hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

18 lut 2008, 22:37

caro, Wiesz Karolciu ja też nieraz sobie tak mysle o drugim dzieciątku, ale teraz ta praca no i mężulek nie chce ( narazie może za 2 latka a może 4) tak zawsze mówi.

[ Dodano: 2008-02-18, 21:42 ]
PaPa Kochane ide poprasować może zdąże do przyjścia mężulka z pracy buziaki na dobranoc

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 lut 2008, 22:47

to pa pa Hektorka :-) :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 lut 2008, 22:56

caro, dlaczego nie? Jeśli oboje czujecie się na siłach... Fajnie jak dzieci razem się wychowują a rok czy dwa nie robi prawie żadnej różnicy :-) No to do dzieła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Będziemy odliczać razem z Tobą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D Ja narazie muszę znaleźć pracę... a potem sie pomyśli... chociaż nie chciałabym, żeby Julka była jedynaczką.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 lut 2008, 01:48

hektorka, oby nie - nie chce punka :ico_olaboga:

:ico_tort: od Jedruli za 10 m-cy :-D

kolka - Andrzejek dziekuje za pamiec :ico_haha_01:

Moj Jedrul dzieki Bogu jest sowa - tzn spac idzie ok 21-21 i spi do 9-10 rano :-D

caro, jejku - juz sie nie dziwie,ze ty o 22-giej w lozeczku jestes :ico_olaboga:

A co do 2 dziecka to ja wiem,ze bym nie chciala teraz na 100% - wciaz sie nie moge nacieszyc Andrzejem i jak raz mialam podejrzenie,ze moge byc w ciazy znowu,to mialam okropne wyrzuty sumienia,ze nie bede mogla mu dac tyle milosci - bo bedzie drugi bobas.Pewnie zle odczucie - bo Mazenka ma 4 dzieci i widzialam naocznie,ze wszytstkie kocha tak samo i traktuje tak samo - ale takie odczucia mialam i juz - wiec dzidzi na razie niet :-D

No i druga sprawa,ze wciaz nie mam lekarza,ktory by poprowadzil moja ciaze,ktora z gory bedzie skazana na jakies kleski z powodu konfliktu - jesli dzidzia weznie krew meza :ico_placzek: :ico_placzek:

Poczekam - moze znajda jakis lek na to :ico_placzek:

A tu reszta zdjec :-D

Irokez z profilu

Obrazek

No i moje dziecko w szufladzie z bielizna ;/

Obrazek

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

19 lut 2008, 02:30

Rybciu-öde mnie tez troszke spoznione buziaki na 10 miesiecy Jedrulki,niech rosnie zdrowo i radosnie!

Nie poodpisuje bo padam,moze jutro dam rade,papatki

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

19 lut 2008, 05:41

[size=150]Dla Andrzejka, wszystkiego najlepszego, najsmaczniejszego, najwspanialszego, najzabawniejszego i duzo, duzo zdrowka.[/size] :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Mordeczko, przeslalm Ci zdjecia na maila, mam nadzieje, ze doszly. Prepraszam, ze tak pozno :ico_sorki:

Katrin, dziekuje za info :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:, jestes kochana!!!

Dla Antosia i Oli wielki brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za podniesienie w gore pupy!!!
Dla Kacperka i Krystianaka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwsze kroczki!!!

Kasi.k, widze, ze Viki jest chetna do pomocy :-D Slodka!!!

Rybko, irokez Andzrzejka jest the best!!!

Caro, wszystkiego najlepszego z okazji Chrztu Swietego. Ty wygladalas slicznie, a z Oskarka taki przystojniak :ico_brawa_01: A jesli chodzi o dzidziusia, to jesli jestescie zdecydowani, to do dziela :-) nie zapomnij tylko zaczac lykac kwas foliowy :-) Jakby co daj nam znac!

[ Dodano: 2008-02-19, 04:51 ]
hektorka, my tez gratulujemy nowego zabaka! A prasowania wspolczuje.

Kolka, a moja zboja jesc nie chce :ico_placzek: Jak plecki?

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

19 lut 2008, 09:35

Ale ze mnie gapa
ANDRZEJKU WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO DUŻO UŚMIECHU NA BUZIAKU I ZDRÓWKA PRZEDE WSZYSTKIM BUZIACZKI :ico_tort: DLA CIEBIE
a marti chdzi przy meblach ale boi się puścić tak zupełnie jedynie na pare kroczków
HEKTORKA dla dzidzi za ząbka :ico_brawa_01:
co chwile jakies nowe osiągnięcia niedługo zaczna się roczki i wiosna wiosna idzie ale się cieszę ale zime juz prawie przeztyłyśmy

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 lut 2008, 12:01

dzieki dziewczyny kochane :-D

Andzrejek przesyla sliniastego buziaka w policzek ( nauczylam go dawac buzi :-D )

agi - a czemu Majutek nie chce jesc? Chora? A moze zabki ida?
Nie martw sie - Andrzejek raz nie je a na drugi dzien zjada na sniadanie dwie kromki chleba :ico_olaboga: Jak dosrosly czlowiek :ico_szoking:

syla75, no wlasnie - jescze 2 m-ce i roczek - szok !!!

[ Dodano: 2008-02-19, 11:03 ]
a gdzie wy jestescie????

Wieczorem prawie nikogo - rano tez :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 lut 2008, 12:12

czesc ja na chwilke...
szukam mieszkania bo postanowilam przeprowadzic sie do swiat... im wczesniej tym lepiej bo szybciej balagan sie skonczy z tym wszystkim ...ale nic cholera nie ma :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

19 lut 2008, 14:44

Hej kobitki :-D

Ja tylko na chwilkę, korzystajac że Viki sobie smacznie śpi... Ale wieczorkiem postaram się wejśc na dłużej...

Slicznie dziękujemy za komplementy dla mojej psotnicy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Gosposia rzeczywiście się z niej robi, hihi :-D ale to bardziej z ciekawości niz prawdziwych chęci... Ale trzeba jej przyznać, że ostatnio dzielnie pomaga mamusi w zmywaniu, praniu, gotowaniu, odkurzaniu... wszedzie jej pelno i wszystkiego musi spróbować... a jak jej zabronię to wielki krzyk :ico_szoking: :ico_olaboga:

No i jeszcze tylko pozyczę WSZYSTKIEGO NAJ DLA ANDRZEJKA :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: Przepraszam, że dopiero dzisiaj ale wczoraj miałam małe urwanie glowy w domu...

Reszta wieczorkiem... Buzialki, pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość