Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 maja 2011, 20:35

moja mała tez juz spi.....od 19.00 :-D
ja chyba zaraz tez padne......mezus oglada jakis film......

zaczyna do mnie docierac ze jeszcze troszke i czewcówki rusza do akcji z porodami :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

07 maja 2011, 20:40

zoola27 do mnie jeszcze nie dociera że do terminu zostało 2 tygodnie :-D i tak na prawde w każdej chwili mogę rodzić... chyba dopiero jak się zacznie to to do mnie dotrze i zacznę się bać :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 maja 2011, 20:41

Zoola nic mi nie mów, bo ja chyba właśnie dzisiaj dopiero w pełni uświadomiłam sobie, że niedługo będę musiała urodzić i mam strasznego pietra :ico_noniewiem: jakoś dziwnie mnie brzuch boli, cały dzień się bardzo spina i mały napiera na szyjkę, no i nie wiem czemu, ale czuję, że to może być za kilka dni :ico_szoking: mam nadzieję, że się mylę :ico_sorki:

Stanik musiałam kupić sobie inny, bo firma z której zamówiłam wcześniej nie ma 70 w obwodzie, a 75 mam za luźny i muszę odesłać.
Mąż pojechał umyć auto i też siedzę sama, właśnie schną mi paznokcie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

07 maja 2011, 20:43

zoola27 do mnie jeszcze nie dociera że do terminu zostało 2 tygodnie :-D i tak na prawde w każdej chwili mogę rodzić... chyba dopiero jak się zacznie to to do mnie dotrze i zacznę się bać :-D
jak sie zacznie to nie bedziesz sie bac tylko modlic zeby szybko sie skonczyło :-D :-D :-D

ale mi sie spac chce.... :ico_spanko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 maja 2011, 20:49

jak sie zacznie to nie bedziesz sie bac tylko modlic zeby szybko sie skonczyło
mam nadzieję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 maja 2011, 20:55

Mi ostatnio mysli o porodzie i Pawełku nie dają spać :ico_olaboga: Miałam ciężki poród i zero pomocy ze strony położnych a sama nie wiele wiedziałam. . . teraz niby więcej wiem na temat porodu bo już rodziłam i oglądałam szkołę rodzenia ale i tak się boję :ico_sorki: Z drugiej strony tak bardzo chcę już mieć Pawełka w ramionach że jestem gotowa przeżyć to jeszcze raz.

Markotka szkoda z tym staniczkiem. . . no ale dobrze że masz jaki zamówić. Ja mam z poprzedniej ciąży staniczki do karmienia i też są za luźne w obwodzie ale sobie je zmniejszę :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 maja 2011, 20:57

Motylek szkoda, że nie masz dobrych wspomnień z pierwszego porodu :ico_sorki: Ja się boję, bo nie wiem co mnie czeka, a Ty się boisz, bo wiesz :ico_sorki: Zaczyna mnie to wszystko przerażać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 maja 2011, 21:16

markotka, wiesz ja za pierwszym razem się nie bałam bo jakoś miałam przekonanie że będzie łatwo i to był bardzo zły sposób myslenia bo wcale się nie przygotowywałam do porodu, nie uczyłam się oddychania i jak przyszło co do czego to byłam bezradna i nie wiedziałam co ze sobą zrobić a do tego położna też. Dopiero jak zaczęłam działac instynktownie to się ruszyło. Teraz wiem że łatwo nie będzie i nastawiam się na działanie od poczatku. Oddychanie, ćwiczenia, ruchi nie uzalanie się nad sobą. Mam nadzieję że to pomoże :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 maja 2011, 21:41

jak sie zacznie to nie bedziesz sie bac tylko modlic zeby szybko sie skonczyło :-D :-D :-D
Zgadzam się. Dziewczyny ćwiczcie oddychanie przeponą!

Markotka rana nie dokucza, ładnie się goi, a ja chodzę wyprostowana od 3 doby po. Tylko muszę sobie sprawić takie wysokie majtaski bo moje wszystkie kończą się tuż pod lub tuż nad cięciem i to uwiera. Jedyne co mi dokucza to ogólne zmęczenie no ale zanim organizm wróci do normalnego funkcjonowania to jeszcze trochę czasu minie.

Nowa a co z Twoja porodówką, że była zamknięta?

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

07 maja 2011, 21:50

Zgadzam się. Dziewczyny ćwiczcie oddychanie przeponą!
Ja staram się ćwiczyć jak tylko sobie przypomnę no i jak mam skurcz i brzuszek twardnieje :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość