Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

01 wrz 2010, 16:18

Alineczq Mój Bartek urodził się też w styczniu i nie miałam gondoli. Mam gruby śpiwór do tego wózka, a jak były mrozy to dodatkowo wkładam koc akrylowy i robiłam z niego taki ala parawan żeby osłaniał od wiatru. A ten wózek jest super skrętny i niezbyt ciężki, także do dziś mam tylko ten i nie zamierzam kupować drugiego. Także czasami lepiej wydać więcej, ale raz.

A fotelik u mnie też tylko zakładało się na stelaż na takie zatrzaski, ale i tak z tego nie korzystałam. Składałam i rozkładałam wózek razem ze śpiworem i pewnie dlatego nie było mi to potrzebne.

Agata86 ja też tak normalnie to mam dość wysokie ciśnienie, ale w tj ciąży coś mam niskie i pewnie dlatego na początku się tak marnie czułam. A teraz organizm już się do tego przyzwyczaił, bo ciśnienia cale nie mam wyższego. Człowiek to takie zwierzę, co się do wszystkiego przyzwyczai.

Alineczq ja mieszkam w Zgorzelcu. W Polsce dalej od Ciebie już się nie da :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2010-09-01, 16:19 ]
A co do jedzenia, to ja nie mam problemu, jem tak samo jak przed ciążą.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 wrz 2010, 17:04

Alineczq, owoce,warzywa to bardzo dobrze...ja tak mialam na początku,mogłam to jeść bez przerwy a teraz ani tego mi się nie chce.
Agata86, no jasne,na siłę sie nie da,ja nie potrafie jeść na siłę.
W Polsce dalej od Ciebie już się nie da :ico_smiechbig:
:ico_haha_01: :ico_haha_01:

a do wózka spacerowego można kupić nosidełko wkładane i też będzie git.Ja kupiłam jak byłam w pl na wakacjach na allegro no ale że teraz ten fotelik dokupiłam to mi nosidełko nie będzie raczej potrzebne.ale to dobra sprawa.Ja miałam tak w zuzi wózku on taki przedpotopowy był :ico_haha_01: ale to nosidło było ok,wyjmowałam ją z tym i szłam do domu na 3 piętro a wózek zostawał na dole :ico_sorki: bo to taka 16kg krowa była :ico_haha_01:

poleżałam ,na jakieś 10minut nawet przysnęłam ale myślałam,że więcej pośpię,dzieci nie dały jednak :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 wrz 2010, 08:45

Witam z rana, piję szybką :ico_kawa: bo dziś niespodziewany nawał roboty, także zmykam

[ Dodano: 2010-09-02, 08:46 ]
No i stawiam :ico_tort: za połówkę

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

02 wrz 2010, 08:47

gaga22, no faktycznie to daleko ale chyba świnoujście jest dalej no i gratulacje z okazji połówki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D Alineczq pewnie że na obrzeżach jest lepiej, ja jestem bardzo zadowolona z naszej lokalizacji. Trzymajcie kciuki za moje USG dzisiaj jutro napisze co i jak bo dzisiaj nie będę miała już dostępu do netu. Pozdrawiam

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

02 wrz 2010, 08:57

Agata86, No witam i trzymam kciuki, a co do błędów ortograficznych które Cie rażą poprostu je omin bo cgyba tylko Ciebie :-D Mój szef robi gorsze tak już bywa z bankowcami wolimy liczyc....

[ Dodano: 2010-09-02, 08:58 ]
gaga22, :ico_brawa_01: za połówke urcze ale leci co???
A tk pozatym to jak sie czujecie dziewczyny?
A i tu był temat gdzie kto mieszka ja zamieszkuje w Lubinie Dolnosląskie fajne małe miasteczko spokojne i ładne.

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

02 wrz 2010, 09:20

Agnieszka26, no rażą mnie ale wiem kiedy zwracać na nie większą uwagę a kiedy nie, więc spokojnie, ja też czasem byka walne. :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 wrz 2010, 09:51

cześć dziewczynki :ico_kawa:
ciężko mi dziś funkcjonować. Poszłam spać o 3, bo mieliśmy gościa, a potem to moje kochanie zaoferowało się na dłuuuugi masaż stóp z olejkami i takimi tam, więc zrezygnowałam z szybszego pójścia spać hehe. No ale rano trzeba było przedszkolaka odstawić do Pkola więc teraz siedzę jak zombie przy kawie, bo zasnąć to już nie zasnę.

Gaga za połówkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czas zasuwa jak szalony.

Agata, mnie też rażą błędy ortograficzne. Na literówki nie zwracam uwagi, bo jak sama piszę szybko to czasem się przypałęta niepotrzebna literka lub znak. Ale szlag mnie trafia jak czytam "macieżyństwo" "dokumęty" "matóra" :ico_olaboga:

Zubelek jak Twoja głowa?
A tak wczoraj myślałam.. dziewczynki chodzą do angielskich placówek?

[ Dodano: 2010-09-02, 09:52 ]
Agata, gratuluję kolejnego tygodnia i trzymam kciuki za USG :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 wrz 2010, 10:24

dzień dobry :ico_kawa:

a ja robię błędy ortograficzne sama :ico_noniewiem: i żyję :ico_noniewiem:

Alineczq, tak moje chodzą normalnie do szkoły irlandzkiej,tu tak trzeba.Polska szkoła jest dla chętnych i tylko w soboty :ico_noniewiem:

Gaga22 za półmetek :ico_brawa_01:

Agata86, trzymam kciuki trzymam &&&&&

Ja dziś też jak zombie :ico_haha_01:
wczor :ico_haha_01: j dostałam bóli ,już na pogotowie chceliśmy jechać po 4 nsapach przeszło ale już się nie ruszałam z kanapy.A w nocy spałam jak zabita,jak nigdy i nie mogłam się rano obudzić ,kręciło mi się w głowie.Jeszcze musiałam brać paracetamol i magnez ale moze już będzie spokój.Na razie od rana ok,bo powiedziałam sobie,że jak się bóle powtórzą to jadę do szpitala.Dziś się nigdzie nie ruszam. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 wrz 2010, 10:43

Ojej, zubelku niepokojące jest to, co mówisz :( To, że musisz odpoczywać, to pewno każdy Ci mówi, ale naprawdę zredukuj do minimum łażenie, życzę dobrego samopoczucia :ico_sorki:

aa, zdjęcia zamieściłąm. Żeby nie powielać, wkleję link :ico_oczko: http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 57#5299157

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

02 wrz 2010, 11:15

zubelku oszczedzaj sie mam nadzieje ze te bole przeszly bezpowrotnie :ico_oczko:
Alineczq piekny brzuszek a jaki duzy :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość