Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 sty 2012, 19:15

Mad., powodzenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

martam21, a moze Ty dla odmiany odpocznij,nie rob nic i samo sie ruszy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 sty 2012, 19:19

Mad powodzenia bedzie dobrze,
ja ostatnio co pisalam ze mala ma takie wysokie tetno to polozna pytala mnie czy wczesniej nie bralam kapieli, bo wlasnie od tego jej sie tak podnioslo, bo teraz juz caly czas mam w normie ale tez nie za niskie bo 160-165 ale w normie

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

05 sty 2012, 19:29

właśnie pisałam do Mad bo się denerwuje strasznie i na razie czeka ktg i ją chyba zostawią w szpitalu ,więcej będzie wiadomo po ,więc nadal siedzę jak na szpilkach i czekam na wieści ,mam nadzieję że tak jak Beata pisze to przyczyna ciepłej kąpieli czy czegoś w tym stylu :ico_sorki: No i może ją ruszy w tym szpitalu i jeszcze dzisiaj dojdą nam kolejne radosne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 sty 2012, 20:03

mad będzie doobrze, trzymam kciukasy :ico_sorki:
Ja też jestem po wizycie. U mnie z kolei szyjka mieciutka i krociutka :-) nie pozostaje mi nic innego jak czekać. Co prawda rozwarcia nie ma ale przy Emilii też tak miałam ze wzgledu na tylozgiecie macicy.
Martwi mnie tylko to że ginka chciała malego zwazyc ale na swoim sprzęcie nie dała rady. Powiedziała że najwyzej jak się akcja porodowa zacznie to mi zrobia usg ale martwie się czy to nie będzie za późno :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

05 sty 2012, 20:03

hej dziewczyny doczytałam was ale pozapominałam co komu miałam napisać tyle tego naklikałyście :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

generalnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie i, że na wizytach wszystko ok
kaja &&&& za Kubusia
Martam, Margolcia trzymajcie się
Mad mam nadzieję, że bedzie wszystko ok, czekam na wiadomości...

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 sty 2012, 20:15

wpadłam zobaczy czy jakieś wieści od Mad. są ale widzę jeszcze nie ,też siedzę jak na szpilkach

szyszeczka, a ty jak się czujesz ?? skończyłaś z ubrankami ??? Mi jeszcze jedna porcja została i prasowania trochę, nie bardzo mogę wystać ,żeby wszystko na raz wyprasować :/

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

05 sty 2012, 20:20

szyszeczka, a ty jak się czujesz ?? skończyłaś z ubrankami ??? Mi jeszcze jedna porcja została i prasowania trochę, nie bardzo mogę wystać ,żeby wszystko na raz wyprasować :/
brzuch mam często napiety, denerwuje mnie strasznie to uczucie...
ja mam poprane wszystko, a jutro mam dzień prasowania.... i pakuję torbę do końca bo częściowo już dzisiaj spakowałam.

Przyszło nam wczoraj łóżeczko które zamówiliśmy, jestem mega szczęśliwa... tylko jeszcze maleństwa brakuje...

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

05 sty 2012, 20:29

Mad czekamy na wieści :ico_sorki:
Aga26, czyli i Ty też gotowa w zasadzie do porodu
heh jak ruszy to wszystkie razem na porodówce będziemy :ico_oczko:
moj R. jutro ma na 12 do pracy wiec planuje go dzis dopaść w łóżku już mi się nie wywinie :ico_sorki:
tylko nie wiem czy nie zaszkodzi to ze względu na to że czop odszedł :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 sty 2012, 20:39

szyszeczka, no to teraz tylko na dzidzie czekać, ja jeszcze fotelika nie mam :/ no i muszę wreszcie łóżeczko rozłożyć ,ale łóżeczko nawet jak by mnie złapało to mój M obiecał sam wymyć i rozłożyć wszystko ,więc spoko.

margolcia, to go wykorzystaj ile możesz :ico_haha_01: i nie zaszkodzi mi Julką lekarka już z dużym rozwarciem i bez czopa pozwoliła :ico_oczko:

Aga ty też molestuj swojego im częściej tym lepsze efekty ponoć :-D

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

05 sty 2012, 20:41

Jadzia, mój rozłoży łóżeczko jak będę w szpitalu. fotelik mamy pozyczony od siostry. Wózka nie mamy, kupimy jak dostaniemy kase z ubezpieczenia.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość