Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

16 maja 2011, 16:38

moja Kasiula od kilku dni turla sie, wprawdzie tylko w jedna strone ale i tak super
najpierw nauczy sie w jedna a potem w druga :)
moja Kasiula to przy cycu zasypia chyba ze jestesmy napodworku to wozkiem rusze dwa razy i juz spi
ja niestety nie karmie piersia. nietresciwy pokarm... tak bywa... pol spaceru sie rozglada w pozycji polsiedzacej i potem przysypia, czasem marudzi i gada przed zasnieciem :) ostatnio zasnela na boczku w wozku smiac mi sie z niej chcialo :)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

17 maja 2011, 09:00

witam
dajcie dużo :ico_kawa: bo na oczy ledwo widzę
ostatnio Kasia budzi mi sie w nocy i do tego śpimy w czwórkę w łóżku
jak wstaje to czuje sie jakby mi ktoś kijem w plecy całą noc bił

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

17 maja 2011, 09:38

witam sie i ja :-D

właśnie pije kawkę
za oknem paskudna pogoda
wietrznie
zachmurzone
i tak jakby miało zaraz padać
a i :-D temperatura nie jest za wysoka
chłodno
zastanawiam sie czy nie iść i napalić w piecu bo chłodno :ico_noniewiem:

wczoraj poszłam na solarium
i tu zonk....mądra ania poszła od razu na 10 min :ico_puknij:
masakra wszystko mnie boli
jestem spalona
boli mnie wszystko, pupa, plecy nogi :ico_noniewiem:
no ale co po rozumie jak sie go nie ma...

a tak to u nas wszystko po staremu
szymek zaczyna sie przekręcać z plecków na boki
świetni mu idzie, z brzuszka na plecki to juz bez problemu sie przekręci
w ogóle piszczy (maiłczy) jak kotek, jak go położę nma podłodze to tak fajnie sobie marudzi, jakie to urocze :ico_brawa_01:
no i zaczynam mu podawać kaszkę
ale to sa takie ilości dosłownie śladowe, tylko tyle że na czubeczku łyżeczki
no ale uczymy sie dopiero :ico_brawa_01:
i do tego śpimy w czwórkę w łóżku
no my też ostatnio w czwórkę śpimy
wędrówki ludów w nocy sie zaczynaja. Mam na mysli igora, średnio 2-3 razy go krzysiu zanosi do siebie
a szymek to już standart że z nami śpi
mi to nie przeszkadza, uwielbiam sie do niego przytulać :-)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 maja 2011, 09:51

hej kochane :ico_brawa_01:
znow mnie dlugo nie bylo, ale wstyd :ico_wstydzioch:

moze zaczne od tego ze Mateuszek naszej Ani wczoraj miał operacje seruszka, operacja sie udała wszystko poszło dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wczoraj maluniek spał cały dzień, w nocy jak z Ania pisałam to tez spał.
Dzis czekam na świeże wieści.

U nas po staremu.
Obecnie dzieciaki zasmarkane, mlody cos przywlókł z przedszkola i sprzedał katar Majce.

Maja straszna kluska :ico_oczko: z nowych umiejętności to to, ze woła babu, pełza tzn tak suwa sie do tyłu odpychając sie rekami, przekreca sie pięknie z pleckow na brzuszek ale z brzuszka na plecy nie chce :ico_noniewiem: moze za bardzo na brzuchu lubi lezec :ico_noniewiem:
lapie sie za stopki i kilka razy sobie juz je wkladala do buziola.
spiewa, pieje. :ico_haha_01:

Co do spania to my spimy we trojke odkad Maja sie urodziła :-D w swoim lozeczku spała jedna noc :-D
Nie wiem nie umiem byc wobec niej konsekwentna :ico_puknij: Mateuszek spal od urodzenia w swoim lozeczku a tam mała glizda robi ze mna co chce :ico_oczko:

Mati spi u siebie, odkad jest Maja to moze ze 4 razy sie do nas do wyrka wkleil.

Nie wiem czy Wam pisałam ale miałam uszkodzony kregosłup szyjny i dwa tygodnie byłam w kolnierzu ortopedycznym, hardcore mowie Wam z dwojka dzieci i w kolnierzu :ico_olaboga: masakra jakas.

Aniu tez sie wybieram na solarium bo mamy wesele niedlugo.

A no i najwazniejsze schudlam juz 8 kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dokładnie w miesiac i 6 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zostały mi jeszcze 4 do wymarzonej wagi :-)

A moj maz odkad jest na dukanie schudl juz 18 :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale on mial z czego, ale zrobil sie teraz przystojniak, i z 10 lat mu ubyło, ale jednak duza waga to postarza.

Moja zasypia wieczorem sama, ale w dzien musze ja bujac w wozku. :ico_olaboga: rozpierdziana ta moja mala jak nie wiem Matiego bardziej rygorystycznie chowałam. Teraz to widze.

Milego dnia mimo dupnej pogody.

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

17 maja 2011, 09:54

no i zaczynam mu podawać kaszkę
ale to sa takie ilości dosłownie śladowe, tylko tyle że na czubeczku łyżeczki
no ale uczymy sie dopiero :ico_brawa_01:
czytałam w gazecie Mamo to ja że powinno sie podawać dzieciom od 5 miesiąca życia jedną łyżeczke kaszki dziennie aby zmniejszyć ryzyko celiaklii (chyba dobrze napisałam :-) )

My na razie jeszcze 5 miesięcy nie mamy ale juz niedługo i nie wim czy podawać czy nie, bo chciałam zacząć wprowadzać jedzenie dopiero po 6 miesiacu. Muszzę na ten temat porozmawiać z pediatrą jak będe na wizycie z małym.

I sie przyłączam :ico_kawa:


U mnie pogoda tez okropna.
A musze kilka spraw załatwić dziś do południa więc bede musiala wyjść.na razie mały jeszcze śpi ale zaraz powinien wstać.

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

17 maja 2011, 10:30

Monia M, to super ze dietka działa
wstaw zjęcia
ja to bym chciala schudnąć ale jakos silnej woli nie mam i do tego wielka ochota na słodkie

dziewczyny pomóżcie co moge zrobić - po ciąży nie moge założyć obrączki bo jest na mnie za mała
nie chce jej poszerzać ale z drugiej strony chcialabym w niej chodzić :ico_placzek:

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

17 maja 2011, 10:38

dziewczyny pomóżcie co moge zrobić - po ciąży nie moge założyć obrączki bo jest na mnie za mała
nie chce jej poszerzać ale z drugiej strony chcialabym w niej chodzić :ico_placzek:
a może po prostu zatrzymuje ci się woda?
Spróbuj na druga rękę założyć podobno zawsze jedna dłoń jest szczuplejsza.
No chyba ze jesteś tradycjonalistką i nie założysz na lewą ręke. Bardzo często nosze na lewej ręce bo mam tendencje do zatrzymywania się wody w organizmie i zreszta lubię nosić obrączke na lewej ręce. Jestem prawo ręczna więc jak mam na lewej to wtedy mniej się niszczy ta obrączka. Więc korzyści duże :-) :-)
Jeśli jesteś pewna ze to z powodu wagi to niestety trzeba schudnąć (u mnie sporo do zrzucenia po ciąży jeszcze 10 zostało), a jeśli podejrzewasz że to woda to staraj się dużo pić. lekarz mi mówił że aby pozbyć się wody z organizmu to właśnie trzeba dużo pić. i coś w tym chyba jest bo jak pilnuję tego i piję 3-3,5 l. dziennie to nie mam problemów z puchnięciem.

No i słodycze też mam z tym wielki problem. Codziennie mówie sobie ze już dziś nic słodkiego nie zjem, ale od samego rana łamie zasadę.
Niby mam silna wole bo jak sobie cos postanowię i się wezmę za siebie to jest ok, ale jak tylko sobie tak powtarzam takie ble ble ble to nie jestem konsekwentna. :-)

:-) :-)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

17 maja 2011, 11:02

rozpierdziana ta moja mala jak nie wiem Matiego bardziej rygorystycznie chowałam. Teraz to widze.
:) masz widac slabosc do Majeczki :)
dziewczyny pomóżcie co moge zrobić - po ciąży nie moge założyć obrączki bo jest na mnie za mała
nie chce jej poszerzać ale z drugiej strony chcialabym w niej chodzić
nie wiem Kochana co Ci poradzic... moze musisz pic duzo wody? moze jeszcze woda z organizmu sprzed porodu nie 'zeszla' z Ciebie ?

pogoda w trojmiescie masakryczna... do tego ten silny wiatr :(

Za 5. msc Oliwki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :) :ico_brawa_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

17 maja 2011, 11:15

Za 5. msc Oliwki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :) :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 17-05-2011, 11:17 ]
nie wiem Kochana co Ci poradzic... moze musisz pic duzo wody? moze jeszcze woda z organizmu sprzed porodu nie 'zeszla' z Ciebie ?
juz sama nie wiem
waga sprzed ciąż to 6kg na plusie wiexc moze dlatego
a co do noszenia na lewej rece to chyba nie, jakos przesądna nie jestem ale to ponoć wdowy na lewej powinny nosić jesli chcą oczywiscie
wiec nie chce kusić losu

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

17 maja 2011, 11:31

a co do noszenia na lewej rece to chyba nie, jakos przesądna nie jestem ale to ponoć wdowy na lewej powinny nosić jesli chcą oczywiscie
wiec nie chce kusić losu
wiem że niektóre osoby tak twierdzą, ale przecież cala Europa nosi obrączke na lewej ręce. No ale to juz indywidualny wybór.

zapewne to te 6 kg na plusie. niestety sama wiem z doświadczenia ze ciężko tego się pozbyć tak od razu. No niestety te slodycze :-)

Właśnie przed chwilka znowu zjadlam wafelka. i jak tu schudnąć. :-)
Za 5. msc Oliwki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :) :ico_brawa_01:
oczywiście chętnie sie poczęstuję.

Mialam załatwić sobie kilka spraw przed południem, ale niestety nic nie załatwione bo ciągle jestem w domu. Mały od rana śpi z jedną pobudka na jedzenie gdzie też miał zamknięte oczy i jadł na śpiocha.
Chyba pogoda tak dziala.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość