i dla mam oczywiście, gratulacje :ico_oczko:

Ja kupię na pewno matę edukacyjną-już powoli na allegro w wolnym czasie oglądam-strasznie duży wybór, trudno się zdecydować...

A Taką kronikę dla maluszka dostaliśmy jeszcze w styczniu od teściowej i już jest uzupełnione to co się dało, tylko zdjęć jeszcze nie wklejaliśmy-też uważam, że to świetna pamiątka...

Marcia Głowa do góry-jak Ty będziesz nieszczęśliwa to Krzyś razem z Tobą... już byś się lepiej nam pożaliła-to zawsze choć trochę pomaga...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 mar 2008, 23:38

Fintifluszka pisze:A Taką kronikę dla maluszka dostaliśmy jeszcze w styczniu od teściowej i już jest uzupełnione to co się dało, tylko zdjęć jeszcze nie wklejaliśmy-też uważam, że to świetna pamiątka...


ja wlasnie tez chce kupic taka kronike ale tutaj tylko w jezyku hiszpanskim a my chcemy wrocic do polski wiec majka pozniej moglaby nie rozumiec co tam pisze ale mam nadzieje ze w kwietniu kupie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 mar 2008, 08:46

Hello :-)
U nas nocka super, wczoraj padłam z Ulą już o 20:00 :-D i się wyspałam. Rano o 6:30 karmienia i Ulcia zasnęła... i ciągle śpi :ico_szoking: :-) Mam nadzieję, że chwalenie nie zaszkodzi za bardzo i pośpi jeszcze trochę.

iwona83 fajne zdjęcia Majeczki, moja Ula też tak łapki pożera :-)

misia85 ja niestety też nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie, może przejdź się po prostu do lekarza i zapytaj, będziesz spokojniejsza. Ja do tej pory nie dostałam jeszcze okresu i zastanawiam się czy tak ma być, ale w czwartek ide do lekarki i zobaczymy :-)

iwona83 pisze:dziewcyzny a tak pomyslalam sobie ze fajnie jest miec duzo dzieci ja tak mysle o 4 :ico_olaboga: ale nie wiem czy mi sytuacja finansowa pomoze

Fajnie, ja bym chciała trojkę, moj mąż marzył o piątce :ico_szoking: ale odkąd jest Ulcia, to żadziej o tym wspomina :-) heheheheh

marcia_pod pisze:nie pisze bo mam nerwy i dołki i nie bede Was zadręczac ale czytam Was codziennie. pozdrawiam i moze do nastepnego razu pa. trzymajcie sie

Zadręczaj Nas :-) zrobi Ci się lepiej na duszy, jak to z siebie wywalisz :-) i Krzysiu będzie szczęśliwszy jak mama zadowolona do niego przyjdzie :-) Głowa do gory, jeszcze parę dni i zobaczysz męża :-)

Zmykam na razie, muszę wybrać kilka fotek Uli, bo chcę je wywołać, żeby mieć między innymi do kroniki :-)
Buziaki dla wszystkich :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-03-17, 07:56 ]
Wszystkiego najlepszego dla Gabrysia z okazji dwoch miesięcy :ico_brawa_01: dużo zdrowka :ico_tort: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 mar 2008, 09:12

czesc

dolaczam sie do zyczen dla Gabrysia :ico_prezent:

ja juz tez nie spie moj szkrab rzadzi w lozku obudzila sie z czkawka zrobila kupke i nie chce isc spac wczoraj jak bylismy w kosciele to z inna dziewczynka co ma 7 miesiecy na zmiane gaworzyly i plakaly a na sam koniec obie usnely

pinko pisze:Fajnie, ja bym chciała trojkę, moj mąż marzył o piątce ale odkąd jest Ulcia, to żadziej o tym wspomina heheheheh


jak powiedzialam mezowi ze fajnie miec 4 to sie smial ze moze 14 :ico_szoking: wiadomo marzenia sa marzeniami a pewnie zakonczymy na 2 o ile nie ze tylko majeczke bedziemy miec

[ Dodano: 2008-03-17, 08:15 ]
a i jeszcze stawiam kawke :ico_kawa: no i cos slodkiego :ico_tort:

majka juz powoli zasypia najpierw mnie obudzila a teraz ona idzie spac a ja juz pewnie nie zasne

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość