Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 mar 2008, 16:14

Dzien doberek..
Kochane nie uwierzycie.. Ale mam maly problem z moja coreczka Nicole..
Dzisiaj to byla najgorsza noc jaka mogla byla zaistniec..
Widzialam ze mala jest zmeczona wiec o 20 00 poszlam ja uspac,polezalam jakos z 30 minut kolo Nicole i udalo sie mala zasnela,ale pozniej po godzinie o 21 30 wstanela i ja ja probowalam uspac .. owszem udawalo sie ale tylko jak lezalam kolo niej.. mala tak bardzo chciala spac ze mna ze to szok.. :ico_szoking: a jak ja wstawalam najciszej jak umiem..ona zawsze sie budzila i przylatywala spowrotem do pokoju.. taka meczarnia sie juz wyraze :ico_wstydzioch: :ico_placzek: trwala az do 1 30 w nocy :ico_szoking: pozniej polozylam mala na nasze lozko a ja obok niej,i niewiem kiedy mala zasnela bo ja zasnela najpierw trzymajac Nicolcie za reke..
Ja jestem w szoku bo mala tak chocby sie uzaleznila odemnie,.. jesli chodzi o spanie?? I tylko ja sie licze jak mala idzie spac.. i nie zawsze tak jest jak dzisiaj w nocy bylo? Niewiem od czego to zalezy..
A dzisiaj Nicole sie obudzila o 9 30 wzielysmy razem prysznic i mala juz zasnela o 14 00 wiec pospi troche a pozniej jak sie obudzi i zje to jedziemy na zakupy dzisiaj :ico_oczko: wszyscy razem :ico_haha_01:
A za to maly Marcusek jest kochany i spokojny ale nie lubi sie ubierac i rozbierac zawsze tak marudzi przy tym.. a i jak mu pampersa zmieniam to tez mu sie nie podoba za bardzo bo jego pupcia jest ciepla a ja mu wycieram takimi nawilzajacymi chusteczkami pupcie a one nie sa cieple i wtedy zawsze tez marudzi :ico_oczko: i nie podoba mu sie to.. wcale sie mu nie dziwie :-)
Ostatnio tez mam jakis taki maly stresik z mezem.. Moze wszystko naraz sie na to sklada.. te nocki nieprzespane,moje starcia z tesciem,niewiem.. ta napieta sytuacja z tesciowa?? , ciezko mi powiedziec.. ale normalnie rozmawiamy ze soba ale zmeczenie jest tez ale unormuje sie .. to takie chwilowe jest
A nie rozumiem czemu Nicole taka jest jak chodzi o spanie w nocy?? Ja widze ze w ciagu dnia nie jest az taka bardzo zazdrosna o malego Marcuska,naprawde wogule nie jest,tylko by malego glaskala i przytulala i calowala..
W ciagu dnia spi spokojnie Samaaa,a jak przychodzi noc to takie robi cyrki.. no trudnoo ogulnie jest kochana i grzeczna i taki maly lobuz z niej jest,najgorzej jest jak ma taka marudna faze przed zasnieciem.. o wtedy jest ciezko a mala i tak robi co ona chce..
Marcusek moj jest jeszcze malutki ale mysle i czuje ze bedzie spokojniejszy niewiem.. tak mysle a jak bedzie zobaczymy :ico_oczko: ok juz dosc o mnie..

Iza trzymaj sie slodka,wiem ze na poczatku ciazy hormony skacza,humor jest rozny,a jak ma sie przy tym jeszcze takiego slodkiego lobuza jak Matus to fakt moze byc ciezko,ale nie zalamuj sie bedzie dobrze i sie wszystko unormuje i pouklada..
A jak chodzi o tv.. to Nicole tez lubi patrzec na televizor ale ja ostatnio jej go ograniczam.. tak samo jak slodkosci.. bo cos niespokojna jest i nie umie spac w nocy sama?? A mala jak patrzy na tv to w calosci 1 godzinke na dzien.. ito na bajki na swojego Micky Maus jej ulubiona bajka :ico_haha_02:

Ja tez musialabym posprzatac.. ale to zrobie jutro i tak w miare dokladnie zrobie jak mala bedzie spala.. chyba ze bedzie pogoda to dam ja na spacer tesciowi.. zobacze :ico_oczko: Tez mi sie niechce nic.. nawet sprzatac.. swieta ida a ja nie czuje ze one ida.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: :ico_placzek: ale to przez to ze mam taka sytuacje z tesciem a i tak tam bede musiala pojsc do nich w niedziele.. ale jakos to wytrzymam..
Wiecie co.. wczoraj przyszla tesciowa,i moja Nicole byla juz marudna wiec wzielam ja do siebie na kanape i zajelam malowaniem kredkami po bloku,i zajela sie i bylo ok,ale tesciowa sie poczula obrazona i niepotrzebna bo jak to.. ona przyszla do dzieci a ja tak sie zachowalam.. nie rozumiem tego.. no i taka zla i widzialam ze jej przykro bylo ale ja chcialam tylko zeby byl spokoj i zeby mala nie marudzila.. no i wyszlo znowu zlee bo jak moglam Nicole czyms zajac .. a babcia siedziala z boku i czula sie jak piate kolo u wozu.. to jest normalnie szok.. :ico_szoking:
Tak samo Marcus chcial spac,i byl w swojej takiej wipie,a tesciowa usiadla obok niego i ja mowie ze maly juz chce spac.. i go wzielam.. a ona tak popatrzala.. a ja nie zrobilam nic zlego przeciez.. jak dziecko chce spac to co mialam go tam dalej zostawic?? bo babcia przyszla!! Ciezka sytuacja wynikla.. ale moze sie unorumuje jakos chcialabym bo z tesciowa zawsze sie staralam miec kontakt ok.. zobaczymy.. :ico_noniewiem:
Juz wam skoncze marudzic.. Milego dzionka wam zycze i buziaczki wielkie :ico_oczko:

Mama_Kingi to i tak duzo masz juz zrobione,i ze tak ci sie chce w koncowce ciazy sprzatac i robic wielkie :ico_brawa_01: dla ciebie :ico_oczko: u mnie to raz mi sie chcialo a raz niee ale nie bylo tak najgorzej :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 mar 2008, 18:07

cześc dziewczynki ja tylko na chwille powiedzieć Wam co ze mną.
Poporostu koszmar, najprawdopodobniej mam zapelenie woreczka żolciowego , ból nie dozniesienia. Wczoraj tak ok 20 złapał mnie ból, myślałam że to ten mój refluks ale wogóle nie przestawało, w nocy spałam moze w sumie godzinę, zwijałam się z bólu.
Dzisiaj rano poszłam do lekarza, na szczeście mój B został w domu bo nawet nie mogłam przewinąc Antolka.
No i okazazało sie że mam zapalenie tego woreczka, dostałam dwa zastrzyki przeciw bólowe, no i na recepte antybiotyk , piguły przeciw bólowe i przeciw wymiotne.

Jednym słowem nie przyjemna sprawa. Po świętach będę miała prześwietlenie w szpitalu i zobaczymy co dalej. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-19, 17:08 ]
Przepraszam że tak tylko o sobie, postaram się odpisać jak dojdę do siebie.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 mar 2008, 22:21

Maggie, :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

19 mar 2008, 22:34

Maggie, zdrowiej szybciutko :ico_sorki: :ico_pocieszyciel:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 mar 2008, 09:12

cześć dziewczynki,
dzieki za wsparcie, ja sie lepiej czuje tzn nie boli mnie i przechodzę na totalną dietę, może to i lepiej bo schudnę trochę :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 mar 2008, 09:57

Maggie, biedaczku nasz, zdrowiej szybciutko. A ta dietka na święta... :ico_olaboga: Ja tez na dietce. Będziemy razem w tej niedoli... :ico_haha_01:
mama-emilki, u nas też Boże Narodzenie za oknem. Śnieżek leży, ale temperaturka już jest na +, więc zaraz będzie na chodnikach mokro :ico_zly:
Iza, pytałaś o to, ile dzieci spędzają przed tv. Kinga tylko wstaje, to domaga się bajki. I pewnie gdybym nie gasiła telewizora, to siedziałaby przed nim całymi dniami. Jest bunt, płacz i łzy, ale staram się ją czymś zająć, aby zapomniała...

Jak dobrze, że u nas nie ma problemu ze spaniem Kingi we własnym łóżku. Od pierwszych dni spała pięknie sama w łóżeczku u nas w sypialni, a teraz śpi u siebie w pokoiku. Ale zobaczymy, kiedy pojawi się na świecie braciszek. Też pewnie będzie zazdrosna i chociaż w nocy będzie chciała mieć rodziców tylko dla siebie.

Ja na nic nie mam chęci- chodzi o robotę. A tu już czwartek... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

20 mar 2008, 11:04

Witajcie dziewczynki! Asia zrobila sobie przerwe w spaniu dzisiaj od 2:00 do 4:00 :ico_olaboga: , nie plakala co prawda, ale ja (dla mojej wygody) mamm jej łóżeczko w swojej sypialni, wiec jak ona nie spala to i ja tez... Teraz chciala isc do lozeczka, wiec moze zasnie, jakos jest cicho w pokuju wiec zaraz pojde sprawdzic, moze juz spi :ico_haha_02:

Maggie, Kochana, ciesze sie, ze juz lepiej sie czujesz :ico_pocieszyciel: , ja tez bede Ci towarzyszyc w diacie, bo po tej operacji mosze pomoc mojemu brzuchowi schudnac :ico_haha_02:

mama-emilki, u nas tez snieg a zaraz slonce i wszystko topnieje i tak co chwilka :ico_zly:

Jak dobrze, że u nas nie ma problemu ze spaniem Kingi we własnym łóżku. Od pierwszych dni spała pięknie sama w łóżeczku u nas w sypialni, a teraz śpi u siebie w pokoiku


Aniu, to tak jak moja Asia, tez od urodzenia prawie spala we wlasnym łóżku, a teraz to dla mojej wygody, zebym nie mosiala "gonic" w nocy to Asi łóżeczko jest w mojej sypialni, ale moze juz niedlugo ja przeniose do jej pokoiku ... :ico_noniewiem:

Iza, Asia wogule nie chce ogladac tv. Ma tylko ulubiona taką rybkę na "mini mini" która jest jako przerywnik miedzy bajkami, trwa do kilka sekund a potem jak sie bajka zaczyna to Asie juz tv nie obchodzi, wiec moge powiedziac ze Asia wogule nie odlaga tv, po prostu nie chce bo nie to ze ja jej np. zabraniam

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 mar 2008, 11:22

witam kochane :ico_haha_01:

Maggie, zdróweczka Zycze :ico_buziaczki_big:

Chciałam wam już teraz złożyć życzenia wielkanocne bo pewnie koło południa wyjeżdzamy już do rodzinki i wracamy w niedziele i ja będe szła prosto do pracy bo mam nocke także zajże do was pewnie dopiero w poniedziałek

Życze wam
Wesołego jajka,
kurczaków, baranka,
ciasta z rodzynkami,
ostrego chrzanu,
tęczowych mazurków,
mokrego Dyngusa
i ode nas całusa.


Obrazek

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 mar 2008, 11:26

justyna25, Całej Twojej rodzince życzę spokojnych, rodzinnych i udanych Świąt.
Ale paskudnie wypadł Ci ten dyżur w niedzielę...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 mar 2008, 14:34

Dzien dobry Baboski :ico_oczko:
U nas nocka dzisiaj o wiele lepiej..
Nie dosc ze mala wczoraj sobie pospala 2 godzinki w ciagu dnia,zaliczyla nocke to dzisiaj w nocy ja uspalam i spala sama,chociaz raz do mnie przyszla w nocy ale ladnie ja zaprowadzilam do swojego pokoju i powiedzialam ze ma spac sama i polozylam i nie uwierzycie.. musiala zasnac bo ja poszlam i mala juz nie przyszla :ico_oczko:
Niewiem czy to jest zazdrosc.. ze mala tak ma w nocy ze tylko mama i mama.. mala w ciagu dnia jest tak za swoim braciszkiem,kocha go bardzo i mu to okazuje.. no jest jak jest .. w kazdym razie ze spaniem malej jest raz gorzej a raz lepiej jak dzisiaj :ico_oczko:
A ja dzisiaj od rana sprzatam i jeszcze mam tylko do umycia podlogi i gotowe i czysciutko mam i super ciesze sie ze mi sie udalo posprzatac przy moich kochanych dzieciach :ico_oczko: Teraz niedawno Nicolcia zasnela,a Marcus juz spi od godzinki najedzony :ico_oczko: A my swieta spedzamy tak ze idziemy w niedziele do tesciow i reszte dni bedziemy w domku.. to wystarczy jeden dzien u nich :ico_oczko:
Juz ladnie udekorowalam domek jajkami i zakupki swiateczne tez sie udaly :ico_brawa_01:
A wiec swieta moga przychodzic.. U nas pogoda tez brzydka,wieje sypie snieg i noce sa bardzo zimne bo jest mroz a w ciagu dnia niema mrozu wiec i snieg sie nie utrzyma.. a dzisiaj rano tak ladnie bylo bialo za oknem.. a teraz juz widac zielona trawke :-D i wiater straszny do tego..

Maggie oj biedna tak ci sie porobilo na swieta.. ale uwazaj na siebie i trzymam kciuki ze wydobrzejesz.. i fajnie ze sie lepiej czujesz..

Ok to ja wam zycze juz teraz :

Kolorowych jajeczek,
Wacianych owieczek,
Rozkicanych króliczków,
Pyszności w koszyczku!
A przede wszystkim
Udanego uciekania
W dniu "wielkiego lania"

Jak ma TT nie dzialacna swieta tez to przeczytalam to chcialam wam szybciej zyczenia zlozyc i po prostu wesolych swiat :ico_oczko:
Milego dnia buziaczki do uslyszenia papa
A i z moim mezem tez juz duzoo lepiej wyspalismy sie dzisiaj i jest ok :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość