Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 sty 2009, 12:15

My po śniadanku, Arturek z misiem się bawi a mi się już spać chce :ico_noniewiem:
Marcin dzisiaj kupił kocyk na sanki Arturowi, także tylko na sanie teraz czekamy i wyruszymy.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

14 sty 2009, 12:20

wysyłam pare fotekjeszcze z roczku Kamilka
Tu Kamilek z chrzestnymi:
Obrazek
Tu z chrzestnym jego zoną a moją kolezanką i jej córeczka:(Kamilka potecjalna dziewczyna)
Obrazek
A tu Kamilek z mamą i tata:
Obrazek
A tu ze swoją przyszywaną ciocią moją przyjaciółka:
Obrazek
A tu cała familia:
Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 sty 2009, 12:20

a wy jakich pieluszek uzywacie??

teraz pampersów, wcześniej Happy i Huggies Flex (bo Classic są do niczego), ale powiem Ci że przez dłuższy czas i pampersy musiałam w nocy raz przebierać bo był przesikany inaczej w nocy, a ze dwa tygodnie to trwało, dopiero z cztery noce normalnie bez przebierania śpi

[ Dodano: 2009-01-14, 11:22 ]
Assik :ico_brawa_01: fajowe zdjęcia, wkońcu coś widać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

14 sty 2009, 12:33

pinko pisze:Dzień Dobry :-)
Stawiamy :ico_kawa:

Good morning. Dziękuję za kawkę, właśnie popijam. Wstaliśmy dwadzieścia po 9 ale ja jakaś przyćmiona jakby mi mózg coś ściskało :ico_haha_01: Chyba za ciepło w pokoju w nocy było i dlatego tak się czuję. Mam nadzieję, że przejdzie po kawie.

pinko pisze:Klaudia, to jak już zaczniesz kurs, to będę trzymać kciuki :-)

O dziękuję bardzo :-) Dam znać kiedy możesz zacząć trzymać :ico_haha_01:

Renia0601 pisze:Ale dziewczyny popisałyście :ico_olaboga: ja to już daawno spałam a Klaudia jeszcze prawo jazdy włączała
Hihihi.. :577: Ale nie zapominajcie też, że u mnie jest godzinka w tył więc od czasu przy moich postach odejmujcie sobie godzinkę :ico_haha_01:

Renia0601 pisze:Cleo mam nadzieję że zdążysz zdać, a tak wogóle to kiedy wyjeżdżasz? I znów będziesz mieć ogromne zaległości :ico_oczko:

Nie wiem jeszcze kiedy jadę. W domu w Polsce mama ma teraz remont i skończą go dopiero koło marca może i kwietnia nawet. Myśleliśmy by jechać wtedy i zrobić chrzciny Norberta (dopiero :ico_wstydzioch: ), ale w sierpniu szykuje nam się wesele znajomych a i na Boże Narodzenie chcemy jechać do Polski więc 3 urlopów Rafał nie może wziąć. Zobaczymy. Ja nie pracujęi mogę sobie w każdej chwili kupić bilety, ale szkoda mi tak bez Rafała jechać.

iwona83 pisze:Klaudia ja zdalam kurs w dwa miesiace ale jeszcze starym systemem
A czym się różni stary od nowego?
A wiecie co u Marci? Ona zdawała prawko, zdała już? Tak z ciekawości pytam bo w Nowym Roku jeszcze jej nie widziałam na TT. Mąż chyba też już wrócił na stałę do PL :ico_noniewiem: Pewnie cieszą się sobą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

14 sty 2009, 12:33

Renia0601, dzieki bardzo za jedną i druga odpowiedz . Co do tych pieluch to sie tak zstanawiam wcześniej nie miałam tego problemu zawsze tak do rana wystarczało a teraz to juz sama nie wiem a pieluszki cały czas te ame uzywałam . Ale teraz cyba zainwestuje i kupie ta Pampersy slip & play.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

14 sty 2009, 12:37

Asikk pisze:cześć i ja sie witam jestem tu chyba od godziny ale tyle popisałyście ze czytałam i czytałam

Ja czytałam i pisałam i też z godzinę :ico_haha_01:

Miałam jeszcze napisać, że Norberta zaczął dzisiaj wspinać się na krzesło przy blacie w kuchni, właściwie to wspiął się i stał na tym krześle. Jeszcze z blatu wziął jakąś kartkę i cwaniak zaczął się cieszyć. Chciałam nagrać filmik, ale baterie mi siadły :ico_zly: Ja nie wiem co jest z tym aparatem. Ledwo włożę naładowane baterie i już padają. Kurcze mam pecha do tych aparatów :-/.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 sty 2009, 12:40

Asikk pisze:Pinko Kubki rewelka !!! A Uleczka super tanczy

Dzięki :-)
Asikk pisze:a wy jakich pieluszek uzywacie??

W tej chwili pampersy active baby 7-18kg, ale wcześniej używałam huggiesów z kubusiem 4. Też mi się wydaje, że pampersy bardziej chłonne, po nocy w huggiesach też Ula miała mokrą pupkę, a pielucha była ciężka i wielka. Z pampersami jest inaczej :-)
Renia0601 pisze:także tylko na sanie teraz czekamy i wyruszymy.

Żeby tylko śnieg Wam nie stopniał :ico_oczko:
Asikk, zdjęcia z roczku super, a "potencjalna narzeczona" Kamilka jest starsza? Ładna z niej dziewczynka :-)

[ Dodano: 2009-01-14, 11:46 ]
CleoShe pisze:Ledwo włożę naładowane baterie i już padają.

A może to wina baterii... Szkoda, że nie udało CI się Go nagrać...
CleoShe pisze:A wiecie co u Marci? Ona zdawała prawko, zdała już? Tak z ciekawości pytam bo w Nowym Roku jeszcze jej nie widziałam na TT. Mąż chyba też już wrócił na stałę do PL :ico_noniewiem: Pewnie cieszą się sobą :ico_haha_01:


Pisała kiedyś, że robi prawko i chyba wtedy była przed egzaminami, ale nie kojarzę, czy pisała już po egzaminie... rzeczywiście dawno jej nie było.
I Justyna nie zagląda coś... mam nadzieję, że z Gabrielem wszystko dobrze :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

14 sty 2009, 12:48

Ja ostatnim razem kupiłam Pampersy (rozmiar większy od poprzedniego) i wydaje mi się, że są cieńsze, mniej chłonne bo rano nie to, że jest przesikany ale ma body wilgotne. Wcześniej miałam Hugiessy i chyba były bardziej chłonne. Teraz może też kupię te sleep&play aby wypróbować. A Hugiessy Classic nie polecam. Jak byłam w Polsce ostatnio siostra mi te kupiła i się męczyłam cały wyjazd z nimi bo nie dość, że nie mają rozciągliwego pasa to jeszcze nie przepuszczają powietrza - Norbert miał strasznie odparzoną pupę po nich.

Norbert nawalił w pieluchę a mi już tak zbrzydło to przewijanie, że mam dość :605: Przebierać po 4-5 razy dziennie z rzadkiej, śmierdzącej kupy :587:

Asikk super foteczki, a to w jakimś barze robiliście Kamilowi urodzinki? I widzę po dacie, że tego samego dnia robiliście co my :-) Ja nie mam czym się pochwalić bo beznadziejne fotki powychodziły, tak mi żal przez to :-/

[ Dodano: 14 Styczeń 2009, 11:51 ]
Też mi się wydaje, że pampersy bardziej chłonne, po nocy w huggiesach też Ula miała mokrą pupkę, a pielucha była ciężka i wielka. Z pampersami jest inaczej :-)

Hehe.. no to ja mam odmienne zdanie :ico_haha_01:

[ Dodano: 14 Styczeń 2009, 11:53 ]
Kurde, nie wiem co jest.. cytuję czyjąś wypowiedź i nie wyświetla czyją tylko "Cytat". Często tak mi się robi i aż czasem edytuję posta by dopisać osobę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 14 Styczeń 2009, 11:56 ]
Widzę, że sama już zostałam :603:

Napiszę jeszcze, że Norbert ostatnio taki gryzoń się zrobił - gryzie mnie i jak krzyknę z bólu to on ma radochę i zaraz znów próbuje mnie ugryźć :ico_puknij: Przed chwilą ugryzł mnie w udo, krzyknęłam a on przestraszył się i też tak śmiesznie krzyknął po czym się śmiał :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 sty 2009, 12:57

CleoShe pisze:A Hugiessy Classic nie polecam.

Też nie polecam, są do niczego....

[ Dodano: 2009-01-14, 11:59 ]
CleoShe pisze:Widzę, że sama już zostałam :603:

Też jestem, tylko krążę pomiędzy pokojem a kuchnią :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

14 sty 2009, 13:00

pinko pisze:Asikk, zdjęcia z roczku super, a "potencjalna narzeczona" Kamilka jest starsza? Ładna z niej dziewczynka

Tak starsza ma 2,5 roczku ale bardzo sie lubia.
CleoShe pisze:Asikk super foteczki, a to w jakimś barze robiliście Kamilowi urodzinki? I widzę po dacie, że tego samego dnia robiliście co my Ja nie mam czym się pochwalić bo beznadziejne fotki powychodziły, tak mi żal przez to

Dzieki bardzo . Myśmy robili w takiej knajpce Hollywod tanio i fajnie jedzenia tyle zostało ze jeszcze do domu zabralismy a robiliśmy 20 a nie 19 bo 19 to piatek był i co nie którzy to w pracy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość