Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 kwie 2008, 15:31

Co tu tak pusto Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-04-04, 15:32 ]
Aleksandrowicz pisze: niestety troszke zwymiotował, to uz dzis drugi raz nie wiem czemu,
oby to zadne chorobsko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-04, 15:53 ]
Jutro mam pod opieka Arusia bo moj brat idzie na weselicho jest swiadkem :ico_oczko:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

04 kwie 2008, 17:18

Frydza - to znów będziesz miała zapierdzielek :ico_haha_01:

no właśnie- co tu takie pustki???? :ico_nienie: do wieczora prosze sie tu pomeldować :569:
mnie jutro i w niedz nie będzie, jutro wyjeżdzamy z rana do tesciów, ide tam do fryzjera :-D zostajemy do niedzieli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 kwie 2008, 18:36

helo

czytałam was od wczoraj na raty i kurcze nie wiele spamiętałam

Madziorka ale miałaś przygode, dobrze że nic sie nie stało

Ja mam teraz bardzo malutkie piersi, przed ciążą miałam troche większe i teraz mi się takie maleństwa nei podobają

Emi też wygina główke do tyłu jak sie wkurzy

Nam z M. styknie w tym roku w maju 9 lat z czego w czewcu bedzie 4 rocznica ślubu

Edytko jeśli ci takie zachowanie męża nie odpowiada spróbuj z nim jakos delikatnie porozmawiać

100 lat dla Helenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Aleksandrowicz powodzenia zarówno w szukaniu niani jak i pracy, na pewno uda ci się znaleźć odpowiednią osobę do opieki, są jeszcze na świecie uczciwi ludzie, trzeba w to wierzyć

BeWu super zdjecie i głosik oddany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja cały tydzień miałam koszmarne noce. Emi budziła sie koło 1-2 w nocy a potem 5-6 i już nie miała zamiaru iść spać. A ja idąc do pracy wyglądałam jak zombi, niewyspana, podkrążone oczy, masakra. Mam nadzieję że w końcu wróci moje grzeczne dziecko któ¶e przesypia całą noc z jedną pobudką na jedzenie.
Jutro niestety ide do pracy, przyjechała wiec moja siostra żeby zająć się Emi

Pisałam wam że M. złożył wypowiedzenie. I wiecie porozwoził kilka CV i już z trzech zakłądów do niego dzwonili żeby przyszedł na rozmowe, na dwóxh już był i jeśli chce to może zacząć pracę od już. w poniedziałek idzie na kolejną rozmowę. także chyba nie będzie źle na pewno znajdzie ćoś co będzie mu odpowiadało. Teraz cieszę się że porobił te wszystkie kursy (choć tanie to one nie były) bo na pewno nie będzie miał proiblemu ze znalezieniem pracy.
A ja nie wiem czy nie bede sie rozglądać za inną pracą bo szef myśli o zmianie lokalizacji na inne miasto a wtedy nie byłoby mnie w domu już wogóle bo pracując od 9 do 18 musiałambym wychodzić z domu porzed 8 rano i wracałabył po 19ej. Teraz mam 10minut piechotką a wtedy bede musiała jeździć autobusem a to dodatkowe koszty. Zobaczymy jak to sie dalej potoczy
Ide zrzuciz zdjecia na fotosik i powklejam wam troche

[ Dodano: 2008-04-04, 19:16 ]
tak sobie stoje i czekam na moje gołąbki
Obrazek

a tak wcinam pizze
Obrazek

lubię słoneczko
Obrazek

Obrazek

siedzę na nocniczku
Obrazek

na spacerku z mamusią
Obrazek

jestem sobie golasek
Obrazek

pyszne śliweczki
Obrazek

kto mnie przytuli?
Obrazek

śnię o pewnym przystojniaku
Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 kwie 2008, 20:55

Asiu miałam pewne problemy z otwarciem fotek, ale po wielu próbach wreszcie sie udało. Śliczna Emi, zwłaszcza w blasku słońca.
Fajnie, ze mąż ma takie wzięcie w pracy, będzie mógł wybierać. No a z twoją praca nieciekawie. Juz sie przyzwyczaiłaś i zadowolona jesteś i mam nadzieję, ze nie będzie potrzeby zmiany. Byłoby kiepsko.

Ala to jest zupełnie normalne, ze się martwisz i nie chcesz oddać swojego dziecka w obce ręce. Ja też miałabym z tym problem. Nawet nie umiem sobie tego wyobrazić. Na szczęście na razie nie muszę, ale kiedyś trzeba będzie, a mama mieszka daleko, z teściowa zero kontaktu takze kicha.
Madziu ja tez mam zawsze wrażenie, ze wszystko robię najlepiej przy Tomku, no ale to też naturalne. Najwiecej z nim przebywam i najlepiej go znam. Ale to kwestia treningu. Od kiedy mam to złamanie to mój Jarek po raz pierwszy w życiu zaczął go kąpać :-D Pierwszy raz robił to nieporadnie, a teraz juz nawet mu nie towarzyszę bo myje go ja stary. Także wszystkiego mozna sie nauczyć. No ale oczywiście musiałam na poczatku dać mu wszelkie wskazówki: co po czym i jak ma umyć żeby było dokładnie.

Naczytałam sie naczytałam popołudniu i teraz juz oczywiście pustka w głowie.

A u nas co??
Mama chora pojechała dzis do domu bo bez sensu byśmy sie wszyscy zarazali nawzajem. Ja tez kicham i siorpie nosem, ale nie jest najgorzej jeszcze. Tomek nadal straszny kaszel, ale byliśmy u lekarza na kontroli i nic nie słychac nowego. Trzeba czekac. Juz bym chciała, zeby sie skończyło.
A Tomek wreszcie jak wyszedł z domu to normalnie wniebowziety. Śmiał się i zacieszał do wszystkich. I taki szczęśliwy. Widocznie juz ma dosyc tego siedzenia w domu, zreszta tak samo jak ja.

Ostatnio Asia pisała jak Emi oddała jej smoka... Mój Tomus dzis mnie zadziwił. Normalnie wszystko o co go poprosiłam to mi podawał :ico_szoking: . Bawił sie takimi jajeczkami wielkanocnymi jeszcze, wkładał je do koszyczka i ja mówię do niego: Tomek daj mamusi jajeczko a on wyjmował po jednymi mi podawał.
Później stał na tapcznie i sięgał cos z parapetu, a ja mówię że nie wolno tego. Mówię, zeby mi misia podał (taki malutki tam stoi pluszowy) a on popatrzył na mnie i sięgnął misia i normalnie wyciągnał rączne i mi podał. Dla mnie szok, nie wiedziałam, że on az taki juz kumaty. Super.

U nas wiadomość dnia: Naszym przyjaciołom urodziła sie dziś córeczka. Zdrowa i śliczna i nie moge sie doczekac kiedy ją zobacze.

Tomek przez tą chorobe i antybiotyk ma słaby apetyt cholerka. Ale dzisiaj juz troszkę lepiej. Zjadł ładnie słoiczek owoców i obiadek a na wieczór miche kaszki i jestem wreszcie spokojna.

A! Aleksandrowicz Tomek tez tak się wygina i pręży, ale nie wiem o co ci chodzi z tym nietypowym wygieciem?? Możesz dokładniej je opisać??

BeWu fajna foteczka w podpisie.

Madziu ten twój Paweł to prawdziwia maruda. Za każdym razem jak chory to umiera o ile pamiętam hehe. Mój tez rzadko choruje, ale miał taki okres po smierci dziadka, ze wciąż wyszukiwał u siebie raka. To była masakra i trwała dość długo. Na szczęście juz minęło. A przeziebienie u niego trwa jeden dzień, bo ma taki smieszny sposób. Śpi owinięty szalikiem :-D . Zawsze sie z tegi smieję, ale to naprawde działa. Rano budzi się zdrowiutki, bez bólu gardła i takich tam. No to jak działa to niech sobie tak spi hihi.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 kwie 2008, 21:36

Kamilko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tomusia naprawde zdolniacha z niego.
Emi marudzi w łóżeczku i nie chce isć spać. Normalnie coś w nią wstąpiło, wieczorem nie chce zasnąć a rano budzi sie wcześniej od kogutów

Kamilko masz rację, przyzwyczaiłam sie do tej pracy i naprawde jest fajnie, więc liczę na to że jednak nie będzie tych zmian. Wy się kurujcie no i gratulacje dla przyjaciół z okazji narodzin córeczki

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

04 kwie 2008, 21:43

Dobry wieczór Dziewczyny!!!

Alek juz śpi od prawie dwóch godzin, ja już lepiej się czuję, wiec mam nadzieje że te dzisiejsze przedpołudniowe objawy choróbska to tylko takie tam przemęczenie było pogodowo uwarunkowane..jutro mamy wyjazd, wracamy w niedziele, więc mnie nie będzie :-D

Asiula - Emi słodka!!!!tak te zdjatko ze słoneczkiem urocze!!!wygląda mi na bardzo spokojne dzieciątko..??? z tą Twoją pracą może jednak sie uda i szef zrezygnuje z planów przeprowadzki..oby :ico_sorki: to by Ci oszczedził poszukiwań,,bo te są przynajmniej u mnie bardzo żmudne..ale i to trzeba przejść jak trzeba to trzeba i tyle..

Indygo - dobrze, że u Tomeczka juz tylko ku lepszemu :ico_brawa_01: na pewno lada dzień wszystko mu minie i bedzie mogli spacerowac normalnie :ico_sorki: i gratuluje postępów Tomeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nasze dzieci już naprawde wiele rozumieją i pewnie juz rozumieją od dawien dawna tyle że teraz juz sobie wszystko porządkuja w główce i powolutku zaczynają nazywac, no wszystko im sie rozjaśnia :ico_brawa_01: u nas też - wczoraj byliśmy cali uradowani, jak Aleksander zzajarzył co to ucho taty.. :ico_haha_01: pytam go wczoraj, a gdzie tata ma ucho??a on za ucho chwyta i ciągnie i cos po swojemu mówi :ico_brawa_01: dzis znów sprawdzam czy to nie rzypadek i tyle razy ile pytałam zawsze za ucho, ku uchu, nawet ja miał zmienic kierunek swojej drogi, no ale jak tata zapytał o mamy ucho to hm wyszło na to że mama nie ma ucha :ico_noniewiem: z dnia na dzień bedziem,y obserwowac jak sie rozwijają..super.. :ico_brawa_01:
z tym wyginaniem - no tak jak sie wkurzy to sie wygina jak pewnie każde niemowle, czy wiekszość, ale kilka razy miał tak, że wiginał sie tak jakby czuł jais dyskomfort, gdy wcale nie był zdenerwowany, tak do tyłu odginał i jakby zakręcał kółko, cos w tym stylu, moze był zmęczony, albo mu było niewygodnie, bo najczesciej tak robił jak jest na rekach..ale mam nadzieje ze to tylko ja wyolbrzymiam ze to nic nienormalnego..

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 kwie 2008, 22:39

Aleksandrowicz pisze:z tym wyginaniem - no tak jak sie wkurzy to sie wygina jak pewnie każde niemowle, czy wiekszość, ale kilka razy miał tak, że wiginał sie tak jakby czuł jais dyskomfort, gdy wcale nie był zdenerwowany, tak do tyłu odginał i jakby zakręcał kółko, cos w tym stylu, moze był zmęczony, albo mu było niewygodnie, bo najczesciej tak robił jak jest na rekach..ale mam nadzieje ze to tylko ja wyolbrzymiam ze to nic nienormalnego..


Wiesz co? Mi sie to kojarzy z tym, ze mój Tomek uwielbia ekstramalne pozycje i wygibasy. Uwielbia jak ma głowę do góry nogami hehe... lubi patrzeć na świat z tej drugiej strony i bardzo często sie tak wygina. A czasemsama go odwracam i on sie wtedy cieszy jak głupi. Może Alek tez tak ma co? A jaką miał przy tym minkę, jakby coś nie grało czy wręcz przeciwnie?? Tak czy inaczej nie sądze żebyś miała się czym martwić.

[ Dodano: 2008-04-04, 22:41 ]
Zobaczcie co kupiłam Tomkowi:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=337765047

[ Dodano: 2008-04-04, 22:43 ]
Madziorka gdzie sie podziewasz dzisiaj???

Ala przyjemnego weekendu zyczę. Wracaj szybko.

[center][size=200][shadow=cyan]DOBRANOC!!![/shadow][/size][/center]

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

04 kwie 2008, 22:48

Indigo - mam nadzieje że tak jak mówisz, co do miny - no takie zdziwienie bardziej, ale nie jakiś zachwyt, tylko zdziwienie..mam nadzieje ze to nic na tle neurologicznym..

kwadrat fajowy :ico_brawa_01: na pewno Tomusiowi przypadnie do gustu :ico_brawa_01: Alek od niedawna dopiero zaczął interesować sie swoimi zabawkami, przy takim grającym drzewku to dziś rano normalnie sie do melodii na siedząco ruszał i tak sobie mruczał :ico_haha_01:

a ja zajadam sie na noc ptasim mleczkiem :ico_puknij: jeden za drugim :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-04-04, 22:53 ]
ide myć ząbki, budzę R bo w fotelu sobie zafundował spanie i do wyrka :-)

dobranoc czerwcóweczki!!!

życzę Wam udanego weekendu i do kolejnych rozmów w tygodniu :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 kwie 2008, 23:32

hej jestem
rano probowalam sie dobic ale byly problemy z forum a potem.. dzien mi tak zlecial i dopiero teraz jestem
pogoda dzis byla boska wiec pralam i pralam (tzn pralka ) hihi
bylismy z lelkiem na hustawce po dluzszej przerwie.. oczywsicie zachwycony ale glowka ciagle wykrecona w strone dzieci.. i zawieszal sie .. ja do niego mowie a zero reakcji hihi

od dwoch dni niespokojnie zasypia
wypija flache i placz
dlugo to trwa ...

tak sobie mysle ze dziwnie powiazalo sie to z odstawieniem cycka popoludniu.. hmmm kamila co ty podajesz tomkowi zamiast tego?
dziewczyny a jak u was?
bo u nas mleko (cycek) w nocy i wczesym rankiem, potem kaszka na sniadanie i tyle z mleczka... hmm
myslalam ze to wszystko bedzie latwiejsze..

kamila jestem w szoku. adas mi juz nie wierzy,..
lelek uwielbia swiat do gory nogami..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
musimy sie spotkac koniecznie..
jak nie na wesele to na jeden dzien chociazby do szczecina przylece w lecie..

a dla was duuzo zdrowka!! niech szybko chorobsko przechodzi!!

madzia wiesz faceci jak maja katar to juz sa chorzy.. norma u nas ale adas na szczescie nie jest marudny. hehe tylko czasem robi wielkie halo ze zwyklego przeziebienia. na szczescie u niego to chwila i po bolu. teraz jak mamy lelka nie ma czasu chorowac nie? hihi
uwielbiam jak mojej mamie sie czasem zali ze cos mu dolega,, ona sie przejmuje . zaleca jakies leki, badania. a on wtedy stwierdza ze wcale nie jest tak zle. hehe

Ala ja tego odchylania do tylu nie rozumiem w innym sensie jak tylko zabawa.. jak juz pisaalam u kamili
nie sadze zeby to bylo cos powaznego takze luz

asiu emi taka duza dziewczynka.. hmm a mamusia jak ladnie na spacerku wygladala.. i te widoki.. pozazdroscic.
mam nadzieje ze szef firmy nie przeniesie
a dla meza powodzenia w poszukiwaniach pracy

aa kamila gratulacje dla przyjaciol-swiezych rodzicow! super!!!
i dla Tomcia za kumanie!! super!!!!

no wlasnie Julie obiacala wpadac.. :ico_noniewiem:

co do cyckow to mi wiecej nie trzeba.. zeby zostaly takie jak byly na poczatku karmienia. wypelnialy moje 75A i bylo w sam raz dla mnie.. nawet biustonoszow nie zmienalam ale poduszki byly zbedne
a teraz nawet z wkladkami sa takie se czyli zadne..
ale z drugiej strony lepsze niz wielkie hihi
a tam
cale zycie z nimi zyje to sie przyzwyczaje hihi

adas tez nie narzeka choc jak typowy facet cieszyl sie z tych malych pamelek hehe na szczescie on nie jest z tych ktorzy zwracaja szczegolna uwage na biust bo wtedy to w oogle nie zaintersowalby sie mna nie? tak sobie tlumacze :ico_oczko:

bewu super ze weselicho sie udalo.. oj ale mi smaka narobilas. ja tez lubie tak dawac czadu, tyle ze u mnie jest tak, ze faceci sie raczej mnie boja.. bo zawsze tak ich wytarmosze i wyskacze po nich.. ze maja dosc hehe ostatnio nawet (bylam wtedy w ciazy-nieswiadoma) to jedni wujkowie prosili w tajemnicy przed drugimi aby jakiegos dopasc.. hehe odstawialismy numer z odbijanym hihi potem spoceni , ledwo zywi uciekali hehe a mi bylo malo.. juz tak mam ze lubie byc w centrum ale potem jak ogladam sie na plycie to .. wstyd hihi
no ale bywaja tez imprezki na ktorych bywa spokojnie.. musi byc klima
a tam w gorach u adam rodzinki.. to klima jest codziennie!!!!!!!!!!
oni wszyscy sa zwariowanie na maxa hehe



ja spadam
wpadla do naszej wspollokatorki nowa kolezanka z forum i jest mala imprezka.. hihi
a jutro przyjezdzaja znajomi z watford na weekend wiec tez bede z dala on kompa
buziole dla was
i na dobranoc jeszcze fotosy zalaczam
papa

aaa testowala ktoras te przepisy ktore podawalam?
my dzis robilismy szpinak z rybka w sosie serowym.. mm lelek zjadl pelna miche.. mniam mniam

dzisiaj na hustawce
Obrazek

Obrazek
Obrazek

mamusi koraliki smakuja najlepiej
Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-04-04, 23:42 ]
p/s biednie wyglada z ta sliwa na hustawce co??
ale na dniach zniknie.. ufff
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2008, 00:11 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 kwie 2008, 08:25

Witam z Obrazek,wczoraj z mezulkiem poszalelismy :-D :ico_wstydzioch: ,a dzis Arusiek pod opieka w poludnie go przywioza i dobrze bo Wiki chodzi caly dzien i wola za nim ał i ał i tak od srody non stop hihi,zakochana w kuzynie :-D U nas tez wlasnie od tego tygodnia jest postep daj Wiki chodzi i mi wszystko przynosi zdolniachy te nasze dzieciaczki :ico_oczko: ASIULKA oby mezulek wybral dobra propozycje i byl zadowolony :ico_oczko: i oczywiscie aby twoja siedziba sie nie przenosila trzymam kciuki :ico_oczko: Emilusia piekniusia i strasznie sie zmienila,wloski jej zjasnialy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: KAMILKO duzo zdrowka dla Was ,a zabawka fajowa napewno Tomusia zainteresuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: MADZIORKA Lelus przystojniaka sliczny,i jakbys o tej sliwie nie napisala to bym sie nie skapnela hihi,prawie nic nie widac :-D a przepisow jeszcze nie probowalam!Aleksandrowicz wracaj wypoczeta czekamy na Ciebie :ico_oczko: I DLA SOLENIZANTOW MISIA KRZYSIA -JULI,KALINKI-BEWU I FRANUSIA-LEATKI Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość