Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 maja 2011, 14:37

NOWA biorę cały czas fenoterol co 2,5h i magnez, a skurczy przybywa, ale to już końcówka, więc ma prawo tak być. Mały strasznie mi po szyjce świdruje, czuję jak krążek aż się rusza, mam nadzieję, że go nie wypchnie :ico_sorki:

Murchinson dobrze, że Mati ma apetyt :-D

My zjedliśmy obiadek i małż pojechał na zakupy, musi sobie jakąś koszulę kupić na tą komunię, bo grubasek mój już w żadną się nie mieści :ico_oczko:
Mam już mój stanik do karmienia, miseczki za duże, więc po porodzie powinny być ok, ale obwód kurcze za luźny :ico_noniewiem: napisałam już czy mi wymienią na ciaśniejszy.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

07 maja 2011, 15:47

Hej Dziewczynki :-) Witam się sobotnio i wszystkim spragnionym słodyczy stawiam :ico_tort: za 38 tydzień :-)

U mnie pogoda straszna, pogratulować rodzącym i tym co urodziły :-D jak to szybko poszło...

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 maja 2011, 16:57

My nakarmiliśmy małego, sami zjedliśmy obiad i zasnęliśmy. Wstaliśmy po prawie 2 godz. na kolejne karmienie. Chyba szybciej mi się zegar biologiczny na karmienie załączy niż Smerikowi :ico_oczko:
Markotka tak mam stanik z miękkimi miseczkami na fiszbinach.

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

07 maja 2011, 16:57

Witam się z wami ..
Murchison jeszcze raz gratuluje pociechy ,,powiedz mi dlaczego miałaś cesarkę ?..

Ania wlkp śliczne te twoje dziewczynki ...

ech zazdroszczę już mamom ,które tulą te swoje pociechy ,,,

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 maja 2011, 17:17

My też już po obiadku, dziś zrobiłam schabowe z młodą kapustą duszoną i ziemniaczkami z koperkiem.

Na bazarku kupiłam pare praktycznych rzeczy, między innymi malutki szampon, żel pod prysznic i pastę do zębów do szpitala :-D Żel kosztował 1,- a szampon i pasta po 2,- więc się nie zastanawiałam. Mojemu Filipkowi kupiłam fajną koparkę z bajki za 20,- więc też okazyjnie. I jak zwykle dostał od jednego pana samochodzik :ico_haha_01:

A wiecie co ja dzisiaj zrobiłam, za miast posolić ziemniaki to je posłodziłam :ico_haha_01: Mam w takich samych opakowaniach a mąż kupił taką grubaziarnistą sól i do tego nie spojrzałam na napis na wieczku CUKIER :ico_haha_01: No ale ziemniakom nic nie było, odlałam wodę posoliłam i ugniotłam z masłem.

Murchinson twój synuś śpi jak aniołek :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 maja 2011, 17:29

Martusia mam porażone struny głosowe i laryngolog nie zezwolił na sn bo mogłam bym się dusić.

[ Dodano: 2011-05-07, 17:32 ]
Motylek ja też zawsze do szpitala i na wyjazdy biorę kosmetyki w opakowaniu mini lub jednorazowe albo próbki. Nie znoszę wielkich butelek bo zajmują sporo miejsca, a takie małe opakowanie praktyczne-mało miejsca, lekkie, zużywasz i wywalasz.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 maja 2011, 18:38

Mariola :ico_brawa_01: za 38tc, możesz już rodzić :ico_oczko:

Motylek to tanio udało Ci się te kosmetyki kupić :ico_brawa_01: a z ziemniakami ładny numer :ico_haha_01:

Murchinson cała rodzinka sobie podrzemała :-D a jak się ogólnie czujesz, rana bardzo dokucza?

Mój mąż kupił koszulę, ale miał nie lada problem, bo praktycznie nigdzie nie było na niego rozmiaru :ico_sorki: koniecznie musi schudnąć :ico_sorki:

Ciekawe jak tam nasz rodzące :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 maja 2011, 19:04

hej

Wpadłam zobaczyć, jak tam emilia i mamizuni, pewnie rodzą :-)

Ale senny dzień, cały dzień leje :ico_noniewiem:.Mała u teściów , ale zaraz pewnie wróci :-) ,potem kąpiel i spać :ico_sorki:, ja też dziś długo nie posiedzę :ico_spanko:

Byłam u cioci (położnej) uspokoiła mnie, bo rodzących nie będą odsyłać, porody będą na innym oodziale, a w srodę wieczorem porodówka już rusza :ico_sorki: , jestem o wiele spokojniejsza :ico_sorki:
Nie ma to jak konkurencja :-) , w tym roku otwarli u nas nową klinikę położniczą, szpitale nie chcą pozwolić sobie na długie zamknięcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 maja 2011, 19:08

NOWA a czemu Wasz porodówka zamknięta?

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 maja 2011, 20:29

Ja mam samotny wieczór, mój mąż pojechał grać w piłkę a Filipek śpi już od 19.

NOWA, jakiś remoncik w szpitalu?

Martusia30, a Ty masz termin dzień przede mną :-) A z USG na kiedy?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość