Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

18 cze 2010, 09:02

a powinni, choc oczywiscie dobrze ze wszystko ok, ale skoro lekarz stwierdzil sam ze objawy moga byc widoczne nawet po 3 dniach to jak on mógl golym okiem patrzac wypuścić dziecko do domu bez badania - które trwa 10 minut a daje pewnosc
no właśnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
jestem ciekawa o czuje ze jednak bedzie synuś:)
no ciekawe...ciekawe
zapomniałabym
stawiam
za skończony 14 tc
czestować sie śpiochy
ja sie juz poczestwowalam no i oczywiscie gartulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas noc mineła spokojnie, tj mały spał spokojnie bez zadnych niespodzianek.
Rano wstał w dobrym humorku, powygłupiał się z tatą czyli jest ok i oby juz mu tak zostało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale głowa z tyłu boli go nadal, ale mówi, ze tylko jak sie tam dotykam....widocznie po uderzeniu go boli.
Mam gore zmywania bo wczoraj z tego stresu nie zmywałam, byłam jak flak, do drugiej czuwałam nad malym, ale maz potem kazal mi sie polozyc i on do niego zagladal bo i tak zakuwal do egzaminow.
Zaraz powiesze pranko i chyba pojade do rodzicow zwariuje dzis sama caly dzien i pewnie bede sie u Mateusza jakis objawow doszukiwac :ico_puknij: wiec lepiej jechac do rodzicow z tamtad mam nawet jakby co blizej na chirurgie :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-06-18, 09:03 ]
AAAAAAAAAAAAAAAAA no i ja dzis stawiam za skok w 5 okienko
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

18 cze 2010, 09:14

ale głowa z tyłu boli go nadal, ale mówi, ze tylko jak sie tam dotykam....widocznie po uderzeniu go boli.
boli go bo ma napewno siniaka
mój igo ostatnio sie na rowerku przewrócił i głową uderzył w kierownicę
teraz na czole ma tęczę :ico_noniewiem:
Zaraz powiesze pranko i chyba pojade do rodzicow zwariuje dzis sama caly dzien i pewnie bede sie u Mateusza jakis objawow doszukiwac :ico_puknij: wiec lepiej jechac do rodzicow z tamtad mam nawet jakby co blizej na chirurgie :ico_oczko:
jedź, jedź
i nie wypisuj bzdur o chirurgi :ico_oczko:
AAAAAAAAAAAAAAAAA no i ja dzis stawiam za skok w 5 okienko
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
_________________
SUPER
GRATULEJSZYN :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

18 cze 2010, 09:25

jedź, jedź
jade, jade tylko chalupe ogarne :ico_oczko:
i nie wypisuj bzdur o chirurgi
oki juz nie bede :ico_wstydzioch:
SUPER
GRATULEJSZYN
no dzieki dzieki :ico_sorki:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

18 cze 2010, 09:34

witam :-)
u nas nocka tez spokojnie, , kawke spijam wlasnie na obudzenie :-D
Monia M dobrze ze pojechalas do spzitala bedziesz spokojna przynajmniej i nie wyszukuj na sile objawow babo !! :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

18 cze 2010, 10:34

Spadam kobity :-D
a małego to sobie chyba na smycz wezme zeby znowu czegos nie zmalowal kaskader jeden :ico_noniewiem:
Boze czemu chopcy maja tyle energii :ico_noniewiem: dziewczynki takie nie sa.... same dziewczynki w rodzinie i wszystkie spokojne a ten moj sowizdrzal to ja nie wiem :ico_noniewiem:
a podobno jak na chlopca to i tak jest grzeczny...tak mi wszyscy mowia, ze to nadzwyczaj spokojny chlopczyk :ico_olaboga:
chyba, ze to ja daje tylka jako matka i nie potrafie go upilnowac :ico_noniewiem: juz sama nie wiem...

Milego dnia
do wieczorka pappppppaaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

18 cze 2010, 12:10

ejustysia ciesze sie że ci sie do czegoś przydałam. :ico_haha_01:
Fryzurka Wiktorka super. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ania84 super, że szykuje ci się wyjazd w góry. Ja też uwielbiam góry ale wtym roku w wakacje może pojade nad morze.
Monia M dobrze ze z Matim wszystko ok. Gratulacje za 5 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja dzisiaj wstałam przed 6 i od rana pracowałam. Mam już dosyć tych remontów i chciałabym aby jak najszybciej się skończyły. :ico_placzek:
No dobra ja zmykam, bo robota czeka. Do zobaczenia

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

18 cze 2010, 15:58

Monia M, GRATULACJE 5 OKIENKA!!!! :ico_brawa_01:
aniaj84, GRATULACJE ZA SKOŃCZONY 14tc :ico_brawa_01:

Nie doczytam was teraz wybaczcie :ico_sorki: ciężko u mnie z czasem ostatnio :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

18 cze 2010, 17:23

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: dziewczyny trzymajcie mnie bo kogos udusze - oczywiscie zassr*** kurier mimo tego ze zabral paczke ze sobą o 8 11 nie dojechal - mi sie chce plakac bo juz dosc nerwów mi zmarnowali , no nie wyttrzymam wtedy sie tlumaczyli ze wina pracownika bo pracuje tylko 2 dni i juz sam sie zwolnil a teraz co znowu??? kurier mnie sie jeszcze pyta czy mala czy duza paczka o mógl przeoczyc :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: po czym stwierdzil ze nie ma - no to kto do cholery ma moja paczke???? krew mnie zalewa - firma żólwiarska - a nie kurierska :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a ja kiedys opieprzylam jakiegos kuriera ze przywiózl mi paczke po godz. 16 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

18 cze 2010, 19:42

ejustysia, no to z tym kurieem to naprawde można sie wścieć
współczuje ci
ale ja tez sie dzis wkurzyłam na przesyłkę której nie mam jeszcze
tydz temu kupiłam spodnie ciążowe na allegro
i przez cały tydz jakoś one do mnie nie dotarły
juz sie zaczynam denerwować pisałąm do babki ale jeszcze mi nie odpisała :ico_zly:

a tak ogólnie to złaziłam sie jak pies dzisiaj :ico_noniewiem:
w sumie całutki dzień na nogach z igorem :ico_noniewiem:
zgaga mnie dopadła :ico_placzek:
czuje sie masakrycznie niedobrze :ico_noniewiem:
jutro bez męża bo jedzie na impreze firmowa
ale pojade sobie do rodziców bo samej w domku nie chce mi sie siedzieć :ico_noniewiem:
kurde mój mały bawi sie swoimi jajkami, i to nie pierwszy już raz :ico_szoking: :ico_szoking:
mówi do mnie "mamo zobacz jaki on długi........" :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

18 cze 2010, 20:11

hej dotarałam wreszcie do domku :-D znow z buta wracalm od rodzicow......padam na pyszczek, ale fajnie tak pospacerowac.

ejustysia, wspolczuje Ci tych przygod z kurierami, ale to naprawde wsciec sie mozna :ico_zly:
a tak ogólnie to złaziłam sie jak pies dzisiaj
witaj w klubie :ico_haha_01:
zgaga mnie dopadła
czuje sie masakrycznie niedobrze
buuuuu bidula, mam nadzieeje, ze ci mina te dolegliwosci, choc ze zgaga to nigdy nie wiadomo :ico_placzek: walnij kefir.
jutro bez męża bo jedzie na impreze firmowa
ale pojade sobie do rodziców bo samej w domku nie chce mi sie siedzieć
moj jutro na zajeciach wiec tak jak dzisija znow pojde do rodzicow bo tez mi sie nie chce siedziec samej caly dzien zwlaszcza przy weekendzie.
kurde mój mały bawi sie swoimi jajkami, i to nie pierwszy już raz
mówi do mnie "mamo zobacz jaki on długi........"
Kochana to chyba taki wiek :ico_noniewiem: moj tez sie ciagle tam dotyka i jak mu zwracamy uwage to mowi wtedy, ze lubi tak robic a zapytany czemu lubi to mowi bo jak jest duzy to tak siusiak laskocze fajnie :ico_szoking: :ico_szoking:
Ostatnio zmieniony 18 cze 2010, 20:13 przez Monia M, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość