Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

28 maja 2007, 10:06

Jolu aż wam ciutkę,ciutkę pozazdrościłam.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

28 maja 2007, 10:12

Hubert - podróżnik :ico_brawa_01: jolu, teraz zdarza się, że kupię małemu coś niebieskiego, ale jak był mały, to nie było mowy!! Maciuś ma też rzeczy czerwone, pomarańczowe :-) Najbardziej lubię go w żółtym, kremowym, białym, seledynowym i.... niebieskim :ico_haha_01:
Zauważyłyscie, że często mamy starszych chłopców ubierają ich na ciemno :?:
Misiu, udanej sesji.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

28 maja 2007, 10:26

haj Lalki :-D

ja wyspana - śniło mi się, że aparat mi odpadł, zaczęłam wypluwać a tam monety druty itp. :ico_szoking: kiedy upewniłam się, że to sen... przyśnił mi się następny, że Bubu będzie chłopcem i co ja zrobię z różowymi ubrankami, krzesełkiem do karmienia etc. :-D ja lubię blady róż i Lila wygląda w nim jak słodki aniołek lukrowy :-D ale ma też duuużo innego koloru rzeczy - generalnie lubię pastele a nie żarówę :ico_noniewiem:

Misiu - ucz się ucz - my mamy zamiar kupić dopiero fotelik i sama nie wiem jaki i co... ale chyba różowy :-D :-D żart of kors :-P

Zapomniałam wczoraj napisać, pytam Bartka czy pojedziemy na weekend do Grzybowa bo laski się spotykają - a on kto tam będzie, więc wymieniam... a on: a Sosna będzie...? ja :ico_szoking: , że nie, on to, że w takim razie nie jedziemy :-/ pytam, a skąd znasz Sosnę...? i zaczęliśmy się śmiać, że w końcu to też jego koleżanka skoro i moja :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 28 maja 2007, 11:10 przez Maritta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

28 maja 2007, 10:30

heloł Dziewczynki z samego rańca ;-)

U nas weekend minął super. W sobotę impeza u teściów, w niedziele zrobiliśmy z męzem i Julka spacer gigant po parku Chorzowskim (dodam, że w park ten zawiera w sobie ZOO i wesołe miasteczko i stadion śląski :-D więc jest na prawdę zarąbiscie wielki) a potem Julcia poszła do dziadków a my oczywiscie na moto :) Można powiedziec, ze nawet sobie dychnęłam przez weekend. Byliśmy też na Targach mieszkaniowych, jak zobaczyłam ceny nowych mieszkań w Katowicach to prawie padłam trupem - za głupie 60 mkw trzeba dac prawie 600 tys zł :ico_olaboga: Toż to rozbój w biały dzień! A ceny pójda jeszcze do góry :ico_puknij: Domy wcale nie tańsze. Ale i tak stwiedziliśmy z moim ślubnym, że chate trzeba wybudowac, bo nam się obojgu marzy :ico_haha_02: będziemy ją budowac 20 lat a potem jeszcze przez 50 spłacac, ale co tam :ico_oczko: ważne że będzie nasza :-D

Dziewczyny, dziekuję za zdjecia. Riterkowy Jasiu słodziutki i sportsmen z niego nieziemski, żeby jeszcze zabawkę w paszczy trzymac - no no spryciula.

Asiu - Wiki super wstaje, moja też robi cos takiego. Nauczyla się jak tylko jej obnizylismy łóżeczko :ico_haha_01:

OLIVKO -> zarąbiście, ze już wrócilas do domku. Powiedz mi co CI się z tym płuckiem stało bidulko Ty nasza? Musiałąś się strasznie nacierpiec :ico_placzek: teraz pewnie nawet schylac sie nie mozesz i w ogóle nic zrobic. Trzymaj się kochana i odwiedzaj nas czasami.

To ja iode zrobic sobie kawki.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

28 maja 2007, 11:13

Hej lalki, po raz ostatni przed spacerkiem :-D

Maritko, ty przekonuj tego męża i przyjeżdżajcie do Grzybowa. Ja mu dam Sosnę. SOOOOOSNNNNNAAAAA, gdzie jeeeeesteeeeś :569: ? Pisz się na wypad do Grzybowa to już dwie laski dla naszych królewiczów będą. Zuzia i Lili :-D

Gosiu, to se dychnęłaś przez weekend :-D Fajowo :-D :-D :-D

Anetko, fajne takie wyjazdy, ale z małym dzieckiem to jednak męczące. Coś za coś :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 maja 2007, 11:19

Cześć Gosieńko i Misiu, fajnie was widzieć :)
Mnie dziś się śniło, że po jakiś lasach się kryłam z mężem i dzieckiem przed policją :ico_szoking: a nawet nie wiem co zbroiłam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-28, 11:21 ]
My z chęcią byśmy gdzie pojechali, ale nasza inwestycja zbliża się ku końcowi, nie dość że trzeba pilnować robotników to i cała kasa idzie na to..

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

28 maja 2007, 11:27

Hej

My w sobote byliśmy na ślubie Daniela koleżanki z pracy, lało, myślałam, ze nie wysiąde z samochodu ale po jakiś 30 min w końcu przestało, mały był grzeczniusi, a wczoraj pojechaliśmy do teściów, troche odpoczełam, łobuz pozazdrościł Jasiowi i tez sie zaczyzna podnosić i wstawać, a raczkuje fajowo tylko trzeba za nim łazić cały czas, nie wiem co to będzie jak zaczną te szkraby nasze :ico_noniewiem: chodzić

Dla wszystkich dzieciaczków z okazji skończenia kolejnego miesiączka buziaczki od nas :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Sosna- jak Zuzia dziś się czuję?

Oliwko- super, ze juz w domciu jesteś, trzymaj sie kochana i wracaj szybko do zdrówka, nie przemęczaj się, jejku tyle się nacierpiałaś, ściskam Cię mocno :ico_buziaczki_big:

Marittka- sukienusie sliczniusie kupiłaś, a tych od teściowej nie dostałam :ico_oczko:

Laski widze, ze spotkanko niezłe się szykuje w tym Grzybowie, gdybym miała blizej to też bym pojechała, :-)

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

28 maja 2007, 11:37

Czesc Dziewczyny czytalam i czytalam i myslalam ze nie skoncze tyle zescie naskrobaly.Spotkanko??Tylko gdzie to Grzybowo :ico_noniewiem: ??U nas skwar straszny ze nie ma czym oddychac.Jutro wraca moja druga polowa i normalnie juz sie nie moge doczekac,4 miesiace sie nie widzielismy ale sie za nim stesknilam.Moja Fasolinka troszke przeziebiona jakas straszna chrypa ja dopadla ale juz z dnia na dzien jest lepiej i odzyskuje glosik.Od paru dni zaczela mowic tatatatatatatatatata i jak zacznie to konca nie ma a jak jej pow zeby pow mamam to sie smieje i mowi tatata normalnie mam taki ubaw ze hey :-D

Awatar użytkownika
misia23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:04

28 maja 2007, 11:37

Co tam u Milanka? No sama się zastanawiam :-D śpi chłopak bo się zmęczył zabawą z mamą :-D
A tak na poważnie to strasznie za nim tęsknię jak wyjeżdżam na zjazdy a tak ma być do końca czerwca zaczyna mnie to wkurzać ale studia skończyć chcę więc staram się być dzielna.Więc troszkę zazdroszczę weekendów spędzonych z dzidzią.
A oprócz tego Milan super wygląda w rzeczach które mają paski i podobnie jak Marittka ja uwielbiam kolory raczej pastelowe stonowane lecz jasne i niebieski i jeszcze raz niebieski.
My planujemy na wakacje wyjechać na jakiś tydzień do Niemiec do siostry mojego Leona więc dobry fotelik musi być i już :ico_haha_01: poza tym dość sporo jeździmy i wygoda Milanka jest bardzo ważna.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 maja 2007, 11:43

OOO Kasiulka cześć. A wiesz moja tez miała chrypkę, ale chyba od tego ciągłego krzyczenia, jak była mała w ogóle nie płakała więc nie ma wyćwiczonego gardziołka :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość