Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 22:54

pinko pisze:A w jakim rozszerzeniu masz te ściągnięte pliki? Może brakuje Ci jakichś kodeków...


dobra nie zameczam was juz tymi programami jak pojade do polski to mi wytlumacza bo mi jak sie nie pokaze to nie kapuje narazie mam juz 19 odcinkow sciagnietych do konca serii zostalo 4 reszte po wakacjach bede ogladac

Klaudia ale mialas nosa co do Agi ze sie jeszcze pokaze

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 sty 2009, 22:54

CleoShe pisze:Reszta już poszła spać :ico_noniewiem: ?
Pinko chyba jeszcze powinna zajrzeć.

Rany, ja tu już siedze od godziny i próbuję odpowiedzieć na Wasze posty, a Wy ciągle coś dopisujecie i ciągle nie mogę posta skończyć :-D hehehehe

iwona83 pisze:a bo ja tak siedze w domu i co chwile na forum siedze

Też mam praktycznie cały dzień stronę forumową otwartą, tylko nie zawsze mam czas żeby coś szkrobnąć :-)
A z Majki niezła kombinatorka, Ula też wszystko wykorzystuje żeby na to wejść i wspiąć się gdzieś wyżej :-)

[ Dodano: 2009-01-13, 21:55 ]
Haaaa... wiedziałam, że Pinko jeszcze zajrzy :582:

hehehehe :-)

[ Dodano: 2009-01-13, 21:59 ]
Zamówiłam wczoraj kubeczki na dzień babci i dziadka i dzisiaj dostałam projekt do akceptacji, takie nadruki będą na kubeczkach:
Obrazek
Obrazek
Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 sty 2009, 23:00

Iwona, ja też siedzę prawie non stop na necie w dzień kiedy Rafał śpi po nocce, ale czasem kiedy cały dzień jestem zajęta, nie wchodzę na TT, Wy nastukacie kilkadziesiąt postów a ja jestem zbyt zmęczona już by odpisywać. Następnego dnia np nie chce mi się bo mam zaległości z jednego dnia, potem dochodzi następny dzień i następny... Waszych postów przybywa i dlatego nie ma mnie po kilka czy kilkanaście dni :ico_haha_01:

Na jakiś wątek zagraniczny zaglądałam.. na ten z Anglii ale nie znałam dziewczyn i trudno było mi tam dołączyć.

Ale Majka się wspina.. Norbert to samo, na wszystkie zabawki na jakie może wejść :ico_haha_01: Na ławę też udaje mu się już wejść i stanie tak i tupie sobie z szelmowskim uśmiechem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 sty 2009, 23:09

CleoShe pisze:Waszych postów przybywa i dlatego nie ma mnie po kilka czy kilkanaście dni :ico_haha_01:

leniuszek :ico_nienie: Też mi się czasem nie chce odpisywać, ale staram się na bieżąco, żeby nie mieć wielkich zaległości :-)
CleoShe pisze:Na jakiś wątek zagraniczny zaglądałam.. na ten z Anglii ale nie znałam dziewczyn i trudno było mi tam dołączyć.

Zawsze możesz je poznać :ico_oczko:
CleoShe pisze:stanie tak i tupie sobie z szelmowskim uśmiechem :ico_haha_01:

Hehehe, Ula dokładnie tak samo, Jarek na nią "szelma" ostatnio zaczął mówić :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 sty 2009, 23:09

pinko pisze:Renia0601 napisał/a:
Aga no Ula się rusza super, a ten uśmiech pod koniec superowy

Muszę obejrzeć, przegapiłam :ico_noniewiem:


pinko pisze:Klaudia, ja ciasto na lane kluski robię tak jak na naleśniki, tylko trochę gęstsze i kluseczki pychotka wychodzą :-)

Czyli mleko dodajesz?? Bo ja daję mleko, jajko i mąkę.
Ja zrobiłam dzisiaj z dwóch jajek i paru łyżek mąki. Dobre wyszły, takie mięciutkie.
iwona83 pisze:Klaudia ale mialas nosa co do Agi ze sie jeszcze pokaze

No bo oprócz tego, że ja jestem zawsze ostatnia, Ty też wieczorami jesteś to Aga przed spaniem też zauważyłam, że meldunek składa :-D

[ Dodano: 13 Styczeń 2009, 22:11 ]
Pinko podeślij mi link do tańców Uli, please :ico_sorki: Bo mi już strona przeleciała.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 sty 2009, 23:18

CleoShe pisze:Czyli mleko dodajesz?? Bo ja daję mleko, jajko i mąkę.

Dokładnie. Mleko, mąka i jajka.
No bo oprócz tego, że ja jestem zawsze ostatnia, Ty też wieczorami jesteś to Aga przed spaniem też zauważyłam, że meldunek składa :-D

Dobra z Ciebie obserwatorka. Ja najczęściej na wieczór mam najwięcej czasu, a że spać mi się niekoniecznie chce wcześnie to siedzę :-)
Proszę bardzo, link do tańców: http://pl.youtube.com/watch?v=I3nkGQRaE ... annel_page

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 23:19

Aga fajne te kubeczki beda

ja mam zamiar kartki wyslac ale nie wiem kiedy i nie wiem czy dojda na czas bo kartek jeszcze nie mam mam tylko znaczki

kurcze maz mi bulki cieple przyniosl i kurcze zjadlam byla pyszna ale teraz mam wyrzuty sumienia jeszcze mi kolezanka wage wziela bo w piatek wyjezdza i musi sobie walizke zwazyc no i ja teraz nie moge sie zwazyc a robie to prawie za kazdym razem jak do lazienki wchodze (juz chyba na glowe dostaje przez te kilogramy)

wypilam dzisiaj 4 kawy i mi sie spac nie chce wiec pewnie dlugo posiedze ale az mi w reke zimno od tego pisania :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

13 sty 2009, 23:20

To ja jeszcze wieczorowa pora....

Aga, no slicznie Ula tanczy!!!! Nie moge sie nadziwic!! :ico_brawa_01:

Precz choroby wszystkie z naszego forum... fuj!! :ico_zly:

Co do zabawa, u nas roznie, najlepsza zabawa ja wkladam klocki do pudla a Pawelek z wielkim impetem wyrzuca wszystkie... czytamy ksiazki, tez nauczyl sie wkladac klocki i nawet mu sie podoba... albo sie wyglupiamy, lubi uciekac i chowac sie gdzies i udaje ze go nie widac... hehe i rozne inne.. fontanna tez mu sie zaczela podobac, piszczy jak te pilki wyskakuja i biega za nimi po calym pokoju..., ale najbardziej top lubi siedziec przy kompie... mam stara druga klawiature, wiec klade obok mojej i on sobie stuka na swojej ja na mojej... :ico_haha_01:

No duzo Dziewczyny pisza, ja tez czasami nie nadazam, ale staram sie... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-01-13, 22:22 ]
zapomnialam, fajowe te kubki!!! Kurcze moze bym tez takie zamowila... w koncu to ich pierwszy wnuczek.....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 23:27

Dobra to ja uciekam z mezem posiedziec troche bo zapomni jak wygladam ostatnio oglada tylko moj profil :-D

zycze spokojnej nocki i jak najmniej pobudek u mnie pewnie beda ze dwie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 sty 2009, 23:31

iwona83 pisze:kurcze maz mi bulki cieple przyniosl i kurcze zjadlam byla pyszna ale teraz mam wyrzuty sumienia

E tam, ciesz się smakiem bułeczki, przecież nie jadasz codziennie i jak już to jesz jedną... nic Ci nie będzie :-)
iwona83 pisze:Aga fajne te kubeczki beda

też mi się podobają :-)
mz74 pisze:Aga, no slicznie Ula tanczy!!!! Nie moge sie nadziwic!! :ico_brawa_01:

Dziękuję :-)
mz74 pisze:mam stara druga klawiature, wiec klade obok mojej i on sobie stuka na swojej ja na mojej... :ico_haha_01:

Hehehehe, dobry sposób.
mz74 pisze:zapomnialam, fajowe te kubki!!! Kurcze moze bym tez takie zamowila... w koncu to ich pierwszy wnuczek.....

No właśnie tak sobie pomyślałam, że córy mojego brata bardziej zżyte z rodzicami bratowej, a Ula to takie oczko moich rodziców, więc chcę im cosik takiego sprawić, niech im miło będzie :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość