Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 sty 2010, 23:49

tibby, wiesz mi sie chyba nie wydaje on rosnie z dnia na dzien :ico_haha_01: to moja 2 ciaza i to calkiem niedawno z wielkim brzuchem w 9 miesiacu chodzilam a jednak miesnie rozciagniete nie wracaja tak szybko do formy :ico_nienie:
dzieki
i powodzenia jutro na tej glukozie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

05 sty 2010, 00:35

mmarta, ale on taki... zgrabniutki, że można się nie pokapować. Mój wystaje w jednym miejscu jak balonik, a nie jest tak łagodnie zaokrąglony jak Twój :-D (Jesteś wysoka??)

I mam wrażenie, że nie rośnie z dnia na dzień. W grudniu był jakby niezmienny (spory mimo to, bo też niedawno w ciąży chodziłam :ico_haha_01: ), a potem skok przed świętami... i mnie wypchało :) a po świętach chyba jeszcze bardziej.
A teraz będzie rósł sporo. Bo macica co tydzień jest o 1 cm wyżej :)

W pierwszej ciąży w 20 tyg nic nie było po mnie widać, nic!! A teraz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sty 2010, 00:46

Martalka, mama 174 cm wiec raczej wysoka :ico_noniewiem:
dla mnie to Ty masz 2 razy mniejszy brzuch niz ja :ico_sorki: na serio !!!!!
zdjecia to tak jednak nie widac jak na serio :ico_noniewiem:
kurcze nuda :ico_noniewiem:
chyba czas sopac :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 sty 2010, 11:17

Cześć Laski!

mmarta, cudny masz ten brzusio! :ico_brawa_01: Zgrabny i wydaje się naprawde nie duży jak na 20 tc. I wcale nie jesteś gruba, a nawet zgrabna sądząc po zdjeciach! A co właściwie ma wzrost do kształtu brzuszka? Ma to jakieś większe znaczenie, bo ja też raczej wysoka jestem - 177 cm.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

05 sty 2010, 13:13

mmarta, No na pewno masz większy objętościowo, to już w końcu u ciebie połowa ciąży :ico_haha_02: Ale właśnie tak gładko jest zaokrąglony aż do samej góry :) Mój wystaje gdzieś do okolic pępka lub ciut wyżej jak balon ;)
Ale fakt, zdjęcia tego nie oddadzą na pewno w 100%.
Mnie wcale ten balon tak bardzo nie cieszy. Kurtkę, i tak dość ciasną, teraz ledwo dopinam. A zimy jeszcze kilka miesięcy :ico_haha_01:

julchik, nie wiem czy to udowodnione jakoś, ale moje wysokie koleżanki późno miały brzuszek.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sty 2010, 13:36

Martalka, heheh no Tobie kurtka przymala bo nosisz rozmiar S a mi dobra bo L :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
moze masz racje z tym brzuszkiem ze jak sie jest wyzszym to troszke pozniej wychodzi

julchik22, niestety z poprzedniej cizy zostalo mi cos kolo 8 kg wiec teraz mam nadzieje ze nie przybedzie za duzo :ico_sorki:
ale wtedy przestalam palic po 10 latach i ciezko bylo pozbyc sie zbednych kilo - teraz zupelnie inaczej nie tyje prawie wogole i lepiej sie czuje

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 sty 2010, 14:16

mmarta, skoro rzucałaś palenie, to zrozumiałe, że troche przytyłaś, ale na pewno wyszło to Igusi na zdrowie :-) Dobrze, że teraz dobrze się czujesz, a skoro nie tyjesz tak jak w pierwszej ciąży, to nie wykluczone, że po porodzie zrzucisz jeszcze kilogramy nagromadzone w poprzedniej. Moje koleżanki tak miały, bo już przy dwójce dzieci masz więcej ruchu, no i ponoć poprzez karmienei sporo się spala :-) Nie wiem, może faktycznie cos tam zdjęcie przeklamuje, ale jak dla mnie - to nie widzę żebyś tam miała czegoś za dużo, no ale wiadomo każda z nas wie najlepiej w jakim rozmiarze dobzre się czuje, a więc życze wszystkim i sobie powrotu po porodzie do ulubionych rozmiarów! :-)

Martalka, no to chyba u mnie tak szybko brzuszek się nie pojawi. Nie wiem czy się ciesze czy nie, ale wowczas na pewno nie miałabym do końca zimy problemu z kurtką :ico_haha_01:

Ja dziś intensywnie piszę pracę - nawet jakoś idzie, w odróznieniu od dnia wczorajszego i mam ochotę na puszyste pire ziemniaczane z duża ilością śmietany i mleka, a do tego gotowane buraczki - na tartkę z czosnkiem i majonezem. taki obiadek :ico_obiadek: A tak wogóle, to ostatnio dopadł mnie głód - non stop chce mi się jeść :ico_zly: . Staram sie zapychać owocami albo warzywami z mrożonki, ale na dłuższą metę nie da rady złosliwego żołądka oszukać i musżę znowu cos tresciwego wcinać. Przytyłam już 2 kg, ale jak na 16 tc, to chyba ok, co?

NICOLA_1985

05 sty 2010, 14:21

hej laski ja dzis zabiegana byłysmy z Karolka na rehabilitacjach pozniej u lekarza po skierowanie na OWI a raczej odnowe skierowania bo co rok trzeba donosic, zbadała ja tez i kazała podawac smecte dodatkowo 3 razy dziennie po pół saszetki i pilnowac picia, pozniej pojechałysmy na zakupy musiałam kupic pampersy bo troche ich zeszło przy tej biegunce, a teraz jestem od poł godziny w domu zjadłam tylko na szybko omletka z Karolka imusze sie zabierac za obiad. robie spagetti wiec za duzo roboty przy obiedzie nie mam, ale musze pomyc podłogi koniecznie bo usmarowane są jakies takie feee
ogladałam zdjatka brzuszków - wszystkie macie zgrabniutkie sliczne brzuszki :-D :ico_brawa_01: mój tez wydaje sie rosnac z dnia na dzien ale rano i do poludnia jest dosc maly... dopiero na wieczór jest jakis taki dosyc spory... albo jak se dobrze pojem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sty 2010, 14:33

julchik22, heheh Ty sie ciesz ze jeszce brzuszka nie masz z brzuszkiem wcale nie jest tak latwo - szczegolnie takim 9 miesiecznym :ico_olaboga:
ja juz tez prawie 2 kg przytylam :ico_olaboga: no ale w poprzedniej ciazy to pewnie do 10 dobijalam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
NICOLA_22, no to sie dzis nabiegalas :ico_sorki: smecta jej na bank pomoze bo jest b.dobra na rozwolnienie :ico_sorki:

lece na TV skoczec bo igolinka spi obiad zrobiony a po jej spanku jedziemy do kolezanki i jej synka :ico_brawa_01: wreszcie sie Iga pobawi po tej chorobie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

05 sty 2010, 14:52

dziewczyny, no straszne!! 2 kg :ico_oczko:
Ja przed świętami miałam +7. Po drodze właśnie święta, sylwester, urodziny brata, pyszności... więc pewnie już jest z 8.
I tak wolniej tyję niż w poprzednich ciążach. Na tym etapie miałam już po 12 kilo na plusie :ico_oczko: To jest właśnie minus bycia szczupłą przed ciążą, chudą wręcz. I niezależnie czy nie jadam słodyczy (I ciąża) czy jadam w ilościach sporych (II ciąża), i poza tym normalne posiłki: tyłam podobnie, sporo. PO 3 kg na miesiąc w I trymestrze. Potem organizm zwalniał tempo tycia, i rosło tylko dziecko i "przyległości". Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie, mimo, że teraz tyję wolniej już na początku.
I mam też nadzieję że znowu szybko schudnę po ciąży ;)

mmarta, a ty chciałabyś z tym wzrostem w S chodzić? Rękawy wyglądałyby jak po młodszej siostrze. :ico_oczko:
Ja mam 164 :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość