Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

18 gru 2008, 13:06

Moja też się kumata robi. Pokazuje w książeczce kurke i powie jak robi kurka "koko" i krowka "buuuuu" pokaże gdzie lalka ma oczko i daje budziaki. robi papa, kosi kosi, nunu, mówi baba i to chyba wszystko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

18 gru 2008, 13:47

a jednak nie wytrzymałam do Wigilii :ico_wstydzioch:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-12-18, 12:59 ]
a jeszcze wam napisze przepis na jedna salatke tez pycha!
sałatka z kurczakiem
piers z kurczaka ugotowana w wodzie z wegeta
kukurydza puszka
ananas kawalki puszka
ser zolty ok150 gr moze byc golda lub jakis inny mieki
natka pietruszki peczek- koniecznie!!!
majonez
sol pieprz
piers w kostke pokroic dodac kukurydze ananasy w kawalkach ser zolty pokroic w drobna kostke lub zetrzec na grubych oczkach- dodac. na koniec pietruszke posiekac caly peczek i wymieszac wszystko z majonezem doprawic sola i pieprzem- pychota!!! pietruszka daje super smak!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 gru 2008, 14:46

Super Rysio :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 gru 2008, 14:47

Hej a ja dzis tak późno bo rano zaspaliśmy :ico_oczko: tzn spalismy do 8,30 po wieczornych histeriach Franus musiał dostac czopka na noc i spalismy az tak długo że sie wyspałam były oczywiście pobudki co 1,5 h na cycusia.

emilia7895, super Marecelek sobie radzi .

mika85, Sliczna mała choineczka :ico_brawa_01: a i pzrepis napewno sie przyda :ico_sorki:

Tak myśle ze Franek chyba nie bedzie raczkował :ico_placzek: pozycje przybiera ciezko mu z tymi nózkami jakos tak jedna ma przykurczona i nie moze sobie poradzic wie c kladzie sie na brzuszek i sie turla po podłodze :ico_wstydzioch: a jak ja siedze obok niego to sie mnie przytrzyma i wstaje.


No i tak sie martwiłam że rano nie zajrzałam to bede miec czytania a tu dzis spokojnie :-)

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

18 gru 2008, 14:55

Tak myśle ze Franek chyba nie bedzie raczkował :ico_placzek: pozycje przybiera ciezko mu z tymi nózkami jakos tak jedna ma przykurczona i nie moze sobie poradzic wie c kladzie sie na brzuszek i sie turla po podłodze :ico_wstydzioch: a jak ja siedze obok niego to sie mnie przytrzyma i wstaje.
moze bedzie moze nie bedzie- to przeciez nie tragedia! ale czuje ze zrobi mame prezent pod choinke i poraczkuje po prezenty :ico_brawa_01: a jak nie to go przeciez babcie nauczy chodzic :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 gru 2008, 15:18

Tak myśle ze Franek chyba nie bedzie raczkował pozycje przybiera ciezko mu z tymi nózkami jakos tak jedna ma przykurczona i nie moze sobie poradzic wie c kladzie sie na brzuszek
Asiu Marcys tez na poczatku nie wiedzial co sie z nozkami robi
wiec jak raczki przekladal, to nozki po parkiecie sie slizgaly i jakos tak zajarzyl...
a Wy macie sliska podloge czy dywan??

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

18 gru 2008, 16:17

czesc dziewczyny
wrocilam od dentysty bolalo tylko troche :ico_oczko:
jetsem zmeczona strasznie zuzia w dzien nie chce mi spac spi jeden raz 45 minut i potem do 19 juz nie chce usypiam ja oczywiscie 4 razy ale nic potem jest juz taka padnieta ze po kapieli nie chce juz kaszki i zaspypia prawie sama, poitem wyspi sie 2 godziny i sie budzi i nie chce spc, a wczoraj sie kapalam maz do niej poszedl z herbatka to jak zobaczyla ze nie ja to tak sie rozplakala ze szok, potem nie spala do 1 musialam ja polulac na rekach, maleo tego w nocy budzila sie co chwile plakala mysle ze moze zeby jej ida dalam jej czopka to pospala moze 3 godziny i obudzila sie :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Tak myśle ze Franek chyba nie bedzie raczkował pozycje przybiera ciezko mu z tymi nózkami jakos tak jedna ma przykurczona i nie moze sobie poradzic wie c kladzie sie na brzuszek i sie turla po podłodze a jak ja siedze obok niego to sie mnie przytrzyma i wstaje
dokladnie tak samo robi zuzia ale przestalam sie tym martwic nie bede na nia zwracac uwagi i tak na to czekac bo bez sensu jak bedzie chciala to niech raczkuje a jak nie to nie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-18, 15:19 ]
malgoska, nie masz za ciekawej atmosfery w domu :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-12-18, 15:23 ]
emilia7895, super Marcel duzo kuma, zuzia nie wiem ona nie chwali sie tak tym co umie, umie pokazac papa, gdzie jest oko, nosek. nic nie mowi, schyli sie na podloge jak zapytam sie gdzie jest piesek, i daje mi tysiace buziaczkow jak mam ja na rekach, i to chyba wszystko

[ Dodano: 2008-12-18, 15:27 ]
ach bije brawo jeszcze,ide ja uspic moze sie udaaaaaa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-18, 15:39 ]
Wy macie sliska podloge czy dywan??
my nie mamy nigdzie dywanu ,wszedzie panele , moze nie ma gdzie cwiczyc.. o znaczy ma puzle piankowe na podlodze ale szybko z nich wychodzi

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

18 gru 2008, 17:31

U nas sa dywany. napewno latwiej się dzuecku raczkuje po dywanie niz po panelach

[ Dodano: 2008-12-18, 16:49 ]
Dziewczyny. Bylam dzisiaj w biedronce i sa fajne sztruksy dla nas po 9,99. Ja sobie kupiłam dwie pary. naprawdę jak za tą cenę to fajne

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 gru 2008, 18:25

zirafka napisał/a:
bo on chce spacerowac a nie jeździć w wózku

prowadzisz go za raczki na spacerku??

jak sprzyja ku temu pogoda to tak bo ON mi się wydziera i nie chce za długo jeździć we wózku.
Bylam dzisiaj w biedronce i sa fajne sztruksy dla nas po 9,99.
kurczę jutro zajrzę do Biedronki - za ta cene to nawet dresów nie kupisz!!!!!
A co tu dzis takie pustki hę????? Czyzby juz swiateczne porządki?
Co kupujecie swoim bliskim pod choinke??

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

18 gru 2008, 18:26

czesc,dziewczynki, jestem juz w domu, takze witajcie :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość