Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 sty 2009, 23:33

pinko pisze:Ja najczęściej na wieczór mam najwięcej czasu, a że spać mi się niekoniecznie chce wcześnie to siedzę :-)

Ja też tak mam - jak Norberta położę przed 20 to mam czas dla siebie nim pójdę spać. A zwykle do północy siedzę.

Rytmiczna jest Ula. Norbert też bardzo taneczny, tlyko on się nie kiwa tak a podryguje i nózkami tupie. Przy okazji spróbuję go nagrać.

Ja się wyłączam teraz bo z kolegą naukę prawa jazdy włączymy na kompie.
Mam zamiar pojechać do Polski na jakieś 2 miesiące i spróbować zdać prawko.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 sty 2009, 23:45

CleoShe pisze:Przy okazji spróbuję go nagrać.

Nagraj, fajnie tak pooglądać takie nasze bąble kochane jak tańczą, słodkie są :-)

CleoShe pisze:Mam zamiar pojechać do Polski na jakieś 2 miesiące i spróbować zdać prawko.

Myślałam, że już masz :-) Nie wiem, czy dwa miesiące Ci starczą, chyba, że zapiszesz się tylko na egzamin, bez kursu :-)

Ja też już uciekam, spać mi się zachciało....
Spokojnej nocki kobitki.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

14 sty 2009, 01:46

Za 15 północ i idę już spać.

Pinko pisze:Myślałam, że już masz :-) Nie wiem, czy dwa miesiące Ci starczą, chyba, że zapiszesz się tylko na egzamin, bez kursu :-)
Nie, nie mam jeszcze. A czy zdążę w 2 miesiące zobaczymy. Siostry moje też są w trakcie i mówią, że kurs teoretyczny robi się w 2 weekendy po czym można zdawać egzamin z teorii. Z wyjeżdżeniem godzin myślę, że też nie powinno być źle - kolega miesiąc był teraz w Polsce i wyjeździł 25h. A reszta zobaczymy.

Dobranoc :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 sty 2009, 09:24

Dzień Dobry :-)
Stawiamy :ico_kawa: i co kto woli :-) Nocka u nas cieżka, kilka pobudek z płaczem, myślę, że pewnie jej te zębiska wychodzące dokuczały.
Nie śpimy już od 7:30, ale nie jestem niewyspana :-)

Klaudia, to jak już zaczniesz kurs, to będę trzymać kciuki :-)
Dzisiaj robię raczej posiedzimy w domku, bo pogoda kiepska, niespacerowa, a po południu musimy jechać po Jarka do pracy, żeby po to auto do Oleśnicy.
Miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 sty 2009, 09:45

Ja tez sie witam,

Dzieki za kawke :-D

U nas nocka spokojna, pobudka o 4.00 potem do 7.30.
Pogoda tez srednia u nas...

Aga mam prosbe, podaj linka do tych kubeczków... zanim znajde... dzieki!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 sty 2009, 09:51


Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 sty 2009, 10:33

Witam i ja,
my dziś nocka nie wyspana bo Arturek ma nosek zatkany i nic sobie nie dał wkropić, przez co budził się co chwila, spał z nami i co jakiś czas po pleckach bo kiziałam żeby spał bo nie mógł noskiem oddychać i mu ciężko było.
Ale dziewczyny popisałyście :ico_olaboga: ja to już daawno spałam a Klaudia jeszcze prawo jazdy włączała

Aga bardzo ładne te kubeczki wyjdą :ico_brawa_01:

Iwona od jednej bułeczki nie przytyjesz, czasem trzeba taką cieplutką szamnąć. A zdjęcie super, tylko ja to bym za nim stała w obawie że do tyłu się wywali.

Cleo mam nadzieję że zdążysz zdać, a tak wogóle to kiedy wyjeżdżasz? I znów będziesz mieć ogromne zaległości :ico_oczko:

Uciekam kanapkę brzdącowi zrobić i sobie też, swoją drogą jeszcze w pidżamie siedzę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 sty 2009, 10:42

Czesc my dopiero teraz bo spalysmy do 8,30 pozniej trzeba bylo z pieskiem wyjsc no i zlecialo

Majka dzisiaj pobia sama siebie w piciu w nocy o 20 180ml mleka pozniej ok 24 100ml herbatki o 1 170ml mleka i o 5 150ml mleka juz nie wiem co jej mam dac wieczor zeby dluzej wytrzymala wczoraj przez ta zupke to drugie danie jadla dopiero przed 18 no i pozniej mleko

do tego o 5 sie obudzila i musialam ja za reke trzymac jak chcialam reke wyciagnac to mialam tak zdretwiala ze myslalam ze tak bede lezec az maz przyjdzie i mi ta reke wyciagnie bo wogole jej nie czulam

Klaudia ja zdalam kurs w dwa miesiace ale jeszcze starym systemem

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 sty 2009, 11:33

Renia0601 pisze:Aga bardzo ładne te kubeczki wyjdą :ico_brawa_01:

Dziękuję, też mi się podobają :-)
Renia0601 pisze:swoją drogą jeszcze w pidżamie siedzę :ico_haha_01:

Nie martw się, też się dopiero przed chwilą przebrałam.
iwona83 pisze:juz nie wiem co jej mam dac wieczor zeby dluzej wytrzymala

A próbowałaś w nocy zamiast mleka dawać wodę, lub herbatkę, ale taką bardzo słabiutką?

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

14 sty 2009, 12:06

cześć i ja sie witam jestem tu chyba od godziny ale tyle popisałyście ze czytałam i czytałam . Pinko Kubki rewelka !!! A Uleczka super tanczy w czoraj chybz zapomniałam skometowac ten fakt. My dzis od 6 na nogach Kamil nam zrobił pobudke bo znowu miła całą pupe mokra i spodenki masakra musze kupic dzis te Pampersy slip a wy jakich pieluszek uzywacie??
No i juz zdążył sobie zrobic 1h drzemki bo taki był marudny o 9 ze jak tylko mój wyszedł do pracy to go położyłam .Pogoda u nas straszna pada deszcz ze sniegiem wiec nici ze spaceru a jeszcze w dodatku mam dzis kolede ciekawe czy mój zdąży wrucic z pracy bo nie chce mi sie znowu samej przyjmować tej koledy chyba do sasiadki wtedy pujdziemy z Kamilkiem.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość