Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 14:03

brawa dla Kamilka za zabki my dalej 6 u gory juz sa igielki wiec za niedlugo bedzie 8 i wydaje mi sie ze lewa trojka wychodzi ale tego nie jestem pewna bo zawsze wychodzily pierwsze z prawej strony a tu nagle z lewej zobacze jak juz wyjdzie

Klaudia tez ci tak komp muli jak sciagasz

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

13 sty 2009, 14:27

dziewczyny wkleje wam zaraz fotki zabków Kamilka ale widac dobrze tylko dół.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 sty 2009, 14:29

iwona83 pisze:Klaudia tez ci tak komp muli jak sciagasz
No trochę też.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 sty 2009, 14:39

Wróciłyśmy od lekarza, Ulek ma zawalone gardło i nosek, na nowo leczenie zaczynamy, do tego idą jej wszystkie zęby na raz i pani doktor mówi, że boli ją buziaczek i główka... :ico_olaboga: bidula moja mała, niech już wyjdą te zębiska i może trochę spokoju będzie :ico_sorki:

Wklejam Wam filmik jak moje dziecię ładnie tańczy :-)
http://pl.youtube.com/watch?v=I3nkGQRaE ... annel_page
CleoShe pisze:Hehe.. wiedziała kiedy mamie dosrać za przeproszeniem :ico_haha_01:

hehehee, może ją czymś zdenerwowałam :-D
iwona83 pisze:mam pytanko czy wy codziennie gotujecie zupki maluchom bo ja wogole majce nie daje zup i troche sie wczoraj nasluchalam na ten temat i chyba dzisiaj zrobie

Ja gotuję raz na 2-3 dni i nie tylko dla Uli ale dla całej naszej trójki :-)
CleoShe pisze:Skąd to takie sny się biorą :ico_puknij:

A może podświadomie chciałabyś, żeby Rafał obrabował jakiś bank... kasy przecież nigdy za wiele :ico_oczko: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Asikk, super, że znalazłaś dla nas chwilkę, wielkie brawa dla Kamilka za nowe ząbki i ładne spanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asikk pisze:Popieram popieram mi sie tez podobaja super

Dziękuję bardzo :-)
Asikk pisze:My już mamy wiekszośc do nowego mieszkanak kupione całe wyposazenie łazienki , no i farby kafle do kuchni i na przedpokój i panele na podłoge w salonie ale i tak jeszcze mnustwo do kupienia zostało.

Super, pewnie jesteście tym bardzo podekscytowani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asikk pisze:A co z Anulka sie dzieje już sie przeprowadzili czy ten internet jej odłączyli?? wiecie cos .

Niestety, nie odzywała się, pewnie jej neta odłączyli...
Asikk pisze:He wczoraj zabrał mi ze stołu moją komurke i schował do piekarnika ale sie na szukałam :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Dobrze, że jej nie upiekłaś :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
iwona83 pisze:dzisiaj robie zupke cos bede musiala wyrzucic z jedzenia majki bo kiedy ona ma to wszystko zjesc wczoraj sie nasluchalam ze niby jak dziecko nie je zup to sie mu jelita zapychaja i potem ma problemy

Wydaje mi się, że to nieprawda! Ważne, żeby nasze dzieciaczki dostawały witaminy, warzywa i wartościowe jedzenie, do tego przecież dużo piją różnych herbatek, więc myślę, że to naprawdę nie jest ważne czy zje zupę czy nie... :ico_puknij:

Asikk, zdjęcia superowe, śliczny uśmiech ma ten Twój synuś i ząbki też ładne :ico_oczko:

Ula sobie teraz drzemie, już godzinę będzie, ja gotuję właśnie zupkę, bo zrobiłam ogórkową, ale Uli nie smakuje, chyba za dużo ogórków wrzuciłam i jest za kwaśna :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-13, 13:49 ]
HA! I stawiam :ico_tort: na 1000 pościka :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

13 sty 2009, 14:55

pinko pisze:Ulek ma zawalone gardło i nosek,

Biedulka niech szybciutko wraca do zdrówka. Ja mam nadzieje ze już jak teraz wyszły te ząbki od 1-4 to narazie na długo spokuj bedziemy mieli.
pinko pisze: idą jej wszystkie zęby na raz i pani doktor mówi, że boli ją buziaczek i główka...

Tak to prawda dzieci z powodu 3 i 4 najbardziej cierpia bo są to już wieksze ząbki i bardziej boli wyzynanie a 3 górne to w ogóle bo to ząbki oczne i wtedy nawet często oczka łzawią są czerwone i bolą.

pinko pisze:Asikk napisał/a:
He wczoraj zabrał mi ze stołu moją komurke i schował do piekarnika ale sie na szukałam

Dobrze, że jej nie upiekłaś


Masz racje ale na kurki to już mamy pozakładane takie zabezpieczenia plastikowe bo już raz udało mu sie właśnie piekarnik włączyć bo od gazu to trzeba wcisnąć aby odkrecić a tu nie.

pinko pisze:Asikk, zdjęcia superowe, śliczny uśmiech ma ten Twój synuś i ząbki też ładne


Bardzo dziekujemy !! :ico_sorki: :ico_wstydzioch:
pinko pisze:Ula sobie teraz drzemie, już godzinę będzie

To fajnie bo mój dzis się nie kwapi do spania ale za to wczoraj jak byłam z nim na spacerku to spła 3h tak słodko.

pinko pisze:ja gotuję właśnie zupkę, bo zrobiłam ogórkową, ale Uli nie smakuje, chyba za dużo ogórków wrzuciłam i jest za kwaśna

Całkiem moze być mój dziś otwierał strasznie bużke do pomarańcza ale był tak kwaśny ze aż mnie skrecało i jemu tez buzke wykręciła a do tego taką minke smieszną zrobił.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 14:59

Assik superowe zabki

pinko Ulenka super tanczy

u nas ostatnio smialismy sie bo moj maz rzul gume i majka go nasladowala

moja niunia tez spi ja juz mam podlogi pomyte ale prasowac to mi sie nie chce a ze sa to ciuchy od meza wiec niech sobie sam prasuje

mnie glowa boli ale mierzylas sobie cisnienie to mam 150/100 wiec sie nie dziwie ze boli

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 sty 2009, 15:02

Witam dziewczyny,
ale żeście naklikały jak mnie nie było.
My już po szczepieniu, nie było dużo płaczu na szczęście, ale wzięłam misia z domu i jak zaczął płakać to mu dałam i szybciutko się uspokoił. Waży ten mój brzdąc równo 10kg a mierzyłam ja go na oko to mi wyszło 77cm (nie za dużo tym bardziej że ubrania już na86 nosi). A i kolejne szczepieni 2 czerwca mamy. Teraz sobie śpi, dzisiaj to normalnie na siedząco zasypiał jak wróciliśmy. Posprzątałam już, obiad się gotuje i czekamy też na księdza.

Aga no Ula się rusza super, a ten uśmiech pod koniec superowy. Artur też tańczy i chyba też go kiedyś nagrać muszę :ico_oczko:

pinko pisze:Ulek ma zawalone gardło i nosek, na nowo leczenie zaczynamy

biedna Ula, teraz zamiast sobie na dworku, na słoneczku pochodzić to w domu musi siedzieć. Niech leki szybciutko pomagają i zęby jeszcze szybciej wychodzą

Asikk, Kamilka uzębienie wspaniałe :ico_brawa_01:

CleoShe pisze:Ja Norbertowi daję albo zupę albo drugie

ja Arturowi dokładnie tak samo, tylko my mamy dość często zupy, bo szybciej :-)

CleoShe pisze:Kurcze.. ale fajnie :-) (też bym tak chciała :ico_haha_01: ale Rafała nie namówię :-/ )

to mu powiedz że można wtedy kiedy będzie nie można a później powiesz że się pomyliłaś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 15:03

Wlasnie mialam pisac i zapomnialam biedna Ulenka niech szybciutko zdrowieje

moj szkrab wstal spala tylko 1,5h

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 sty 2009, 15:31

Asikk, fajnie się urządzać na nowym mieszkanku co? Ja to mogę sobie pomarzyć póki co. I dlatego też nie możemy pozwolić sobie na drugiego bobasa bo w jednym pokoju się nie pomieścimy. Zazdroszczę Iwonie, że u nich wynajęcie mieszkania takie tanie bo tu my to się tylko za głowę łapiemy jak trzeba opłacić wszystko :ico_olaboga: Dzisiaj nam rachunki za gaz i prąd przyszły a że to za okres grzewczy to ładnie zapłacimy... Iwona dobrze macie, że nie macie grzejników w domu.. mniejsze rachunki :-D hehe.

iwona83 napisał/a:
dzisiaj robie zupke cos bede musiala wyrzucic z jedzenia majki bo kiedy ona ma to wszystko zjesc wczoraj sie nasluchalam ze niby jak dziecko nie je zup to sie mu jelita zapychaja i potem ma problemy

Wydaje mi się, że to nieprawda! Ważne, żeby nasze dzieciaczki dostawały witaminy, warzywa i wartościowe jedzenie, do tego przecież dużo piją różnych herbatek, więc myślę, że to naprawdę nie jest ważne czy zje zupę czy nie... :ico_puknij:

Jestem tego samego zdania bo przecież w drugim daniu Majka ma zapewnione wartościowe rzeczy (byle czym jej przecież nie karmisz). A zapotrzebowanie na płyny zapewniasz jej soczkami, herbatką. Według mnie to głupota co Ci nagadali :ico_puknij:

Kurcze, ale Kamil ma zębów :ico_szoking: Prawie już cała buzia. U nas tylko 1 i 2 górne oraz dolne 1 (ogółem 6) i nie widzę, nie czuję by coś szło :ico_noniewiem:

Renia0601 pisze:CleoShe napisał/a:
Ja Norbertowi daję albo zupę albo drugie

ja Arturowi dokładnie tak samo, tylko my mamy dość często zupy, bo szybciej :-)

U mnie to z drugim chyba szybciej.. no i Rafał jak każdy chłop potrzebuje porządne mięcho by się najeść.. co to dla niego talerz czy nawet dwa zupy :ico_noniewiem:

Renia0601 pisze:CleoShe napisał/a:
Kurcze.. ale fajnie :-) (też bym tak chciała :ico_haha_01: ale Rafała nie namówię :-/ )

to mu powiedz że można wtedy kiedy będzie nie można a później powiesz że się pomyliłaś :ico_oczko:

U nas czy można czy nie można nigdy nie kończy się "inside" :-D Więc nie ściemnię mu.. zresztą uważam, że musi to być obopulna decyzja bo inaczej mogę się założyć, że Rafał wiele razy obarczał by mnie winą gdyby nam się nie układało z dwoma szkrabami.

Norbercik od godziny śpi więc mam spokoju troszkę i robię rosołek na obiad dla mnie i dla niego. Rafał sobie zje jeszcze krokiety, które Darek wczoraj przywiózł z Polski robione przez jego mamuśkę.

[ Dodano: 13 Styczeń 2009, 14:34 ]
Aha.. nie mam makaronu a jak się robi lane kluseczki? Mąka i jajko? Nie pamiętam :ico_noniewiem: Tylko takie drobniutkie będę musiała lać bo większe kluchy Norbert pewnie by wypluwał.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 15:57

CleoShe pisze:Iwona dobrze macie, że nie macie grzejników w domu.. mniejsze rachunki :-D hehe.


no ale wiekszy rachunek za prad bedzie bo cala noc grzejnik idzie

majunia zjadla zupke mozna powiedziec ze sie jej az uszy trzesly nawet maz zjadl talerz zupy i tez mu smakowal

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość